Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2024-25: BC Kalev/Cramo
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-25 | BC Kalev/Cramo | 32 | 19,2 | 9,6 | 2,6 | 1,4 | 50,2 | 43,9 | 89,2 | 0,7 | 0,1 | 1,4 | +6,4 |
| 2023-24 | BC Kalev/Cramo | 36 | 20,4 | 8,8 | 4,0 | 1,5 | 47,3 | 38,3 | 85,2 | 0,6 | 0,1 | 1,0 | +7,6 |
| 2022-23 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 26 | 24,1 | 9,9 | 3,7 | 2,0 | 40,4 | 36,1 | 76,3 | 0,5 | 0,1 | 2,0 | +4,4 |
| 2021-22 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2020-21 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2019-20 | Taltech | 26 | 22,8 | 13,5 | 3,4 | 2,0 | 44,3 | 40,5 | 95,7 | 1,0 | 0,2 | 2,5 | −4,1 |
| 2018-19 | Tallinna Kalev/TLÜ | 28 | 21,3 | 7,0 | 2,9 | 1,1 | 41,8 | 40,8 | 81,8 | 0,8 | 0,1 | 1,8 | +0,3 |
| Karjäär | 148 | 21,4 | 9,7 | 3,3 | 1,6 | 44,9 | 39,8 | 86,3 | 0,7 | 0,1 | 1,7 | +3,4 | |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-25 | BC Kalev/Cramo | 11 | 18,7 | 9,3 | 3,1 | 1,9 | 41,1 | 35,0 | 93,3 | 0,5 | 0,1 | 2,2 | +1,6 |
| 2023-24 | BC Kalev/Cramo | 9 | 23,6 | 10,0 | 5,7 | 1,4 | 44,6 | 35,1 | 78,6 | 1,0 | 0,0 | 1,1 | +14,6 |
| 2022-23 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 11 | 24,1 | 8,5 | 3,5 | 2,4 | 39,8 | 30,4 | 68,4 | 0,8 | 0,1 | 2,9 | +2,5 |
| 2018-19 | Tallinna Kalev/TLÜ | 10 | 15,6 | 4,5 | 1,4 | 0,8 | 39,0 | 45,0 | 80,0 | 0,3 | 0,1 | 0,7 | −3,3 |
| Karjäär | 41 | 20,5 | 8,0 | 3,4 | 1,7 | 41,3 | 35,0 | 79,2 | 0,6 | 0,1 | 1,8 | +3,5 |
Karjäär: 1430 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.052024-25 | BC Kalev/Cramo | 31.052024-25vsTartu Ülikool Maks & MooritsBC Kalev/Cramo | 91–75 | 25:48 | 16 | 3 | 2 | 7/15 | 2/6 | 0/0 | 1 | 1 | +14,0 |
| 29.052024-25 | BC Kalev/Cramo | 29.052024-25@Tartu Ülikool Maks & MooritsBC Kalev/Cramo | 72–75 | 24:18 | 14 | 4 | 1 | 6/13 | 1/6 | 1/1 | 0 | 5 | +5,0 |
| 27.052024-25 | BC Kalev/Cramo | 27.052024-25vsTartu Ülikool Maks & MooritsBC Kalev/Cramo | 88–81 | 30:34 | 19 | 4 | 3 | 6/15 | 4/6 | 3/3 | 0 | 1 | −5,0 |
| 22.052024-25 | BC Kalev/Cramo | 22.052024-25@Tartu Ülikool Maks & MooritsBC Kalev/Cramo | 92–90 | 20:57 | 7 | 0 | 2 | 3/7 | 1/3 | 0/0 | 2 | 2 | +1,0 |
| 20.052024-25 | BC Kalev/Cramo | 20.052024-25vsTartu Ülikool Maks & MooritsBC Kalev/Cramo | 80–86 | 3:31 | 2 | 0 | 0 | 1/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −3,0 |
| 09.052024-25 | BC Kalev/Cramo | 09.052024-25vsUTILITAS RAPLABC Kalev/Cramo | 96–79 | 15:59 | 2 | 0 | 2 | 0/4 | 0/3 | 2/3 | 0 | 1 | +11,0 |
| 06.052024-25 | BC Kalev/Cramo | 06.052024-25@UTILITAS RAPLABC Kalev/Cramo | 101–92 | 8:16 | 9 | 0 | 3 | 4/5 | 1/2 | 0/0 | 0 | 2 | −3,0 |
| 03.052024-25 | BC Kalev/Cramo | 03.052024-25vsUTILITAS RAPLABC Kalev/Cramo | 88–64 | 13:08 | 5 | 4 | 5 | 2/10 | 1/6 | 0/0 | 0 | 3 | +9,0 |
| 24.042024-25 | BC Kalev/Cramo | 24.042024-25vsKeila KKBC Kalev/Cramo | 112–82 | 18:44 | 14 | 5 | 0 | 5/9 | 2/4 | 2/2 | 2 | 1 | −8,0 |
| 20.042024-25 | BC Kalev/Cramo | 20.042024-25@Keila KKBC Kalev/Cramo | 92–81 | 23:06 | 4 | 7 | 3 | 1/6 | 0/1 | 2/2 | 0 | 2 | −3,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.052024-25 | BC Kalev/Cramo | 31.052024-25vsTartu Ülikool Maks & MooritsBC Kalev/Cramo | 91–75 | 25:48 | 16 | 3 | 2 | 7/15 | 2/6 | 0/0 | 1 | 1 | +14,0 |
| 29.052024-25 | BC Kalev/Cramo | 29.052024-25@Tartu Ülikool Maks & MooritsBC Kalev/Cramo | 72–75 | 24:18 | 14 | 4 | 1 | 6/13 | 1/6 | 1/1 | 0 | 5 | +5,0 |
| 27.052024-25 | BC Kalev/Cramo | 27.052024-25vsTartu Ülikool Maks & MooritsBC Kalev/Cramo | 88–81 | 30:34 | 19 | 4 | 3 | 6/15 | 4/6 | 3/3 | 0 | 1 | −5,0 |
| 22.052024-25 | BC Kalev/Cramo | 22.052024-25@Tartu Ülikool Maks & MooritsBC Kalev/Cramo | 92–90 | 20:57 | 7 | 0 | 2 | 3/7 | 1/3 | 0/0 | 2 | 2 | +1,0 |
| 20.052024-25 | BC Kalev/Cramo | 20.052024-25vsTartu Ülikool Maks & MooritsBC Kalev/Cramo | 80–86 | 3:31 | 2 | 0 | 0 | 1/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −3,0 |
| 09.052024-25 | BC Kalev/Cramo | 09.052024-25vsUTILITAS RAPLABC Kalev/Cramo | 96–79 | 15:59 | 2 | 0 | 2 | 0/4 | 0/3 | 2/3 | 0 | 1 | +11,0 |
| 06.052024-25 | BC Kalev/Cramo | 06.052024-25@UTILITAS RAPLABC Kalev/Cramo | 101–92 | 8:16 | 9 | 0 | 3 | 4/5 | 1/2 | 0/0 | 0 | 2 | −3,0 |
| 03.052024-25 | BC Kalev/Cramo | 03.052024-25vsUTILITAS RAPLABC Kalev/Cramo | 88–64 | 13:08 | 5 | 4 | 5 | 2/10 | 1/6 | 0/0 | 0 | 3 | +9,0 |
| 24.042024-25 | BC Kalev/Cramo | 24.042024-25vsKeila KKBC Kalev/Cramo | 112–82 | 18:44 | 14 | 5 | 0 | 5/9 | 2/4 | 2/2 | 2 | 1 | −8,0 |
| 20.042024-25 | BC Kalev/Cramo | 20.042024-25@Keila KKBC Kalev/Cramo | 92–81 | 23:06 | 4 | 7 | 3 | 1/6 | 0/1 | 2/2 | 0 | 2 | −3,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.