Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2025-26: TalTech/ALEXELA
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | TalTech/ALEXELA | 19 | 14,5 | 6,9 | 1,9 | 0,4 | 51,4 | 47,2 | 88,6 | 0,4 | 0,1 | 0,4 | −2,6 |
| 2024-25 | TalTech/ALEXELA | 22 | 18,4 | 9,3 | 3,6 | 0,8 | 43,8 | 33,8 | 95,7 | 0,3 | 0,2 | 0,6 | +2,6 |
| 2023-24 | BC Kalev/Cramo, Tartu Ülikool Maks & Moorits | 25 | 24,0 | 9,4 | 4,4 | 0,7 | 38,5 | 37,0 | 81,3 | 0,5 | 0,1 | 0,8 | +4,6 |
| 2022-23 | BC Kalev/Cramo | 23 | 18,9 | 8,5 | 3,0 | 1,0 | 45,7 | 37,9 | 76,1 | 0,6 | 0,0 | 0,9 | +6,4 |
| 2021-22 | BC Kalev/Cramo | 25 | 21,0 | 9,0 | 3,3 | 1,2 | 46,7 | 40,2 | 89,3 | 0,6 | 0,0 | 0,9 | +5,1 |
| 2020-21 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2019-20 | BC Kalev/Cramo | 22 | 21,6 | 10,2 | 3,6 | 0,8 | 48,7 | 43,0 | 81,5 | 0,5 | 0,2 | 0,5 | +8,9 |
| 2018-19 | BC Kalev/Cramo | 30 | 19,6 | 9,9 | 4,0 | 0,9 | 49,3 | 35,7 | 78,0 | 0,6 | 0,0 | 0,6 | +10,0 |
| Karjäär | 166 | 19,9 | 9,1 | 3,5 | 0,8 | 46,0 | 38,7 | 84,2 | 0,5 | 0,1 | 0,7 | +5,4 | |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | TalTech/ALEXELA | 6 | 10,2 | 6,8 | 1,3 | 0,3 | 56,0 | 64,7 | 50,0 | 0,2 | 0,2 | 0,5 | +4,2 |
| 2024-25 | TalTech/ALEXELA | 12 | 18,5 | 9,6 | 3,0 | 0,6 | 46,4 | 35,3 | 90,7 | 0,3 | 0,1 | 1,0 | −1,5 |
| 2023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 9 | 16,8 | 4,7 | 2,1 | 0,9 | 27,7 | 28,6 | 100,0 | 0,4 | 0,0 | 0,8 | +3,3 |
| 2022-23 | BC Kalev/Cramo | 9 | 16,0 | 6,1 | 3,0 | 1,1 | 40,8 | 42,9 | 60,0 | 0,3 | 0,1 | 0,8 | +8,1 |
| 2021-22 | BC Kalev/Cramo | 15 | 23,8 | 10,0 | 4,0 | 0,9 | 47,6 | 45,5 | 83,3 | 0,5 | 0,1 | 0,6 | +6,1 |
| 2018-19 | BC Kalev/Cramo | 6 | 16,5 | 10,7 | 3,2 | 0,3 | 56,4 | 55,6 | 83,3 | 0,5 | 0,2 | 1,3 | +5,7 |
| Karjäär | 57 | 18,2 | 8,2 | 3,0 | 0,8 | 45,2 | 43,6 | 85,4 | 0,4 | 0,1 | 0,8 | +4,1 |
Karjäär: 1513 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 17.052025-26vsTranscom PärnuTalTech/ALEXELA | 97–77 | 5:19 | 6 | 0 | 0 | 2/3 | 2/2 | 0/0 | 0 | 1 | −4,0 |
| 15.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 15.052025-26@Transcom PärnuTalTech/ALEXELA | 79–72 | 14:21 | 5 | 0 | 0 | 2/2 | 1/1 | 0/1 | 0 | 0 | ±0,0 |
| 13.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 13.052025-26vsTranscom PärnuTalTech/ALEXELA | 88–85 | 18:21 | 14 | 5 | 0 | 5/11 | 4/7 | 0/0 | 1 | 1 | +21,0 |
| 01.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 01.052025-26vsKalev/CramoTalTech/ALEXELA | 72–80 | 7:08 | 4 | 2 | 1 | 1/2 | 1/2 | 1/2 | 0 | 1 | +5,0 |
| 14.042025-26 | TalTech/ALEXELA | 14.042025-26@Keila KKTalTech/ALEXELA | 73–65 | 10:17 | 6 | 1 | 1 | 2/4 | 2/4 | 0/0 | 0 | 0 | +8,0 |
| 11.042025-26 | TalTech/ALEXELA | 11.042025-26vsKeila KKTalTech/ALEXELA | 83–58 | 5:47 | 6 | 0 | 0 | 2/3 | 1/1 | 1/1 | 0 | 0 | −5,0 |
| 18.032025-26 | TalTech/ALEXELA | 18.032025-26@Valmiera Glass VIATalTech/ALEXELA | 80–105 | 10:22 | 10 | 3 | 0 | 4/6 | 2/4 | 0/2 | 1 | 1 | −3,0 |
| 04.032025-26 | TalTech/ALEXELA | 04.032025-26vsLatvijas UniversitāteTalTech/ALEXELA | 109–92 | 11:57 | 8 | 3 | 0 | 3/4 | 1/2 | 1/1 | 0 | 0 | −7,0 |
| 02.032025-26 | TalTech/ALEXELA | 02.032025-26vsRīgas ZeļļiTalTech/ALEXELA | 86–95 | 17:48 | 7 | 2 | 1 | 0/3 | 0/1 | 7/8 | 0 | 1 | +1,0 |
| 14.022025-26 | TalTech/ALEXELA | 14.022025-26@BK OgreTalTech/ALEXELA | 78–76 | 17:07 | 11 | 2 | 1 | 3/4 | 2/2 | 3/3 | 0 | 0 | −1,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 17.052025-26vsTranscom PärnuTalTech/ALEXELA | 97–77 | 5:19 | 6 | 0 | 0 | 2/3 | 2/2 | 0/0 | 0 | 1 | −4,0 |
| 15.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 15.052025-26@Transcom PärnuTalTech/ALEXELA | 79–72 | 14:21 | 5 | 0 | 0 | 2/2 | 1/1 | 0/1 | 0 | 0 | ±0,0 |
| 13.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 13.052025-26vsTranscom PärnuTalTech/ALEXELA | 88–85 | 18:21 | 14 | 5 | 0 | 5/11 | 4/7 | 0/0 | 1 | 1 | +21,0 |
| 01.052025-26 | TalTech/ALEXELA | 01.052025-26vsKalev/CramoTalTech/ALEXELA | 72–80 | 7:08 | 4 | 2 | 1 | 1/2 | 1/2 | 1/2 | 0 | 1 | +5,0 |
| 14.042025-26 | TalTech/ALEXELA | 14.042025-26@Keila KKTalTech/ALEXELA | 73–65 | 10:17 | 6 | 1 | 1 | 2/4 | 2/4 | 0/0 | 0 | 0 | +8,0 |
| 11.042025-26 | TalTech/ALEXELA | 11.042025-26vsKeila KKTalTech/ALEXELA | 83–58 | 5:47 | 6 | 0 | 0 | 2/3 | 1/1 | 1/1 | 0 | 0 | −5,0 |
| 18.032025-26 | TalTech/ALEXELA | 18.032025-26@Valmiera Glass VIATalTech/ALEXELA | 80–105 | 10:22 | 10 | 3 | 0 | 4/6 | 2/4 | 0/2 | 1 | 1 | −3,0 |
| 04.032025-26 | TalTech/ALEXELA | 04.032025-26vsLatvijas UniversitāteTalTech/ALEXELA | 109–92 | 11:57 | 8 | 3 | 0 | 3/4 | 1/2 | 1/1 | 0 | 0 | −7,0 |
| 02.032025-26 | TalTech/ALEXELA | 02.032025-26vsRīgas ZeļļiTalTech/ALEXELA | 86–95 | 17:48 | 7 | 2 | 1 | 0/3 | 0/1 | 7/8 | 0 | 1 | +1,0 |
| 14.022025-26 | TalTech/ALEXELA | 14.022025-26@BK OgreTalTech/ALEXELA | 78–76 | 17:07 | 11 | 2 | 1 | 3/4 | 2/2 | 3/3 | 0 | 0 | −1,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.