Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2022-23: Tallinna Kalev/Audentes
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 28 | 27,0 | 12,0 | 9,3 | 4,0 | 43,0 | 31,0 | 68,2 | 1,2 | 0,1 | 2,5 | −0,8 |
| 2021-22 | BC Kalev/Cramo | 23 | 12,8 | 1,9 | 3,6 | 1,4 | 39,6 | 0,0 | 28,6 | 0,3 | 0,1 | 0,7 | +6,3 |
| 2020-21 | Taltech, Pärnu Sadam | 17 | 24,7 | 9,6 | 5,8 | 2,4 | 44,3 | 27,1 | 81,6 | 0,5 | 0,2 | 2,1 | −4,8 |
| 2019-20 | BC Kalev/Cramo | 16 | 15,6 | 2,9 | 2,8 | 1,7 | 42,2 | 33,3 | 80,0 | 0,6 | 0,0 | 0,6 | +4,8 |
| 2018-19 | BC Kalev/Cramo | 23 | 17,7 | 5,7 | 3,8 | 2,0 | 45,4 | 43,8 | 70,0 | 0,7 | 0,0 | 1,3 | +7,3 |
| Karjäär | 107 | 19,9 | 6,7 | 5,4 | 2,4 | 43,3 | 30,7 | 70,7 | 0,7 | 0,1 | 1,5 | +2,7 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 2 | 22,2 | 4,0 | 7,5 | 2,0 | 20,0 | 20,0 | 37,5 | 0,5 | 0,0 | 4,5 | −18,5 |
| 2021-22 | BC Kalev/Cramo | 9 | 11,8 | 2,4 | 3,0 | 1,3 | 43,8 | 40,0 | 60,0 | 0,6 | 0,2 | 0,9 | −0,2 |
| 2020-21 | Pärnu Sadam | 17 | 21,2 | 6,5 | 6,5 | 2,7 | 40,4 | 30,4 | 56,5 | 0,4 | 0,1 | 1,8 | +5,0 |
| 2018-19 | BC Kalev/Cramo | 6 | 14,9 | 4,5 | 3,8 | 2,5 | 50,0 | 16,7 | 100,0 | 0,5 | 0,0 | 1,0 | +11,0 |
| Karjäär | 34 | 17,7 | 4,9 | 5,2 | 2,3 | 40,8 | 29,2 | 57,8 | 0,5 | 0,1 | 1,6 | +3,3 |
Karjäär: 722 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.042022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 22.042022-23@BC Kalev/CramoTallinna Kalev/Audentes | 38–84 | 22:09 | 6 | 7 | 2 | 2/5 | 1/2 | 1/2 | 0 | 3 | −18,0 |
| 19.042022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 19.042022-23vsBC Kalev/CramoTallinna Kalev/Audentes | 64–92 | 22:11 | 2 | 8 | 2 | 0/5 | 0/3 | 2/6 | 1 | 6 | −19,0 |
| 21.032022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 21.032022-23@BC Kalev/CramoTallinna Kalev/Audentes | 64–101 | 20:25 | 9 | 8 | 1 | 3/10 | 1/3 | 2/2 | 2 | 5 | −17,0 |
| 19.032022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 19.032022-23@BC TarvasTallinna Kalev/Audentes | 106–83 | 21:54 | 2 | 6 | 7 | 1/4 | 0/2 | 0/0 | 1 | 0 | +17,0 |
| 15.032022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 15.032022-23@Pärnu SadamTallinna Kalev/Audentes | 93–77 | 25:37 | 9 | 9 | 7 | 3/5 | 1/2 | 2/2 | 2 | 3 | +17,0 |
| 11.032022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 11.032022-23vsTalTech/OPTIBETTallinna Kalev/Audentes | 79–62 | 24:46 | 4 | 8 | 3 | 1/5 | 0/3 | 2/2 | 1 | 2 | +16,0 |
| 03.032022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 03.032022-23vsValmiera Glass VIATallinna Kalev/Audentes | 76–87 | 30:53 | 12 | 4 | 7 | 4/12 | 1/6 | 3/4 | 2 | 4 | −4,0 |
| 19.022022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 19.022022-23@Keila KKTallinna Kalev/Audentes | 100–103 | 32:30 | 21 | 12 | 3 | 9/15 | 2/7 | 1/1 | 0 | 1 | +2,0 |
| 15.022022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 15.022022-23@BC PrometeyTallinna Kalev/Audentes | 65–94 | 18:13 | 3 | 10 | 4 | 1/4 | 1/2 | 0/2 | 0 | 2 | −10,0 |
| 11.022022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 11.022022-23vsBK VentspilsTallinna Kalev/Audentes | 92–96 | 33:55 | 15 | 14 | 3 | 4/12 | 0/4 | 7/10 | 2 | 3 | −15,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.042022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 22.042022-23@BC Kalev/CramoTallinna Kalev/Audentes | 38–84 | 22:09 | 6 | 7 | 2 | 2/5 | 1/2 | 1/2 | 0 | 3 | −18,0 |
| 19.042022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 19.042022-23vsBC Kalev/CramoTallinna Kalev/Audentes | 64–92 | 22:11 | 2 | 8 | 2 | 0/5 | 0/3 | 2/6 | 1 | 6 | −19,0 |
| 21.032022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 21.032022-23@BC Kalev/CramoTallinna Kalev/Audentes | 64–101 | 20:25 | 9 | 8 | 1 | 3/10 | 1/3 | 2/2 | 2 | 5 | −17,0 |
| 19.032022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 19.032022-23@BC TarvasTallinna Kalev/Audentes | 106–83 | 21:54 | 2 | 6 | 7 | 1/4 | 0/2 | 0/0 | 1 | 0 | +17,0 |
| 15.032022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 15.032022-23@Pärnu SadamTallinna Kalev/Audentes | 93–77 | 25:37 | 9 | 9 | 7 | 3/5 | 1/2 | 2/2 | 2 | 3 | +17,0 |
| 11.032022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 11.032022-23vsTalTech/OPTIBETTallinna Kalev/Audentes | 79–62 | 24:46 | 4 | 8 | 3 | 1/5 | 0/3 | 2/2 | 1 | 2 | +16,0 |
| 03.032022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 03.032022-23vsValmiera Glass VIATallinna Kalev/Audentes | 76–87 | 30:53 | 12 | 4 | 7 | 4/12 | 1/6 | 3/4 | 2 | 4 | −4,0 |
| 19.022022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 19.022022-23@Keila KKTallinna Kalev/Audentes | 100–103 | 32:30 | 21 | 12 | 3 | 9/15 | 2/7 | 1/1 | 0 | 1 | +2,0 |
| 15.022022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 15.022022-23@BC PrometeyTallinna Kalev/Audentes | 65–94 | 18:13 | 3 | 10 | 4 | 1/4 | 1/2 | 0/2 | 0 | 2 | −10,0 |
| 11.022022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 11.022022-23vsBK VentspilsTallinna Kalev/Audentes | 92–96 | 33:55 | 15 | 14 | 3 | 4/12 | 0/4 | 7/10 | 2 | 3 | −15,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.