Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2019-20: Valmiera Glass VIA
Karjäär: 419 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.032019-20 | Valmiera Glass VIA | 07.032019-20vsBK VentspilsValmiera Glass VIA | 74–98 | 31:28 | 16 | 1 | 5 | 6/11 | 2/5 | 2/2 | 1 | 2 | −6,0 |
| 04.032019-20 | Valmiera Glass VIA | 04.032019-20vsTallinna Kalev/TLÜValmiera Glass VIA | 90–98 | 29:21 | 13 | 1 | 3 | 6/10 | 1/2 | 0/1 | 2 | 2 | −13,0 |
| 26.022019-20 | Valmiera Glass VIA | 26.022019-20vsBK LiepājaValmiera Glass VIA | 94–59 | 30:13 | 12 | 5 | 2 | 5/8 | 2/4 | 0/0 | 2 | 2 | +25,0 |
| 16.022019-20 | Valmiera Glass VIA | 16.022019-20@Latvijas UniversitāteValmiera Glass VIA | 82–72 | 25:30 | 18 | 0 | 3 | 6/8 | 4/6 | 2/2 | 0 | 1 | +14,0 |
| 09.022019-20 | Valmiera Glass VIA | 09.022019-20@BC Valga-Valka/Maks&MooritsValmiera Glass VIA | 98–88 | 27:19 | 12 | 2 | 10 | 4/8 | 4/7 | 0/0 | 1 | 5 | +8,0 |
| 28.012019-20 | BK Liepāja | 28.012019-20@BC Kalev/CramoBK Liepāja | 70–100 | 1:03 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 18.012019-20 | BK Liepāja | 18.012019-20@BK VentspilsBK Liepāja | 80–109 | 16:24 | 3 | 3 | 3 | 1/4 | 1/1 | 0/0 | 0 | 1 | −10,0 |
| 15.012019-20 | BK Liepāja | 15.012019-20@BC Valga-Valka/Maks&MooritsBK Liepāja | 76–84 | 28:18 | 9 | 1 | 3 | 3/6 | 1/4 | 2/2 | 3 | 2 | −6,0 |
| 29.122019-20 | BK Liepāja | 29.122019-20vsBC Kalev/CramoBK Liepāja | 59–98 | 28:16 | 2 | 2 | 6 | 0/7 | 0/3 | 2/2 | 0 | 0 | −26,0 |
| 21.122019-20 | BK Liepāja | 21.122019-20@Jurmala BetsafeBK Liepāja | 80–81 | 30:26 | 4 | 0 | 6 | 0/1 | 0/1 | 4/4 | 0 | 5 | +6,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.032019-20 | Valmiera Glass VIA | 07.032019-20vsBK VentspilsValmiera Glass VIA | 74–98 | 31:28 | 16 | 1 | 5 | 6/11 | 2/5 | 2/2 | 1 | 2 | −6,0 |
| 04.032019-20 | Valmiera Glass VIA | 04.032019-20vsTallinna Kalev/TLÜValmiera Glass VIA | 90–98 | 29:21 | 13 | 1 | 3 | 6/10 | 1/2 | 0/1 | 2 | 2 | −13,0 |
| 26.022019-20 | Valmiera Glass VIA | 26.022019-20vsBK LiepājaValmiera Glass VIA | 94–59 | 30:13 | 12 | 5 | 2 | 5/8 | 2/4 | 0/0 | 2 | 2 | +25,0 |
| 16.022019-20 | Valmiera Glass VIA | 16.022019-20@Latvijas UniversitāteValmiera Glass VIA | 82–72 | 25:30 | 18 | 0 | 3 | 6/8 | 4/6 | 2/2 | 0 | 1 | +14,0 |
| 09.022019-20 | Valmiera Glass VIA | 09.022019-20@BC Valga-Valka/Maks&MooritsValmiera Glass VIA | 98–88 | 27:19 | 12 | 2 | 10 | 4/8 | 4/7 | 0/0 | 1 | 5 | +8,0 |
| 28.012019-20 | BK Liepāja | 28.012019-20@BC Kalev/CramoBK Liepāja | 70–100 | 1:03 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 18.012019-20 | BK Liepāja | 18.012019-20@BK VentspilsBK Liepāja | 80–109 | 16:24 | 3 | 3 | 3 | 1/4 | 1/1 | 0/0 | 0 | 1 | −10,0 |
| 15.012019-20 | BK Liepāja | 15.012019-20@BC Valga-Valka/Maks&MooritsBK Liepāja | 76–84 | 28:18 | 9 | 1 | 3 | 3/6 | 1/4 | 2/2 | 3 | 2 | −6,0 |
| 29.122019-20 | BK Liepāja | 29.122019-20vsBC Kalev/CramoBK Liepāja | 59–98 | 28:16 | 2 | 2 | 6 | 0/7 | 0/3 | 2/2 | 0 | 0 | −26,0 |
| 21.122019-20 | BK Liepāja | 21.122019-20@Jurmala BetsafeBK Liepāja | 80–81 | 30:26 | 4 | 0 | 6 | 0/1 | 0/1 | 4/4 | 0 | 5 | +6,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.