Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

Tartu Ülikool Maks & Moorits · Small forward · 201 cm · s. 2003
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 7 | 27,1 | 16,1 | 5,9 | 3,0 | 48,8 | 44,1 | 74,1 | 0,9 | 0,6 | 1,6 | +9,3 |
| Karjäär | 7 | 27,1 | 16,1 | 5,9 | 3,0 | 48,8 | 44,1 | 74,1 | 0,9 | 0,6 | 1,6 | +9,3 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 31.102026-27@VEF RīgaTartu Ülikool Maks & Moorits | 86–74 | 29:56 | 15 | 7 | 7 | 5/15 | 3/8 | 2/2 | 1 | 2 | +13,0 |
| 24.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.102026-27vsTalTech/ALEXELATartu Ülikool Maks & Moorits | 65–41 | 22:41 | 10 | 6 | 1 | 4/9 | 1/3 | 1/2 | 1 | 2 | +16,0 |
| 17.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17.102026-27@Keila KKTartu Ülikool Maks & Moorits | 89–71 | 25:24 | 16 | 8 | 5 | 6/12 | 4/6 | 0/0 | 0 | 1 | +20,0 |
| 09.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 09.102026-27vsRīgas ZeļļiTartu Ülikool Maks & Moorits | 74–94 | 29:40 | 20 | 6 | 1 | 6/10 | 3/6 | 5/6 | 1 | 2 | −9,0 |
| 02.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 02.102026-27@BK VentspilsTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–92 | 28:37 | 17 | 7 | 2 | 4/9 | 1/3 | 8/10 | 1 | 1 | ±0,0 |
| 30.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 30.092026-27@BK LiepājaTartu Ülikool Maks & Moorits | 87–83 | 28:54 | 13 | 3 | 3 | 5/11 | 1/5 | 2/3 | 0 | 1 | +11,0 |
| 24.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.092026-27vsBigbank/KalevTartu Ülikool Maks & Moorits | 90–63 | 24:35 | 22 | 4 | 2 | 9/14 | 2/3 | 2/4 | 2 | 2 | +14,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 31.102026-27@VEF RīgaTartu Ülikool Maks & Moorits | 86–74 | 29:56 | 15 | 7 | 7 | 5/15 | 3/8 | 2/2 | 1 | 2 | +13,0 |
| 24.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.102026-27vsTalTech/ALEXELATartu Ülikool Maks & Moorits | 65–41 | 22:41 | 10 | 6 | 1 | 4/9 | 1/3 | 1/2 | 1 | 2 | +16,0 |
| 17.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17.102026-27@Keila KKTartu Ülikool Maks & Moorits | 89–71 | 25:24 | 16 | 8 | 5 | 6/12 | 4/6 | 0/0 | 0 | 1 | +20,0 |
| 09.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 09.102026-27vsRīgas ZeļļiTartu Ülikool Maks & Moorits | 74–94 | 29:40 | 20 | 6 | 1 | 6/10 | 3/6 | 5/6 | 1 | 2 | −9,0 |
| 02.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 02.102026-27@BK VentspilsTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–92 | 28:37 | 17 | 7 | 2 | 4/9 | 1/3 | 8/10 | 1 | 1 | ±0,0 |
| 30.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 30.092026-27@BK LiepājaTartu Ülikool Maks & Moorits | 87–83 | 28:54 | 13 | 3 | 3 | 5/11 | 1/5 | 2/3 | 0 | 1 | +11,0 |
| 24.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.092026-27vsBigbank/KalevTartu Ülikool Maks & Moorits | 90–63 | 24:35 | 22 | 4 | 2 | 9/14 | 2/3 | 2/4 | 2 | 2 | +14,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.