Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

BC Pärnu · Power forward · 200 cm · s. 2001
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | BC Pärnu | 4 | 3,7 | 0,8 | 0,5 | 0,0 | 33,3 | 33,3 | – | 0,0 | 0,3 | 0,3 | −1,3 |
| 2025-26 | Transcom Pärnu | 17 | 9,2 | 2,7 | 1,1 | 0,2 | 47,1 | 40,0 | 88,9 | 0,3 | 0,2 | 0,4 | −3,2 |
| 2024-25 | Keila KK | 28 | 17,4 | 6,1 | 3,0 | 0,6 | 41,0 | 27,3 | 74,2 | 0,4 | 1,0 | 1,3 | −8,0 |
| 2023-24 | Pärnu Sadam | 20 | 9,5 | 2,1 | 1,4 | 0,6 | 40,5 | 30,4 | 100,0 | 0,3 | 0,1 | 0,3 | −1,3 |
| 2022-23 | Pärnu Sadam | 29 | 12,5 | 2,2 | 2,7 | 0,6 | 38,5 | 19,2 | 44,4 | 0,3 | 0,3 | 0,4 | −1,6 |
| 2021-22 | Pärnu Sadam | 16 | 9,5 | 0,9 | 1,9 | 0,8 | 29,4 | 25,0 | 100,0 | 0,1 | 0,2 | 0,6 | +1,3 |
| 2020-21 | Pärnu Sadam | 13 | 5,9 | 1,2 | 1,8 | 0,3 | 26,3 | 28,6 | 50,0 | 0,0 | 0,2 | 0,3 | −2,3 |
| 2019-20 | Pärnu Sadam | 23 | 12,9 | 2,8 | 2,2 | 0,5 | 46,2 | 27,3 | 64,7 | 0,4 | 0,4 | 0,6 | −3,1 |
| 2018-19 | Pärnu Sadam | 19 | 9,7 | 1,5 | 1,7 | 0,4 | 35,7 | 35,7 | 66,7 | 0,6 | 0,3 | 0,2 | +0,7 |
| Karjäär | 169 | 11,4 | 2,7 | 2,1 | 0,5 | 40,1 | 28,3 | 68,4 | 0,3 | 0,4 | 0,6 | −2,5 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Transcom Pärnu | 9 | 12,3 | 2,6 | 1,7 | 0,6 | 33,3 | 30,8 | 71,4 | 0,1 | 0,4 | 0,6 | −0,3 |
| 2024-25 | Keila KK | 3 | 11,2 | 1,7 | 0,7 | 1,0 | 14,3 | 14,3 | 100,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | −2,3 |
| 2023-24 | Pärnu Sadam | 7 | 7,4 | 1,3 | 0,9 | 0,1 | 30,0 | 12,5 | 50,0 | 0,0 | 0,3 | 0,6 | +1,1 |
| 2022-23 | Pärnu Sadam | 12 | 3,4 | 0,4 | 0,7 | 0,1 | 40,0 | 0,0 | 25,0 | 0,1 | 0,2 | 0,3 | −1,7 |
| 2021-22 | Pärnu Sadam | 13 | 6,6 | 1,2 | 1,2 | 0,4 | 42,9 | 20,0 | 60,0 | 0,2 | 0,2 | 0,0 | +3,5 |
| 2020-21 | Pärnu Sadam | 8 | 7,8 | 2,0 | 1,5 | 0,1 | 63,6 | 0,0 | 50,0 | 0,3 | 0,4 | 0,8 | −1,0 |
| Karjäär | 52 | 7,4 | 1,4 | 1,1 | 0,3 | 38,2 | 18,4 | 57,7 | 0,1 | 0,3 | 0,3 | +0,3 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.112026-27 | BC Pärnu | 01.112026-27vsValmiera Glass VIABC Pärnu | 76–74 | 5:05 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | ±0,0 |
| 10.102026-27 | BC Pärnu | 10.102026-27vsKeila KKBC Pärnu | 70–75 | 2:41 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 | 0/0 | 0 | 0 | +2,0 |
| 03.102026-27 | BC Pärnu | 03.102026-27@Bigbank/KalevBC Pärnu | 78–79 | 4:33 | 3 | 2 | 0 | 1/1 | 1/1 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 26.092026-27 | BC Pärnu | 26.092026-27vsBK LiepājaBC Pärnu | 76–73 | 2:34 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −3,0 |
| 17.052025-26 | Transcom Pärnu | 17.052025-26@TalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 77–97 | 27:52 | 3 | 3 | 0 | 1/6 | 1/5 | 0/0 | 0 | 2 | −9,0 |
| 15.052025-26 | Transcom Pärnu | 15.052025-26vsTalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 72–79 | 16:57 | 2 | 5 | 0 | 1/4 | 0/1 | 0/0 | 1 | 2 | −4,0 |
| 13.052025-26 | Transcom Pärnu | 13.052025-26@TalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 85–88 | 12:33 | 5 | 1 | 0 | 1/4 | 1/3 | 2/2 | 0 | 0 | −1,0 |
| 09.052025-26 | Transcom Pärnu | 09.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 72–76 | 11:45 | 0 | 1 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +5,0 |
| 04.052025-26 | Transcom Pärnu | 04.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 75–82 | 10:24 | 3 | 1 | 1 | 1/2 | 1/1 | 0/0 | 0 | 0 | −3,0 |
| 30.042025-26 | Transcom Pärnu | 30.042025-26vsTartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 101–81 | 10:04 | 6 | 1 | 1 | 2/2 | 1/1 | 1/1 | 0 | 0 | +13,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.112026-27 | BC Pärnu | 01.112026-27vsValmiera Glass VIABC Pärnu | 76–74 | 5:05 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | ±0,0 |
| 10.102026-27 | BC Pärnu | 10.102026-27vsKeila KKBC Pärnu | 70–75 | 2:41 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 | 0/0 | 0 | 0 | +2,0 |
| 03.102026-27 | BC Pärnu | 03.102026-27@Bigbank/KalevBC Pärnu | 78–79 | 4:33 | 3 | 2 | 0 | 1/1 | 1/1 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 26.092026-27 | BC Pärnu | 26.092026-27vsBK LiepājaBC Pärnu | 76–73 | 2:34 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −3,0 |
| 17.052025-26 | Transcom Pärnu | 17.052025-26@TalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 77–97 | 27:52 | 3 | 3 | 0 | 1/6 | 1/5 | 0/0 | 0 | 2 | −9,0 |
| 15.052025-26 | Transcom Pärnu | 15.052025-26vsTalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 72–79 | 16:57 | 2 | 5 | 0 | 1/4 | 0/1 | 0/0 | 1 | 2 | −4,0 |
| 13.052025-26 | Transcom Pärnu | 13.052025-26@TalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 85–88 | 12:33 | 5 | 1 | 0 | 1/4 | 1/3 | 2/2 | 0 | 0 | −1,0 |
| 09.052025-26 | Transcom Pärnu | 09.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 72–76 | 11:45 | 0 | 1 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +5,0 |
| 04.052025-26 | Transcom Pärnu | 04.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 75–82 | 10:24 | 3 | 1 | 1 | 1/2 | 1/1 | 0/0 | 0 | 0 | −3,0 |
| 30.042025-26 | Transcom Pärnu | 30.042025-26vsTartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 101–81 | 10:04 | 6 | 1 | 1 | 2/2 | 1/1 | 1/1 | 0 | 0 | +13,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.