Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

BC Pärnu · Shooting guard · 190 cm · s. 2004
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | BC Pärnu | 6 | 27,5 | 7,2 | 4,7 | 3,8 | 27,6 | 16,0 | 77,8 | 0,7 | 0,2 | 1,3 | +1,2 |
| Karjäär | 6 | 27,5 | 7,2 | 4,7 | 3,8 | 27,6 | 16,0 | 77,8 | 0,7 | 0,2 | 1,3 | +1,2 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.112026-27 | BC Pärnu | 01.112026-27vsValmiera Glass VIABC Pärnu | 76–74 | 25:35 | 10 | 6 | 2 | 4/10 | 2/4 | 0/0 | 2 | 2 | −2,0 |
| 25.102026-27 | BC Pärnu | 25.102026-27vsLatvijas UniversitāteBC Pärnu | 91–77 | 35:36 | 4 | 8 | 10 | 2/11 | 0/5 | 0/0 | 0 | 2 | +11,0 |
| 17.102026-27 | BC Pärnu | 17.102026-27@VEF RīgaBC Pärnu | 72–89 | 26:19 | 10 | 1 | 4 | 4/11 | 1/6 | 1/2 | 0 | 0 | −4,0 |
| 10.102026-27 | BC Pärnu | 10.102026-27vsKeila KKBC Pärnu | 70–75 | 21:36 | 4 | 5 | 0 | 1/8 | 0/4 | 2/3 | 1 | 1 | −8,0 |
| 03.102026-27 | BC Pärnu | 03.102026-27@Bigbank/KalevBC Pärnu | 78–79 | 28:43 | 13 | 4 | 2 | 4/9 | 1/3 | 4/4 | 0 | 1 | +4,0 |
| 26.092026-27 | BC Pärnu | 26.092026-27vsBK LiepājaBC Pärnu | 76–73 | 27:01 | 2 | 4 | 5 | 1/9 | 0/3 | 0/0 | 1 | 2 | +6,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.112026-27 | BC Pärnu | 01.112026-27vsValmiera Glass VIABC Pärnu | 76–74 | 25:35 | 10 | 6 | 2 | 4/10 | 2/4 | 0/0 | 2 | 2 | −2,0 |
| 25.102026-27 | BC Pärnu | 25.102026-27vsLatvijas UniversitāteBC Pärnu | 91–77 | 35:36 | 4 | 8 | 10 | 2/11 | 0/5 | 0/0 | 0 | 2 | +11,0 |
| 17.102026-27 | BC Pärnu | 17.102026-27@VEF RīgaBC Pärnu | 72–89 | 26:19 | 10 | 1 | 4 | 4/11 | 1/6 | 1/2 | 0 | 0 | −4,0 |
| 10.102026-27 | BC Pärnu | 10.102026-27vsKeila KKBC Pärnu | 70–75 | 21:36 | 4 | 5 | 0 | 1/8 | 0/4 | 2/3 | 1 | 1 | −8,0 |
| 03.102026-27 | BC Pärnu | 03.102026-27@Bigbank/KalevBC Pärnu | 78–79 | 28:43 | 13 | 4 | 2 | 4/9 | 1/3 | 4/4 | 0 | 1 | +4,0 |
| 26.092026-27 | BC Pärnu | 26.092026-27vsBK LiepājaBC Pärnu | 76–73 | 27:01 | 2 | 4 | 5 | 1/9 | 0/3 | 0/0 | 1 | 2 | +6,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.