Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

BC Pärnu · Point guard · 185 cm · s. 2000
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-25 | Keila KK | 3 | 37,5 | 24,7 | 7,7 | 2,7 | 44,3 | 23,1 | 63,0 | 5,7 | 0,0 | 4,3 | −22,0 |
| Karjäär | 3 | 37,5 | 24,7 | 7,7 | 2,7 | 44,3 | 23,1 | 63,0 | 5,7 | 0,0 | 4,3 | −22,0 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.112026-27 | BC Pärnu | 01.112026-27vsValmiera Glass VIABC Pärnu | 76–74 | 20:01 | 12 | 2 | 2 | 4/6 | 2/3 | 2/2 | 1 | 2 | +2,0 |
| 25.102026-27 | BC Pärnu | 25.102026-27vsLatvijas UniversitāteBC Pärnu | 91–77 | 26:04 | 6 | 1 | 4 | 2/6 | 1/4 | 1/1 | 3 | 4 | +5,0 |
| 17.102026-27 | BC Pärnu | 17.102026-27@VEF RīgaBC Pärnu | 72–89 | 21:02 | 7 | 1 | 3 | 3/10 | 1/4 | 0/0 | 3 | 4 | −11,0 |
| 10.102026-27 | BC Pärnu | 10.102026-27vsKeila KKBC Pärnu | 70–75 | 28:52 | 6 | 1 | 2 | 2/9 | 1/5 | 1/2 | 5 | 4 | −3,0 |
| 03.102026-27 | BC Pärnu | 03.102026-27@Bigbank/KalevBC Pärnu | 78–79 | 23:06 | 6 | 2 | 2 | 3/12 | 0/3 | 0/0 | 5 | 3 | −4,0 |
| 26.092026-27 | BC Pärnu | 26.092026-27vsBK LiepājaBC Pärnu | 76–73 | 22:48 | 7 | 3 | 2 | 2/6 | 2/2 | 1/2 | 1 | 2 | −4,0 |
| 24.042024-25 | Keila KK | 24.042024-25@BC Kalev/CramoKeila KK | 82–112 | 35:50 | 26 | 8 | 0 | 9/15 | 0/1 | 8/10 | 3 | 3 | −36,0 |
| 20.042024-25 | Keila KK | 20.042024-25vsBC Kalev/CramoKeila KK | 81–92 | 37:15 | 30 | 6 | 5 | 12/23 | 3/7 | 3/6 | 5 | 5 | −11,0 |
| 17.042024-25 | Keila KK | 17.042024-25@BC Kalev/CramoKeila KK | 76–99 | 39:18 | 18 | 9 | 3 | 6/23 | 0/5 | 6/11 | 9 | 5 | −19,0 |
| 15.032024-25 | Keila KK | 15.032024-25@TalTech/ALEXELAKeila KK | 88–101 | 33:25 | 26 | 3 | 10 | 9/17 | 1/1 | 7/10 | 4 | 2 | −7,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.112026-27 | BC Pärnu | 01.112026-27vsValmiera Glass VIABC Pärnu | 76–74 | 20:01 | 12 | 2 | 2 | 4/6 | 2/3 | 2/2 | 1 | 2 | +2,0 |
| 25.102026-27 | BC Pärnu | 25.102026-27vsLatvijas UniversitāteBC Pärnu | 91–77 | 26:04 | 6 | 1 | 4 | 2/6 | 1/4 | 1/1 | 3 | 4 | +5,0 |
| 17.102026-27 | BC Pärnu | 17.102026-27@VEF RīgaBC Pärnu | 72–89 | 21:02 | 7 | 1 | 3 | 3/10 | 1/4 | 0/0 | 3 | 4 | −11,0 |
| 10.102026-27 | BC Pärnu | 10.102026-27vsKeila KKBC Pärnu | 70–75 | 28:52 | 6 | 1 | 2 | 2/9 | 1/5 | 1/2 | 5 | 4 | −3,0 |
| 03.102026-27 | BC Pärnu | 03.102026-27@Bigbank/KalevBC Pärnu | 78–79 | 23:06 | 6 | 2 | 2 | 3/12 | 0/3 | 0/0 | 5 | 3 | −4,0 |
| 26.092026-27 | BC Pärnu | 26.092026-27vsBK LiepājaBC Pärnu | 76–73 | 22:48 | 7 | 3 | 2 | 2/6 | 2/2 | 1/2 | 1 | 2 | −4,0 |
| 24.042024-25 | Keila KK | 24.042024-25@BC Kalev/CramoKeila KK | 82–112 | 35:50 | 26 | 8 | 0 | 9/15 | 0/1 | 8/10 | 3 | 3 | −36,0 |
| 20.042024-25 | Keila KK | 20.042024-25vsBC Kalev/CramoKeila KK | 81–92 | 37:15 | 30 | 6 | 5 | 12/23 | 3/7 | 3/6 | 5 | 5 | −11,0 |
| 17.042024-25 | Keila KK | 17.042024-25@BC Kalev/CramoKeila KK | 76–99 | 39:18 | 18 | 9 | 3 | 6/23 | 0/5 | 6/11 | 9 | 5 | −19,0 |
| 15.032024-25 | Keila KK | 15.032024-25@TalTech/ALEXELAKeila KK | 88–101 | 33:25 | 26 | 3 | 10 | 9/17 | 1/1 | 7/10 | 4 | 2 | −7,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.