Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2023-24: Valmiera Glass VIA
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | Valmiera Glass VIA | 24 | 22,3 | 8,6 | 2,4 | 1,8 | 38,3 | 29,0 | 75,5 | 0,6 | 0,0 | 0,9 | −6,5 |
| 2022-23 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2021-22 | Valmiera Glass VIA | 25 | 30,8 | 15,6 | 3,0 | 3,5 | 45,5 | 26,5 | 81,3 | 1,1 | 0,0 | 1,8 | −6,5 |
| 2020-21 | BC Kalev/Cramo | 25 | 19,6 | 7,7 | 2,2 | 2,0 | 44,0 | 33,0 | 81,0 | 0,5 | 0,0 | 0,8 | +6,9 |
| 2019-20 | BK Ventspils | 22 | 22,9 | 12,1 | 2,9 | 2,4 | 48,4 | 36,4 | 87,0 | 0,8 | 0,0 | 1,0 | +14,2 |
| 2018-19 | Valmiera Glass VIA | 28 | 32,1 | 19,8 | 3,6 | 2,9 | 45,9 | 33,1 | 90,5 | 0,9 | 0,1 | 2,0 | −3,3 |
| Karjäär | 124 | 25,8 | 13,0 | 2,8 | 2,5 | 44,9 | 31,5 | 84,0 | 0,8 | 0,0 | 1,3 | +0,4 | |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | BC Kalev/Cramo | 4 | 16,5 | 6,8 | 1,8 | 0,5 | 43,5 | 35,7 | 100,0 | 0,5 | 0,0 | 0,8 | −1,8 |
| Karjäär | 4 | 16,5 | 6,8 | 1,8 | 0,5 | 43,5 | 35,7 | 100,0 | 0,5 | 0,0 | 0,8 | −1,8 |
Karjäär: 1610 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.032023-24 | Valmiera Glass VIA | 01.032023-24vsTallinn Kalev/SNABBValmiera Glass VIA | 96–62 | 17:51 | 3 | 2 | 3 | 1/4 | 0/2 | 1/2 | 1 | 0 | +18,0 |
| 16.022023-24 | Valmiera Glass VIA | 16.022023-24@BC PrometeyValmiera Glass VIA | 77–91 | 24:34 | 17 | 3 | 3 | 6/14 | 2/9 | 3/4 | 0 | 0 | −7,0 |
| 13.022023-24 | Valmiera Glass VIA | 13.022023-24@BK VentspilsValmiera Glass VIA | 64–106 | 20:59 | 10 | 0 | 2 | 4/9 | 1/5 | 1/2 | 0 | 1 | −35,0 |
| 10.022023-24 | Valmiera Glass VIA | 10.022023-24@VEF RīgaValmiera Glass VIA | 71–84 | 21:51 | 7 | 3 | 0 | 3/8 | 0/3 | 1/2 | 1 | 1 | −15,0 |
| 06.022023-24 | Valmiera Glass VIA | 06.022023-24vsTartu Ülikool Maks & MooritsValmiera Glass VIA | 61–69 | 24:14 | 7 | 4 | 1 | 2/7 | 0/1 | 3/4 | 2 | 0 | +3,0 |
| 24.012023-24 | Valmiera Glass VIA | 24.012023-24@BK OgreValmiera Glass VIA | 66–76 | 5:48 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −13,0 |
| 12.012023-24 | Valmiera Glass VIA | 12.012023-24vsBC Kalev/CramoValmiera Glass VIA | 79–86 | 15:32 | 16 | 2 | 0 | 5/12 | 2/7 | 4/4 | 0 | 0 | +6,0 |
| 23.122023-24 | Valmiera Glass VIA | 23.122023-24vsBC PrometeyValmiera Glass VIA | 71–91 | 23:56 | 22 | 6 | 1 | 7/17 | 5/10 | 3/4 | 1 | 0 | −1,0 |
| 19.122023-24 | Valmiera Glass VIA | 19.122023-24vsLatvijas UniversitāteValmiera Glass VIA | 67–53 | 15:10 | 12 | 3 | 0 | 4/8 | 0/2 | 4/6 | 1 | 0 | +2,0 |
| 10.122023-24 | Valmiera Glass VIA | 10.122023-24@ViimsiValmiera Glass VIA | 82–96 | 24:49 | 16 | 5 | 3 | 5/7 | 3/4 | 3/4 | 1 | 0 | −6,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.032023-24 | Valmiera Glass VIA | 01.032023-24vsTallinn Kalev/SNABBValmiera Glass VIA | 96–62 | 17:51 | 3 | 2 | 3 | 1/4 | 0/2 | 1/2 | 1 | 0 | +18,0 |
| 16.022023-24 | Valmiera Glass VIA | 16.022023-24@BC PrometeyValmiera Glass VIA | 77–91 | 24:34 | 17 | 3 | 3 | 6/14 | 2/9 | 3/4 | 0 | 0 | −7,0 |
| 13.022023-24 | Valmiera Glass VIA | 13.022023-24@BK VentspilsValmiera Glass VIA | 64–106 | 20:59 | 10 | 0 | 2 | 4/9 | 1/5 | 1/2 | 0 | 1 | −35,0 |
| 10.022023-24 | Valmiera Glass VIA | 10.022023-24@VEF RīgaValmiera Glass VIA | 71–84 | 21:51 | 7 | 3 | 0 | 3/8 | 0/3 | 1/2 | 1 | 1 | −15,0 |
| 06.022023-24 | Valmiera Glass VIA | 06.022023-24vsTartu Ülikool Maks & MooritsValmiera Glass VIA | 61–69 | 24:14 | 7 | 4 | 1 | 2/7 | 0/1 | 3/4 | 2 | 0 | +3,0 |
| 24.012023-24 | Valmiera Glass VIA | 24.012023-24@BK OgreValmiera Glass VIA | 66–76 | 5:48 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −13,0 |
| 12.012023-24 | Valmiera Glass VIA | 12.012023-24vsBC Kalev/CramoValmiera Glass VIA | 79–86 | 15:32 | 16 | 2 | 0 | 5/12 | 2/7 | 4/4 | 0 | 0 | +6,0 |
| 23.122023-24 | Valmiera Glass VIA | 23.122023-24vsBC PrometeyValmiera Glass VIA | 71–91 | 23:56 | 22 | 6 | 1 | 7/17 | 5/10 | 3/4 | 1 | 0 | −1,0 |
| 19.122023-24 | Valmiera Glass VIA | 19.122023-24vsLatvijas UniversitāteValmiera Glass VIA | 67–53 | 15:10 | 12 | 3 | 0 | 4/8 | 0/2 | 4/6 | 1 | 0 | +2,0 |
| 10.122023-24 | Valmiera Glass VIA | 10.122023-24@ViimsiValmiera Glass VIA | 82–96 | 24:49 | 16 | 5 | 3 | 5/7 | 3/4 | 3/4 | 1 | 0 | −6,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.