Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2021-22: Rakvere Tarvas
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | AVIS UTILITAS Rapla, Rakvere Tarvas | 20 | 20,6 | 7,1 | 5,0 | 0,8 | 45,7 | 23,5 | 66,7 | 0,8 | 0,7 | 1,3 | −4,5 |
| Karjäär | 20 | 20,6 | 7,1 | 5,0 | 0,8 | 45,7 | 23,5 | 66,7 | 0,8 | 0,7 | 1,3 | −4,5 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | Rakvere Tarvas | 6 | 22,5 | 11,8 | 4,8 | 0,5 | 70,5 | – | 52,9 | 0,7 | 1,0 | 1,5 | −8,8 |
| Karjäär | 6 | 22,5 | 11,8 | 4,8 | 0,5 | 70,5 | – | 52,9 | 0,7 | 1,0 | 1,5 | −8,8 |
Karjäär: 142 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.042021-22 | Rakvere Tarvas | 16.042021-22vsKK Viimsi/SportlandRakvere Tarvas | 82–93 | 25:25 | 15 | 10 | 1 | 7/11 | 0/0 | 1/1 | 0 | 2 | −12,0 |
| 13.042021-22 | Rakvere Tarvas | 13.042021-22vsTartu Ülikool Maks & MooritsRakvere Tarvas | 89–98 | 24:31 | 17 | 4 | 1 | 7/8 | 0/0 | 3/5 | 0 | 2 | +1,0 |
| 06.042021-22 | Rakvere Tarvas | 06.042021-22vsPärnu SadamRakvere Tarvas | 62–109 | 19:54 | 6 | 5 | 0 | 3/5 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −10,0 |
| 03.042021-22 | Rakvere Tarvas | 03.042021-22@Tallinna KalevRakvere Tarvas | 69–88 | 19:45 | 11 | 4 | 0 | 4/4 | 0/0 | 3/5 | 2 | 2 | −11,0 |
| 26.032021-22 | Rakvere Tarvas | 26.032021-22@BK OgreRakvere Tarvas | 75–95 | 21:57 | 6 | 3 | 1 | 2/4 | 0/0 | 2/4 | 0 | 1 | −24,0 |
| 23.032021-22 | Rakvere Tarvas | 23.032021-22vsLatvijas UniversitāteRakvere Tarvas | 91–79 | 24:28 | 22 | 6 | 2 | 10/14 | 0/0 | 2/2 | 2 | 0 | +19,0 |
| 16.032021-22 | Rakvere Tarvas | 16.032021-22@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 60–95 | 18:03 | 12 | 2 | 1 | 6/9 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −14,0 |
| 11.032021-22 | Rakvere Tarvas | 11.032021-22vsPärnu SadamRakvere Tarvas | 61–95 | 20:22 | 11 | 5 | 0 | 5/8 | 0/0 | 1/1 | 0 | 0 | −14,0 |
| 08.032021-22 | Rakvere Tarvas | 08.032021-22@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 69–79 | 27:13 | 10 | 4 | 0 | 4/7 | 0/0 | 2/6 | 2 | 1 | −7,0 |
| 06.032021-22 | Rakvere Tarvas | 06.032021-22@Valmiera Glass VIARakvere Tarvas | 75–80 | 27:57 | 6 | 3 | 2 | 3/8 | 0/0 | 0/3 | 0 | 3 | +7,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.042021-22 | Rakvere Tarvas | 16.042021-22vsKK Viimsi/SportlandRakvere Tarvas | 82–93 | 25:25 | 15 | 10 | 1 | 7/11 | 0/0 | 1/1 | 0 | 2 | −12,0 |
| 13.042021-22 | Rakvere Tarvas | 13.042021-22vsTartu Ülikool Maks & MooritsRakvere Tarvas | 89–98 | 24:31 | 17 | 4 | 1 | 7/8 | 0/0 | 3/5 | 0 | 2 | +1,0 |
| 06.042021-22 | Rakvere Tarvas | 06.042021-22vsPärnu SadamRakvere Tarvas | 62–109 | 19:54 | 6 | 5 | 0 | 3/5 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −10,0 |
| 03.042021-22 | Rakvere Tarvas | 03.042021-22@Tallinna KalevRakvere Tarvas | 69–88 | 19:45 | 11 | 4 | 0 | 4/4 | 0/0 | 3/5 | 2 | 2 | −11,0 |
| 26.032021-22 | Rakvere Tarvas | 26.032021-22@BK OgreRakvere Tarvas | 75–95 | 21:57 | 6 | 3 | 1 | 2/4 | 0/0 | 2/4 | 0 | 1 | −24,0 |
| 23.032021-22 | Rakvere Tarvas | 23.032021-22vsLatvijas UniversitāteRakvere Tarvas | 91–79 | 24:28 | 22 | 6 | 2 | 10/14 | 0/0 | 2/2 | 2 | 0 | +19,0 |
| 16.032021-22 | Rakvere Tarvas | 16.032021-22@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 60–95 | 18:03 | 12 | 2 | 1 | 6/9 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −14,0 |
| 11.032021-22 | Rakvere Tarvas | 11.032021-22vsPärnu SadamRakvere Tarvas | 61–95 | 20:22 | 11 | 5 | 0 | 5/8 | 0/0 | 1/1 | 0 | 0 | −14,0 |
| 08.032021-22 | Rakvere Tarvas | 08.032021-22@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 69–79 | 27:13 | 10 | 4 | 0 | 4/7 | 0/0 | 2/6 | 2 | 1 | −7,0 |
| 06.032021-22 | Rakvere Tarvas | 06.032021-22@Valmiera Glass VIARakvere Tarvas | 75–80 | 27:57 | 6 | 3 | 2 | 3/8 | 0/0 | 0/3 | 0 | 3 | +7,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.