Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2024-25: Tartu Ülikool Maks & Moorits
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 31 | 26,9 | 14,9 | 6,6 | 2,0 | 47,4 | 39,4 | 68,4 | 0,6 | 0,5 | 2,2 | +0,1 |
| Karjäär | 31 | 26,9 | 14,9 | 6,6 | 2,0 | 47,4 | 39,4 | 68,4 | 0,6 | 0,5 | 2,2 | +0,1 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 14 | 25,6 | 10,4 | 4,9 | 1,6 | 34,6 | 28,6 | 60,7 | 0,9 | 0,5 | 2,0 | +3,9 |
| Karjäär | 14 | 25,6 | 10,4 | 4,9 | 1,6 | 34,6 | 28,6 | 60,7 | 0,9 | 0,5 | 2,0 | +3,9 |
Karjäär: 461 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.052024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 31.052024-25@BC Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 75–91 | 27:27 | 14 | 4 | 2 | 5/12 | 2/5 | 2/2 | 0 | 2 | +1,0 |
| 29.052024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 29.052024-25vsBC Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 75–72 | 31:22 | 13 | 7 | 3 | 5/13 | 1/7 | 2/4 | 0 | 1 | +3,0 |
| 27.052024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 27.052024-25@BC Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 81–88 | 28:26 | 16 | 8 | 2 | 7/18 | 2/6 | 0/0 | 1 | 2 | −1,0 |
| 22.052024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 22.052024-25vsBC Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 90–92 | 25:42 | 16 | 6 | 2 | 5/13 | 2/6 | 4/6 | 1 | 1 | +14,0 |
| 20.052024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 20.052024-25@BC Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 86–80 | 21:03 | 4 | 3 | 2 | 2/10 | 0/5 | 0/0 | 0 | 2 | +12,0 |
| 13.052024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 13.052024-25vsTalTech/ALEXELATartu Ülikool Maks & Moorits | 88–59 | 20:14 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 0/1 | 0/2 | 0 | 2 | +12,0 |
| 11.052024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 11.052024-25@TalTech/ALEXELATartu Ülikool Maks & Moorits | 82–87 | 31:33 | 15 | 8 | 2 | 5/12 | 4/8 | 1/2 | 1 | 4 | +4,0 |
| 08.052024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 08.052024-25vsTalTech/ALEXELATartu Ülikool Maks & Moorits | 79–69 | 25:32 | 6 | 8 | 4 | 3/20 | 0/4 | 0/1 | 0 | 2 | +9,0 |
| 05.052024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 05.052024-25@TalTech/ALEXELATartu Ülikool Maks & Moorits | 80–86 | 25:08 | 10 | 3 | 2 | 4/8 | 2/5 | 0/0 | 2 | 3 | ±0,0 |
| 02.052024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 02.052024-25vsTalTech/ALEXELATartu Ülikool Maks & Moorits | 74–69 | 28:34 | 8 | 1 | 1 | 3/6 | 0/2 | 2/2 | 1 | 2 | +4,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.052024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 31.052024-25@BC Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 75–91 | 27:27 | 14 | 4 | 2 | 5/12 | 2/5 | 2/2 | 0 | 2 | +1,0 |
| 29.052024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 29.052024-25vsBC Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 75–72 | 31:22 | 13 | 7 | 3 | 5/13 | 1/7 | 2/4 | 0 | 1 | +3,0 |
| 27.052024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 27.052024-25@BC Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 81–88 | 28:26 | 16 | 8 | 2 | 7/18 | 2/6 | 0/0 | 1 | 2 | −1,0 |
| 22.052024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 22.052024-25vsBC Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 90–92 | 25:42 | 16 | 6 | 2 | 5/13 | 2/6 | 4/6 | 1 | 1 | +14,0 |
| 20.052024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 20.052024-25@BC Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 86–80 | 21:03 | 4 | 3 | 2 | 2/10 | 0/5 | 0/0 | 0 | 2 | +12,0 |
| 13.052024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 13.052024-25vsTalTech/ALEXELATartu Ülikool Maks & Moorits | 88–59 | 20:14 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 0/1 | 0/2 | 0 | 2 | +12,0 |
| 11.052024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 11.052024-25@TalTech/ALEXELATartu Ülikool Maks & Moorits | 82–87 | 31:33 | 15 | 8 | 2 | 5/12 | 4/8 | 1/2 | 1 | 4 | +4,0 |
| 08.052024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 08.052024-25vsTalTech/ALEXELATartu Ülikool Maks & Moorits | 79–69 | 25:32 | 6 | 8 | 4 | 3/20 | 0/4 | 0/1 | 0 | 2 | +9,0 |
| 05.052024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 05.052024-25@TalTech/ALEXELATartu Ülikool Maks & Moorits | 80–86 | 25:08 | 10 | 3 | 2 | 4/8 | 2/5 | 0/0 | 2 | 3 | ±0,0 |
| 02.052024-25 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 02.052024-25vsTalTech/ALEXELATartu Ülikool Maks & Moorits | 74–69 | 28:34 | 8 | 1 | 1 | 3/6 | 0/2 | 2/2 | 1 | 2 | +4,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.