Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2021-22: Rakvere Tarvas
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | Rakvere Tarvas | 26 | 24,2 | 10,3 | 5,5 | 1,1 | 44,8 | 0,0 | 72,9 | 0,9 | 0,1 | 1,5 | −8,7 |
| Karjäär | 26 | 24,2 | 10,3 | 5,5 | 1,1 | 44,8 | 0,0 | 72,9 | 0,9 | 0,1 | 1,5 | −8,7 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | Rakvere Tarvas | 7 | 17,9 | 7,1 | 4,7 | 0,6 | 51,1 | – | 36,4 | 0,3 | 0,4 | 1,3 | −10,4 |
| Karjäär | 7 | 17,9 | 7,1 | 4,7 | 0,6 | 51,1 | – | 36,4 | 0,3 | 0,4 | 1,3 | −10,4 |
Karjäär: 267 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.042021-22 | Rakvere Tarvas | 16.042021-22vsKK Viimsi/SportlandRakvere Tarvas | 82–93 | 11:54 | 6 | 6 | 1 | 2/3 | 0/0 | 2/4 | 1 | 0 | ±0,0 |
| 13.042021-22 | Rakvere Tarvas | 13.042021-22vsTartu Ülikool Maks & MooritsRakvere Tarvas | 89–98 | 15:29 | 6 | 1 | 0 | 3/7 | 0/0 | 0/1 | 0 | 0 | −10,0 |
| 06.042021-22 | Rakvere Tarvas | 06.042021-22vsPärnu SadamRakvere Tarvas | 62–109 | 14:22 | 4 | 5 | 0 | 2/6 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −27,0 |
| 03.042021-22 | Rakvere Tarvas | 03.042021-22@Tallinna KalevRakvere Tarvas | 69–88 | 17:12 | 10 | 3 | 0 | 5/7 | 0/0 | 0/0 | 0 | 3 | −2,0 |
| 26.032021-22 | Rakvere Tarvas | 26.032021-22@BK OgreRakvere Tarvas | 75–95 | 22:53 | 14 | 8 | 0 | 7/12 | 0/0 | 0/1 | 0 | 1 | +2,0 |
| 23.032021-22 | Rakvere Tarvas | 23.032021-22vsLatvijas UniversitāteRakvere Tarvas | 91–79 | 13:45 | 2 | 3 | 0 | 1/3 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −1,0 |
| 19.032021-22 | Rakvere Tarvas | 19.032021-22@TalTech/OPTIBETRakvere Tarvas | 72–93 | 20:10 | 8 | 10 | 0 | 4/8 | 0/0 | 0/1 | 0 | 1 | −7,0 |
| 16.032021-22 | Rakvere Tarvas | 16.032021-22@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 60–95 | 18:46 | 6 | 4 | 0 | 3/7 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −25,0 |
| 11.032021-22 | Rakvere Tarvas | 11.032021-22vsPärnu SadamRakvere Tarvas | 61–95 | 26:27 | 17 | 6 | 1 | 7/11 | 0/0 | 3/3 | 0 | 1 | −23,0 |
| 08.032021-22 | Rakvere Tarvas | 08.032021-22@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 69–79 | 27:25 | 10 | 4 | 3 | 4/7 | 0/0 | 2/5 | 1 | 3 | −2,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.042021-22 | Rakvere Tarvas | 16.042021-22vsKK Viimsi/SportlandRakvere Tarvas | 82–93 | 11:54 | 6 | 6 | 1 | 2/3 | 0/0 | 2/4 | 1 | 0 | ±0,0 |
| 13.042021-22 | Rakvere Tarvas | 13.042021-22vsTartu Ülikool Maks & MooritsRakvere Tarvas | 89–98 | 15:29 | 6 | 1 | 0 | 3/7 | 0/0 | 0/1 | 0 | 0 | −10,0 |
| 06.042021-22 | Rakvere Tarvas | 06.042021-22vsPärnu SadamRakvere Tarvas | 62–109 | 14:22 | 4 | 5 | 0 | 2/6 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −27,0 |
| 03.042021-22 | Rakvere Tarvas | 03.042021-22@Tallinna KalevRakvere Tarvas | 69–88 | 17:12 | 10 | 3 | 0 | 5/7 | 0/0 | 0/0 | 0 | 3 | −2,0 |
| 26.032021-22 | Rakvere Tarvas | 26.032021-22@BK OgreRakvere Tarvas | 75–95 | 22:53 | 14 | 8 | 0 | 7/12 | 0/0 | 0/1 | 0 | 1 | +2,0 |
| 23.032021-22 | Rakvere Tarvas | 23.032021-22vsLatvijas UniversitāteRakvere Tarvas | 91–79 | 13:45 | 2 | 3 | 0 | 1/3 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −1,0 |
| 19.032021-22 | Rakvere Tarvas | 19.032021-22@TalTech/OPTIBETRakvere Tarvas | 72–93 | 20:10 | 8 | 10 | 0 | 4/8 | 0/0 | 0/1 | 0 | 1 | −7,0 |
| 16.032021-22 | Rakvere Tarvas | 16.032021-22@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 60–95 | 18:46 | 6 | 4 | 0 | 3/7 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −25,0 |
| 11.032021-22 | Rakvere Tarvas | 11.032021-22vsPärnu SadamRakvere Tarvas | 61–95 | 26:27 | 17 | 6 | 1 | 7/11 | 0/0 | 3/3 | 0 | 1 | −23,0 |
| 08.032021-22 | Rakvere Tarvas | 08.032021-22@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 69–79 | 27:25 | 10 | 4 | 3 | 4/7 | 0/0 | 2/5 | 1 | 3 | −2,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.