Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2019-20: Taltech
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | Taltech | 6 | 32,2 | 12,2 | 2,7 | 1,2 | 40,3 | 36,8 | 75,0 | 0,2 | 0,2 | 0,8 | −4,5 |
| Karjäär | 6 | 32,2 | 12,2 | 2,7 | 1,2 | 40,3 | 36,8 | 75,0 | 0,2 | 0,2 | 0,8 | −4,5 |
Karjäär: 565 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.032019-20 | Taltech | 11.032019-20@Tartu ÜlikoolTaltech | 66–100 | 14:19 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 0/5 | 0/0 | 0 | 1 | −13,0 |
| 08.032019-20 | Taltech | 08.032019-20vsVEF RīgaTaltech | 91–122 | 23:19 | 20 | 2 | 3 | 6/13 | 5/11 | 3/5 | 0 | 0 | −24,0 |
| 04.032019-20 | Taltech | 04.032019-20vsBC Kalev/CramoTaltech | 61–102 | 11:16 | 4 | 1 | 0 | 1/5 | 1/5 | 1/2 | 0 | 2 | −12,0 |
| 16.022019-20 | Taltech | 16.022019-20vsBK OgreTaltech | 80–83 | 26:16 | 12 | 5 | 3 | 5/11 | 2/6 | 0/0 | 0 | 1 | −10,0 |
| 09.022019-20 | Taltech | 09.022019-20vsLatvijas UniversitāteTaltech | 85–73 | 30:56 | 4 | 4 | 3 | 2/10 | 0/7 | 0/1 | 3 | 1 | +13,0 |
| 05.022019-20 | Taltech | 05.022019-20@BK LiepājaTaltech | 97–85 | 29:47 | 22 | 5 | 2 | 8/12 | 4/8 | 2/3 | 1 | 1 | +6,0 |
| 01.022019-20 | Taltech | 01.022019-20vsJurmala BetsafeTaltech | 76–73 | 33:03 | 5 | 6 | 2 | 2/9 | 1/6 | 0/0 | 0 | 4 | +5,0 |
| 24.012019-20 | Taltech | 24.012019-20@Rakvere TarvasTaltech | 86–95 | 32:29 | 7 | 2 | 0 | 2/6 | 1/4 | 2/2 | 0 | 2 | +2,0 |
| 18.012019-20 | Taltech | 18.012019-20vsAVIS UTILITAS RaplaTaltech | 90–98 | 24:25 | 8 | 4 | 3 | 3/7 | 2/5 | 0/0 | 0 | 1 | −6,0 |
| 12.012019-20 | Taltech | 12.012019-20@Pärnu SadamTaltech | 82–94 | 28:34 | 21 | 5 | 1 | 8/11 | 5/5 | 0/0 | 1 | 1 | +4,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.032019-20 | Taltech | 11.032019-20@Tartu ÜlikoolTaltech | 66–100 | 14:19 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 0/5 | 0/0 | 0 | 1 | −13,0 |
| 08.032019-20 | Taltech | 08.032019-20vsVEF RīgaTaltech | 91–122 | 23:19 | 20 | 2 | 3 | 6/13 | 5/11 | 3/5 | 0 | 0 | −24,0 |
| 04.032019-20 | Taltech | 04.032019-20vsBC Kalev/CramoTaltech | 61–102 | 11:16 | 4 | 1 | 0 | 1/5 | 1/5 | 1/2 | 0 | 2 | −12,0 |
| 16.022019-20 | Taltech | 16.022019-20vsBK OgreTaltech | 80–83 | 26:16 | 12 | 5 | 3 | 5/11 | 2/6 | 0/0 | 0 | 1 | −10,0 |
| 09.022019-20 | Taltech | 09.022019-20vsLatvijas UniversitāteTaltech | 85–73 | 30:56 | 4 | 4 | 3 | 2/10 | 0/7 | 0/1 | 3 | 1 | +13,0 |
| 05.022019-20 | Taltech | 05.022019-20@BK LiepājaTaltech | 97–85 | 29:47 | 22 | 5 | 2 | 8/12 | 4/8 | 2/3 | 1 | 1 | +6,0 |
| 01.022019-20 | Taltech | 01.022019-20vsJurmala BetsafeTaltech | 76–73 | 33:03 | 5 | 6 | 2 | 2/9 | 1/6 | 0/0 | 0 | 4 | +5,0 |
| 24.012019-20 | Taltech | 24.012019-20@Rakvere TarvasTaltech | 86–95 | 32:29 | 7 | 2 | 0 | 2/6 | 1/4 | 2/2 | 0 | 2 | +2,0 |
| 18.012019-20 | Taltech | 18.012019-20vsAVIS UTILITAS RaplaTaltech | 90–98 | 24:25 | 8 | 4 | 3 | 3/7 | 2/5 | 0/0 | 0 | 1 | −6,0 |
| 12.012019-20 | Taltech | 12.012019-20@Pärnu SadamTaltech | 82–94 | 28:34 | 21 | 5 | 1 | 8/11 | 5/5 | 0/0 | 1 | 1 | +4,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.