Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2019-20: BC Valga-Valka/Maks&Moorits
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 11 | 8,4 | 1,5 | 1,2 | 0,4 | 35,3 | 11,1 | 75,0 | 0,2 | 0,0 | 0,9 | −5,4 |
| Karjäär | 11 | 8,4 | 1,5 | 1,2 | 0,4 | 35,3 | 11,1 | 75,0 | 0,2 | 0,0 | 0,9 | −5,4 |
Karjäär: 16 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.022019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 09.022019-20vsValmiera Glass VIABC Valga-Valka/Maks&Moorits | 88–98 | 1:27 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +3,0 |
| 18.122019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 18.122019-20@Tallinna Kalev/TLÜBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 75–86 | 3:23 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −9,0 |
| 30.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 30.112019-20@Valmiera Glass VIABC Valga-Valka/Maks&Moorits | 86–100 | 8:18 | 2 | 0 | 0 | 1/3 | 0/2 | 0/0 | 0 | 1 | −9,0 |
| 27.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 27.112019-20vsJurmala BetsafeBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 65–87 | 14:19 | 6 | 3 | 0 | 3/5 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −6,0 |
| 23.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 23.112019-20@BK OgreBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 66–100 | 18:11 | 0 | 4 | 2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −23,0 |
| 15.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 15.112019-20@Rakvere TarvasBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 101–108 | 6:49 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −2,0 |
| 08.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 08.112019-20vsTaltechBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 83–90 | 4:24 | 0 | 0 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 1 | 1 | +4,0 |
| 27.102019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 27.102019-20vsAVIS UTILITAS RaplaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 75–86 | 2:50 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −7,0 |
| 06.102019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 06.102019-20vsVEF RīgaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 57–97 | 11:56 | 2 | 3 | 0 | 0/2 | 0/1 | 2/2 | 1 | 2 | −10,0 |
| 02.102019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 02.102019-20@BC Kalev/CramoBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 67–93 | 10:57 | 3 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 | 0/0 | 0 | 0 | −8,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.022019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 09.022019-20vsValmiera Glass VIABC Valga-Valka/Maks&Moorits | 88–98 | 1:27 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +3,0 |
| 18.122019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 18.122019-20@Tallinna Kalev/TLÜBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 75–86 | 3:23 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −9,0 |
| 30.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 30.112019-20@Valmiera Glass VIABC Valga-Valka/Maks&Moorits | 86–100 | 8:18 | 2 | 0 | 0 | 1/3 | 0/2 | 0/0 | 0 | 1 | −9,0 |
| 27.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 27.112019-20vsJurmala BetsafeBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 65–87 | 14:19 | 6 | 3 | 0 | 3/5 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −6,0 |
| 23.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 23.112019-20@BK OgreBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 66–100 | 18:11 | 0 | 4 | 2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −23,0 |
| 15.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 15.112019-20@Rakvere TarvasBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 101–108 | 6:49 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −2,0 |
| 08.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 08.112019-20vsTaltechBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 83–90 | 4:24 | 0 | 0 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 1 | 1 | +4,0 |
| 27.102019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 27.102019-20vsAVIS UTILITAS RaplaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 75–86 | 2:50 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −7,0 |
| 06.102019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 06.102019-20vsVEF RīgaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 57–97 | 11:56 | 2 | 3 | 0 | 0/2 | 0/1 | 2/2 | 1 | 2 | −10,0 |
| 02.102019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 02.102019-20@BC Kalev/CramoBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 67–93 | 10:57 | 3 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 | 0/0 | 0 | 0 | −8,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.