Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2019-20: Valmiera Glass VIA
Karjäär: 20 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.022019-20 | Valmiera Glass VIA | 26.022019-20vsBK LiepājaValmiera Glass VIA | 94–59 | 2:38 | 0 | 0 | 4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +8,0 |
| 15.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 15.012019-20@BK OgreValmiera Glass VIA | 67–102 | 1:59 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −5,0 |
| 07.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 07.012019-20@BC Kalev/CramoValmiera Glass VIA | 61–96 | 5:50 | 2 | 0 | 2 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −3,0 |
| 18.122019-20 | Valmiera Glass VIA | 18.122019-20vsBC Kalev/CramoValmiera Glass VIA | 80–87 | 2:07 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −3,0 |
| 23.112019-20 | Valmiera Glass VIA | 23.112019-20@Tallinna Kalev/TLÜValmiera Glass VIA | 79–98 | 3:27 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | +1,0 |
| 03.112019-20 | Valmiera Glass VIA | 03.112019-20@Tartu ÜlikoolValmiera Glass VIA | 63–65 | 2:32 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +2,0 |
| 30.102019-20 | Valmiera Glass VIA | 30.102019-20vsLatvijas UniversitāteValmiera Glass VIA | 86–72 | 2:45 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 16.102019-20 | Valmiera Glass VIA | 16.102019-20vsBK OgreValmiera Glass VIA | 68–114 | 4:01 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −16,0 |
| 12.102019-20 | Valmiera Glass VIA | 12.102019-20@BK VentspilsValmiera Glass VIA | 72–107 | 12:09 | 3 | 1 | 3 | 1/1 | 0/0 | 1/2 | 3 | 1 | −2,0 |
| 09.102019-20 | Valmiera Glass VIA | 09.102019-20@TaltechValmiera Glass VIA | 103–100 | 5:44 | 1 | 1 | 0 | 0/1 | 0/0 | 1/2 | 1 | 2 | −2,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.022019-20 | Valmiera Glass VIA | 26.022019-20vsBK LiepājaValmiera Glass VIA | 94–59 | 2:38 | 0 | 0 | 4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +8,0 |
| 15.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 15.012019-20@BK OgreValmiera Glass VIA | 67–102 | 1:59 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −5,0 |
| 07.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 07.012019-20@BC Kalev/CramoValmiera Glass VIA | 61–96 | 5:50 | 2 | 0 | 2 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −3,0 |
| 18.122019-20 | Valmiera Glass VIA | 18.122019-20vsBC Kalev/CramoValmiera Glass VIA | 80–87 | 2:07 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −3,0 |
| 23.112019-20 | Valmiera Glass VIA | 23.112019-20@Tallinna Kalev/TLÜValmiera Glass VIA | 79–98 | 3:27 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | +1,0 |
| 03.112019-20 | Valmiera Glass VIA | 03.112019-20@Tartu ÜlikoolValmiera Glass VIA | 63–65 | 2:32 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +2,0 |
| 30.102019-20 | Valmiera Glass VIA | 30.102019-20vsLatvijas UniversitāteValmiera Glass VIA | 86–72 | 2:45 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 16.102019-20 | Valmiera Glass VIA | 16.102019-20vsBK OgreValmiera Glass VIA | 68–114 | 4:01 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −16,0 |
| 12.102019-20 | Valmiera Glass VIA | 12.102019-20@BK VentspilsValmiera Glass VIA | 72–107 | 12:09 | 3 | 1 | 3 | 1/1 | 0/0 | 1/2 | 3 | 1 | −2,0 |
| 09.102019-20 | Valmiera Glass VIA | 09.102019-20@TaltechValmiera Glass VIA | 103–100 | 5:44 | 1 | 1 | 0 | 0/1 | 0/0 | 1/2 | 1 | 2 | −2,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.