Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2024-25: Keila KK
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-25 | Keila KK | 25 | 30,4 | 15,4 | 3,1 | 1,6 | 40,0 | 35,0 | 75,8 | 1,4 | 0,2 | 2,4 | −11,9 |
| 2023-24 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2022-23 | Viimsi/Sportland | 32 | 19,3 | 8,8 | 2,0 | 0,6 | 43,0 | 36,3 | 89,5 | 0,4 | 0,1 | 0,4 | −0,5 |
| 2021-22 | BC Kalev/Cramo | 27 | 12,9 | 6,4 | 1,7 | 0,7 | 43,8 | 45,9 | 61,5 | 0,4 | 0,0 | 0,7 | +6,6 |
| 2020-21 | Rakvere Tarvas | 23 | 29,1 | 14,3 | 3,2 | 1,3 | 42,2 | 42,2 | 90,5 | 0,9 | 0,2 | 1,0 | −0,1 |
| 2019-20 | Rakvere Tarvas | 26 | 26,8 | 12,3 | 3,0 | 1,2 | 45,7 | 41,9 | 78,3 | 0,8 | 0,1 | 1,4 | −2,8 |
| 2018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 13 | 20,0 | 7,5 | 2,5 | 0,8 | 42,9 | 30,0 | 83,3 | 0,3 | 0,1 | 1,7 | −6,5 |
| Karjäär | 146 | 23,0 | 10,8 | 2,5 | 1,0 | 42,7 | 39,2 | 80,0 | 0,7 | 0,1 | 1,2 | −2,0 | |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-25 | Keila KK | 3 | 23,3 | 8,3 | 1,7 | 1,3 | 32,0 | 36,8 | 100,0 | 2,0 | 0,3 | 2,7 | −8,7 |
| 2022-23 | Viimsi/Sportland | 10 | 19,7 | 4,8 | 1,3 | 0,6 | 27,6 | 22,2 | 75,0 | 0,5 | 0,0 | 0,4 | −3,3 |
| 2021-22 | BC Kalev/Cramo | 13 | 11,2 | 2,6 | 1,1 | 0,8 | 31,7 | 24,2 | – | 0,3 | 0,0 | 0,5 | +5,6 |
| 2020-21 | Rakvere Tarvas | 14 | 28,2 | 13,4 | 2,4 | 0,7 | 43,3 | 46,5 | 83,3 | 1,1 | 0,0 | 1,0 | −6,4 |
| Karjäär | 40 | 20,2 | 7,4 | 1,6 | 0,8 | 37,0 | 36,2 | 82,4 | 0,8 | 0,0 | 0,8 | −1,9 |
Karjäär: 1583 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.042024-25 | Keila KK | 24.042024-25@BC Kalev/CramoKeila KK | 82–112 | 20:32 | 9 | 0 | 1 | 3/5 | 3/4 | 0/0 | 3 | 5 | −14,0 |
| 20.042024-25 | Keila KK | 20.042024-25vsBC Kalev/CramoKeila KK | 81–92 | 29:10 | 10 | 4 | 0 | 3/10 | 2/8 | 2/2 | 2 | 3 | −4,0 |
| 17.042024-25 | Keila KK | 17.042024-25@BC Kalev/CramoKeila KK | 76–99 | 20:18 | 6 | 1 | 3 | 2/10 | 2/7 | 0/0 | 1 | 0 | −8,0 |
| 15.032024-25 | Keila KK | 15.032024-25@TalTech/ALEXELAKeila KK | 88–101 | 21:51 | 13 | 2 | 1 | 4/6 | 1/2 | 4/4 | 2 | 1 | −6,0 |
| 04.032024-25 | Keila KK | 04.032024-25vsUTILITAS RAPLAKeila KK | 63–86 | 30:33 | 13 | 3 | 1 | 4/11 | 1/6 | 4/5 | 4 | 4 | −11,0 |
| 01.032024-25 | Keila KK | 01.032024-25vsLatvijas UniversitāteKeila KK | 89–78 | 17:28 | 6 | 1 | 0 | 2/9 | 1/6 | 1/1 | 1 | 0 | −6,0 |
| 26.022024-25 | Keila KK | 26.022024-25vsTartu Ülikool Maks & MooritsKeila KK | 63–90 | 27:07 | 7 | 4 | 0 | 2/8 | 1/5 | 2/2 | 1 | 2 | −12,0 |
| 22.022024-25 | Keila KK | 22.022024-25vsBK VentspilsKeila KK | 71–77 | 31:36 | 10 | 2 | 0 | 3/11 | 3/8 | 1/2 | 0 | 5 | −7,0 |
| 01.022024-25 | Keila KK | 01.022024-25vsBK LiepājaKeila KK | 90–77 | 28:13 | 17 | 3 | 1 | 6/15 | 2/7 | 3/5 | 2 | 1 | +2,0 |
| 29.012024-25 | Keila KK | 29.012024-25@ViimsiKeila KK | 79–85 | 33:34 | 23 | 5 | 1 | 7/15 | 2/4 | 7/9 | 1 | 1 | −8,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.042024-25 | Keila KK | 24.042024-25@BC Kalev/CramoKeila KK | 82–112 | 20:32 | 9 | 0 | 1 | 3/5 | 3/4 | 0/0 | 3 | 5 | −14,0 |
| 20.042024-25 | Keila KK | 20.042024-25vsBC Kalev/CramoKeila KK | 81–92 | 29:10 | 10 | 4 | 0 | 3/10 | 2/8 | 2/2 | 2 | 3 | −4,0 |
| 17.042024-25 | Keila KK | 17.042024-25@BC Kalev/CramoKeila KK | 76–99 | 20:18 | 6 | 1 | 3 | 2/10 | 2/7 | 0/0 | 1 | 0 | −8,0 |
| 15.032024-25 | Keila KK | 15.032024-25@TalTech/ALEXELAKeila KK | 88–101 | 21:51 | 13 | 2 | 1 | 4/6 | 1/2 | 4/4 | 2 | 1 | −6,0 |
| 04.032024-25 | Keila KK | 04.032024-25vsUTILITAS RAPLAKeila KK | 63–86 | 30:33 | 13 | 3 | 1 | 4/11 | 1/6 | 4/5 | 4 | 4 | −11,0 |
| 01.032024-25 | Keila KK | 01.032024-25vsLatvijas UniversitāteKeila KK | 89–78 | 17:28 | 6 | 1 | 0 | 2/9 | 1/6 | 1/1 | 1 | 0 | −6,0 |
| 26.022024-25 | Keila KK | 26.022024-25vsTartu Ülikool Maks & MooritsKeila KK | 63–90 | 27:07 | 7 | 4 | 0 | 2/8 | 1/5 | 2/2 | 1 | 2 | −12,0 |
| 22.022024-25 | Keila KK | 22.022024-25vsBK VentspilsKeila KK | 71–77 | 31:36 | 10 | 2 | 0 | 3/11 | 3/8 | 1/2 | 0 | 5 | −7,0 |
| 01.022024-25 | Keila KK | 01.022024-25vsBK LiepājaKeila KK | 90–77 | 28:13 | 17 | 3 | 1 | 6/15 | 2/7 | 3/5 | 2 | 1 | +2,0 |
| 29.012024-25 | Keila KK | 29.012024-25@ViimsiKeila KK | 79–85 | 33:34 | 23 | 5 | 1 | 7/15 | 2/4 | 7/9 | 1 | 1 | −8,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.