Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2025-26: Transcom Pärnu
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Transcom Pärnu | 28 | 31,4 | 15,5 | 4,7 | 5,7 | 47,4 | 34,9 | 62,4 | 1,9 | 0,1 | 2,9 | −2,1 |
| 2024-25 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 14 | 24,8 | 10,0 | 3,6 | 4,7 | 48,1 | 32,6 | 60,0 | 1,6 | 0,2 | 2,4 | +1,8 |
| 2022-23 | Viimsi/Sportland | 33 | 33,4 | 15,6 | 5,7 | 6,0 | 46,3 | 27,4 | 69,9 | 2,7 | 0,3 | 3,0 | ±0,0 |
| 2021-22 | KK Viimsi/Sportland | 30 | 29,6 | 12,2 | 4,7 | 4,2 | 51,4 | 39,3 | 63,2 | 1,6 | 0,2 | 2,4 | +3,1 |
| 2020-21 | Rakvere Tarvas | 23 | 30,0 | 10,9 | 5,0 | 5,4 | 43,2 | 24,2 | 60,7 | 1,7 | 0,5 | 1,8 | −0,4 |
| 2019-20 | Rakvere Tarvas | 25 | 31,1 | 13,1 | 4,6 | 5,2 | 42,7 | 24,5 | 62,1 | 2,1 | 0,3 | 1,8 | −1,7 |
| Karjäär | 153 | 30,6 | 13,3 | 4,8 | 5,3 | 46,4 | 29,9 | 64,0 | 2,0 | 0,3 | 2,4 | ±0,0 | |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Transcom Pärnu | 11 | 35,1 | 19,4 | 4,6 | 6,9 | 46,1 | 31,3 | 74,5 | 2,1 | 0,5 | 3,2 | +1,5 |
| 2023-24 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 10 | 30,2 | 10,3 | 3,9 | 5,5 | 44,6 | 25,9 | 63,6 | 1,7 | 0,3 | 2,2 | +2,2 |
| 2022-23 | Viimsi/Sportland | 11 | 36,8 | 14,0 | 5,2 | 4,7 | 44,4 | 24,0 | 64,4 | 1,7 | 0,6 | 2,1 | −0,2 |
| 2021-22 | KK Viimsi/Sportland | 11 | 27,6 | 9,5 | 4,3 | 4,2 | 36,9 | 26,1 | 48,5 | 1,5 | 0,5 | 1,8 | +0,2 |
| 2020-21 | Rakvere Tarvas | 18 | 32,5 | 14,9 | 6,3 | 6,6 | 47,4 | 32,9 | 53,3 | 2,0 | 0,7 | 2,4 | −3,1 |
| Karjäär | 61 | 32,5 | 13,8 | 5,0 | 5,7 | 44,7 | 28,8 | 61,1 | 1,8 | 0,5 | 2,3 | −0,3 |
Karjäär: 2034 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.052025-26 | Transcom Pärnu | 17.052025-26@TalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 77–97 | 38:32 | 22 | 5 | 5 | 6/14 | 4/8 | 6/7 | 3 | 3 | −15,0 |
| 15.052025-26 | Transcom Pärnu | 15.052025-26vsTalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 72–79 | 38:47 | 21 | 4 | 7 | 7/16 | 2/7 | 5/7 | 2 | 4 | −7,0 |
| 13.052025-26 | Transcom Pärnu | 13.052025-26@TalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 85–88 | 42:29 | 19 | 3 | 4 | 7/21 | 3/7 | 2/2 | 2 | 4 | −1,0 |
| 09.052025-26 | Transcom Pärnu | 09.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 72–76 | 37:09 | 22 | 5 | 7 | 8/18 | 4/8 | 2/3 | 2 | 5 | ±0,0 |
| 07.052025-26 | Transcom Pärnu | 07.052025-26vsTartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 63–70 | 35:29 | 21 | 8 | 4 | 9/20 | 1/7 | 2/3 | 0 | 1 | −15,0 |
| 04.052025-26 | Transcom Pärnu | 04.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 75–82 | 33:13 | 21 | 6 | 8 | 7/12 | 2/5 | 5/6 | 1 | 6 | −4,0 |
| 30.042025-26 | Transcom Pärnu | 30.042025-26vsTartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 101–81 | 36:36 | 31 | 4 | 7 | 11/17 | 2/7 | 7/9 | 2 | 2 | +18,0 |
| 27.042025-26 | Transcom Pärnu | 27.042025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 84–76 | 37:16 | 20 | 5 | 10 | 8/20 | 1/7 | 3/3 | 1 | 0 | +11,0 |
| 16.042025-26 | Transcom Pärnu | 16.042025-26vsViimsiTranscom Pärnu | 94–69 | 32:39 | 6 | 2 | 8 | 1/8 | 0/5 | 4/4 | 3 | 2 | +16,0 |
| 13.042025-26 | Transcom Pärnu | 13.042025-26@ViimsiTranscom Pärnu | 96–81 | 31:30 | 21 | 6 | 5 | 9/12 | 0/1 | 3/5 | 5 | 5 | +10,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.052025-26 | Transcom Pärnu | 17.052025-26@TalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 77–97 | 38:32 | 22 | 5 | 5 | 6/14 | 4/8 | 6/7 | 3 | 3 | −15,0 |
| 15.052025-26 | Transcom Pärnu | 15.052025-26vsTalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 72–79 | 38:47 | 21 | 4 | 7 | 7/16 | 2/7 | 5/7 | 2 | 4 | −7,0 |
| 13.052025-26 | Transcom Pärnu | 13.052025-26@TalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 85–88 | 42:29 | 19 | 3 | 4 | 7/21 | 3/7 | 2/2 | 2 | 4 | −1,0 |
| 09.052025-26 | Transcom Pärnu | 09.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 72–76 | 37:09 | 22 | 5 | 7 | 8/18 | 4/8 | 2/3 | 2 | 5 | ±0,0 |
| 07.052025-26 | Transcom Pärnu | 07.052025-26vsTartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 63–70 | 35:29 | 21 | 8 | 4 | 9/20 | 1/7 | 2/3 | 0 | 1 | −15,0 |
| 04.052025-26 | Transcom Pärnu | 04.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 75–82 | 33:13 | 21 | 6 | 8 | 7/12 | 2/5 | 5/6 | 1 | 6 | −4,0 |
| 30.042025-26 | Transcom Pärnu | 30.042025-26vsTartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 101–81 | 36:36 | 31 | 4 | 7 | 11/17 | 2/7 | 7/9 | 2 | 2 | +18,0 |
| 27.042025-26 | Transcom Pärnu | 27.042025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 84–76 | 37:16 | 20 | 5 | 10 | 8/20 | 1/7 | 3/3 | 1 | 0 | +11,0 |
| 16.042025-26 | Transcom Pärnu | 16.042025-26vsViimsiTranscom Pärnu | 94–69 | 32:39 | 6 | 2 | 8 | 1/8 | 0/5 | 4/4 | 3 | 2 | +16,0 |
| 13.042025-26 | Transcom Pärnu | 13.042025-26@ViimsiTranscom Pärnu | 96–81 | 31:30 | 21 | 6 | 5 | 9/12 | 0/1 | 3/5 | 5 | 5 | +10,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.