Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2018-19: BC Valga-Valka/Maks&Moorits
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 28 | 27,0 | 11,7 | 2,9 | 3,1 | 44,7 | 32,9 | 74,4 | 0,9 | 0,4 | 2,6 | −6,8 |
| Karjäär | 28 | 27,0 | 11,7 | 2,9 | 3,1 | 44,7 | 32,9 | 74,4 | 0,9 | 0,4 | 2,6 | −6,8 |
Karjäär: 328 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 23.032018-19@TaltechBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 66–78 | 34:49 | 23 | 5 | 2 | 9/15 | 0/2 | 5/5 | 0 | 1 | −7,0 |
| 19.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 19.032018-19@BC Kalev/CramoBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 59–97 | 33:26 | 14 | 3 | 6 | 6/12 | 1/4 | 1/2 | 2 | 4 | −29,0 |
| 16.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 16.032018-19@Tartu ÜlikoolBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 72–71 | 30:54 | 17 | 5 | 3 | 7/11 | 3/4 | 0/0 | 0 | 1 | +3,0 |
| 09.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 09.032018-19vsTallinna Kalev/TLÜBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 78–90 | 32:57 | 28 | 3 | 5 | 11/18 | 3/5 | 3/4 | 3 | 4 | −17,0 |
| 06.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 06.032018-19vsBK LiepājaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 80–102 | 28:11 | 10 | 2 | 0 | 3/12 | 0/4 | 4/4 | 1 | 3 | −14,0 |
| 27.022018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 27.022018-19vsVEF RīgaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 54–82 | 35:36 | 14 | 4 | 5 | 6/15 | 2/6 | 0/0 | 0 | 4 | −25,0 |
| 20.022018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 20.022018-19vsJekabpils/SMScredit.lvBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 59–70 | 29:07 | 8 | 4 | 1 | 1/6 | 1/6 | 5/6 | 0 | 4 | −8,0 |
| 13.022018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 13.022018-19@Pärnu SadamBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 79–91 | 33:30 | 18 | 3 | 3 | 6/12 | 1/1 | 5/6 | 2 | 4 | −3,0 |
| 10.022018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 10.022018-19@Latvijas UniversitāteBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 84–76 | 20:10 | 4 | 2 | 3 | 1/5 | 0/1 | 2/2 | 1 | 1 | −12,0 |
| 07.022018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 07.022018-19vsBC Kalev/CramoBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 54–88 | 34:04 | 9 | 4 | 8 | 4/10 | 0/3 | 1/4 | 0 | 3 | −19,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 23.032018-19@TaltechBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 66–78 | 34:49 | 23 | 5 | 2 | 9/15 | 0/2 | 5/5 | 0 | 1 | −7,0 |
| 19.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 19.032018-19@BC Kalev/CramoBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 59–97 | 33:26 | 14 | 3 | 6 | 6/12 | 1/4 | 1/2 | 2 | 4 | −29,0 |
| 16.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 16.032018-19@Tartu ÜlikoolBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 72–71 | 30:54 | 17 | 5 | 3 | 7/11 | 3/4 | 0/0 | 0 | 1 | +3,0 |
| 09.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 09.032018-19vsTallinna Kalev/TLÜBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 78–90 | 32:57 | 28 | 3 | 5 | 11/18 | 3/5 | 3/4 | 3 | 4 | −17,0 |
| 06.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 06.032018-19vsBK LiepājaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 80–102 | 28:11 | 10 | 2 | 0 | 3/12 | 0/4 | 4/4 | 1 | 3 | −14,0 |
| 27.022018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 27.022018-19vsVEF RīgaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 54–82 | 35:36 | 14 | 4 | 5 | 6/15 | 2/6 | 0/0 | 0 | 4 | −25,0 |
| 20.022018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 20.022018-19vsJekabpils/SMScredit.lvBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 59–70 | 29:07 | 8 | 4 | 1 | 1/6 | 1/6 | 5/6 | 0 | 4 | −8,0 |
| 13.022018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 13.022018-19@Pärnu SadamBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 79–91 | 33:30 | 18 | 3 | 3 | 6/12 | 1/1 | 5/6 | 2 | 4 | −3,0 |
| 10.022018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 10.022018-19@Latvijas UniversitāteBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 84–76 | 20:10 | 4 | 2 | 3 | 1/5 | 0/1 | 2/2 | 1 | 1 | −12,0 |
| 07.022018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 07.022018-19vsBC Kalev/CramoBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 54–88 | 34:04 | 9 | 4 | 8 | 4/10 | 0/3 | 1/4 | 0 | 3 | −19,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.