Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2020-21: BC Kalev/Cramo
Karjäär: 499 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.052020-21 | BC Kalev/Cramo | 17.052020-21@Pärnu SadamBC Kalev/Cramo | 96–70 | 29:25 | 31 | 3 | 4 | 10/15 | 3/4 | 8/9 | 0 | 0 | +14,0 |
| 15.052020-21 | BC Kalev/Cramo | 15.052020-21vsPärnu SadamBC Kalev/Cramo | 68–53 | 25:53 | 6 | 3 | 2 | 1/6 | 0/3 | 4/6 | 3 | 0 | +18,0 |
| 12.052020-21 | BC Kalev/Cramo | 12.052020-21@Pärnu SadamBC Kalev/Cramo | 85–80 | 33:03 | 23 | 8 | 3 | 6/18 | 3/8 | 8/9 | 2 | 3 | +7,0 |
| 08.052020-21 | BC Kalev/Cramo | 08.052020-21vsPärnu SadamBC Kalev/Cramo | 76–81 | 27:51 | 16 | 2 | 1 | 6/15 | 1/3 | 3/4 | 1 | 1 | −3,0 |
| 03.052020-21 | BC Kalev/Cramo | 03.052020-21vsRakvere TarvasBC Kalev/Cramo | 91–78 | 24:31 | 20 | 5 | 2 | 10/15 | 0/1 | 0/0 | 1 | 2 | +18,0 |
| 02.052020-21 | BC Kalev/Cramo | 02.052020-21@Rakvere TarvasBC Kalev/Cramo | 98–83 | 27:40 | 28 | 4 | 5 | 11/11 | 1/1 | 5/7 | 1 | 2 | +23,0 |
| 30.042020-21 | BC Kalev/Cramo | 30.042020-21vsRakvere TarvasBC Kalev/Cramo | 108–100 | 39:25 | 26 | 5 | 6 | 10/17 | 2/5 | 4/7 | 1 | 4 | +2,0 |
| 11.042020-21 | BC Kalev/Cramo | 11.042020-21@VEF RīgaBC Kalev/Cramo | 86–75 | 26:57 | 11 | 3 | 4 | 4/8 | 3/4 | 0/0 | 1 | 2 | +11,0 |
| 10.042020-21 | BC Kalev/Cramo | 10.042020-21vsAVIS UTILITAS RaplaBC Kalev/Cramo | 83–63 | 17:18 | 10 | 6 | 1 | 2/7 | 0/1 | 6/10 | 2 | 3 | +10,0 |
| 04.042020-21 | BC Kalev/Cramo | 04.042020-21@Tallinna Kalev/TLÜBC Kalev/Cramo | 100–78 | 13:20 | 9 | 2 | 4 | 3/4 | 2/2 | 1/2 | 0 | 0 | +14,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.052020-21 | BC Kalev/Cramo | 17.052020-21@Pärnu SadamBC Kalev/Cramo | 96–70 | 29:25 | 31 | 3 | 4 | 10/15 | 3/4 | 8/9 | 0 | 0 | +14,0 |
| 15.052020-21 | BC Kalev/Cramo | 15.052020-21vsPärnu SadamBC Kalev/Cramo | 68–53 | 25:53 | 6 | 3 | 2 | 1/6 | 0/3 | 4/6 | 3 | 0 | +18,0 |
| 12.052020-21 | BC Kalev/Cramo | 12.052020-21@Pärnu SadamBC Kalev/Cramo | 85–80 | 33:03 | 23 | 8 | 3 | 6/18 | 3/8 | 8/9 | 2 | 3 | +7,0 |
| 08.052020-21 | BC Kalev/Cramo | 08.052020-21vsPärnu SadamBC Kalev/Cramo | 76–81 | 27:51 | 16 | 2 | 1 | 6/15 | 1/3 | 3/4 | 1 | 1 | −3,0 |
| 03.052020-21 | BC Kalev/Cramo | 03.052020-21vsRakvere TarvasBC Kalev/Cramo | 91–78 | 24:31 | 20 | 5 | 2 | 10/15 | 0/1 | 0/0 | 1 | 2 | +18,0 |
| 02.052020-21 | BC Kalev/Cramo | 02.052020-21@Rakvere TarvasBC Kalev/Cramo | 98–83 | 27:40 | 28 | 4 | 5 | 11/11 | 1/1 | 5/7 | 1 | 2 | +23,0 |
| 30.042020-21 | BC Kalev/Cramo | 30.042020-21vsRakvere TarvasBC Kalev/Cramo | 108–100 | 39:25 | 26 | 5 | 6 | 10/17 | 2/5 | 4/7 | 1 | 4 | +2,0 |
| 11.042020-21 | BC Kalev/Cramo | 11.042020-21@VEF RīgaBC Kalev/Cramo | 86–75 | 26:57 | 11 | 3 | 4 | 4/8 | 3/4 | 0/0 | 1 | 2 | +11,0 |
| 10.042020-21 | BC Kalev/Cramo | 10.042020-21vsAVIS UTILITAS RaplaBC Kalev/Cramo | 83–63 | 17:18 | 10 | 6 | 1 | 2/7 | 0/1 | 6/10 | 2 | 3 | +10,0 |
| 04.042020-21 | BC Kalev/Cramo | 04.042020-21@Tallinna Kalev/TLÜBC Kalev/Cramo | 100–78 | 13:20 | 9 | 2 | 4 | 3/4 | 2/2 | 1/2 | 0 | 0 | +14,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.