Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2020-21: Tartu Ülikool Maks & Moorits
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17 | 30,3 | 13,8 | 2,3 | 4,5 | 46,4 | 40,0 | 72,7 | 0,6 | 0,0 | 2,5 | −6,1 |
| Karjäär | 17 | 30,3 | 13,8 | 2,3 | 4,5 | 46,4 | 40,0 | 72,7 | 0,6 | 0,0 | 2,5 | −6,1 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 11 | 32,3 | 12,0 | 2,5 | 4,7 | 38,4 | 34,4 | 80,6 | 0,8 | 0,0 | 1,5 | −4,9 |
| Karjäär | 11 | 32,3 | 12,0 | 2,5 | 4,7 | 38,4 | 34,4 | 80,6 | 0,8 | 0,0 | 1,5 | −4,9 |
Karjäär: 234 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.042020-21@AVIS UTILITAS RaplaTartu Ülikool Maks & Moorits | 55–83 | 31:59 | 6 | 2 | 3 | 1/9 | 1/6 | 3/3 | 1 | 1 | −30,0 |
| 23.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 23.042020-21vsAVIS UTILITAS RaplaTartu Ülikool Maks & Moorits | 54–74 | 29:48 | 3 | 3 | 4 | 1/5 | 1/3 | 0/0 | 0 | 2 | −14,0 |
| 20.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 20.042020-21@AVIS UTILITAS RaplaTartu Ülikool Maks & Moorits | 77–67 | 36:50 | 22 | 1 | 7 | 6/13 | 4/8 | 6/7 | 0 | 3 | +10,0 |
| 17.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17.042020-21vsTallinna Kalev/TLÜTartu Ülikool Maks & Moorits | 86–61 | 20:43 | 0 | 1 | 3 | 0/4 | 0/3 | 0/0 | 1 | 0 | +6,0 |
| 07.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 07.042020-21@Rakvere TarvasTartu Ülikool Maks & Moorits | 76–80 | 32:35 | 14 | 7 | 3 | 4/12 | 2/4 | 4/5 | 0 | 0 | −8,0 |
| 02.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 02.042020-21vsBC Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 68–83 | 28:39 | 5 | 4 | 1 | 1/8 | 1/6 | 2/2 | 0 | 3 | −7,0 |
| 27.032020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 27.032020-21vsPärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 77–89 | 37:09 | 17 | 3 | 0 | 5/13 | 2/7 | 5/6 | 1 | 4 | −9,0 |
| 20.032020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 20.032020-21@AVIS UTILITAS RaplaTartu Ülikool Maks & Moorits | 65–81 | 31:19 | 9 | 1 | 4 | 3/11 | 2/7 | 1/1 | 3 | 1 | −18,0 |
| 17.032020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17.032020-21@Rakvere TarvasTartu Ülikool Maks & Moorits | 73–69 | 30:54 | 19 | 2 | 0 | 5/10 | 1/4 | 8/10 | 1 | 4 | +2,0 |
| 13.032020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 13.032020-21vsAVIS UTILITAS RaplaTartu Ülikool Maks & Moorits | 67–77 | 32:35 | 12 | 4 | 5 | 5/10 | 2/5 | 0/2 | 1 | 0 | −4,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.042020-21@AVIS UTILITAS RaplaTartu Ülikool Maks & Moorits | 55–83 | 31:59 | 6 | 2 | 3 | 1/9 | 1/6 | 3/3 | 1 | 1 | −30,0 |
| 23.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 23.042020-21vsAVIS UTILITAS RaplaTartu Ülikool Maks & Moorits | 54–74 | 29:48 | 3 | 3 | 4 | 1/5 | 1/3 | 0/0 | 0 | 2 | −14,0 |
| 20.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 20.042020-21@AVIS UTILITAS RaplaTartu Ülikool Maks & Moorits | 77–67 | 36:50 | 22 | 1 | 7 | 6/13 | 4/8 | 6/7 | 0 | 3 | +10,0 |
| 17.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17.042020-21vsTallinna Kalev/TLÜTartu Ülikool Maks & Moorits | 86–61 | 20:43 | 0 | 1 | 3 | 0/4 | 0/3 | 0/0 | 1 | 0 | +6,0 |
| 07.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 07.042020-21@Rakvere TarvasTartu Ülikool Maks & Moorits | 76–80 | 32:35 | 14 | 7 | 3 | 4/12 | 2/4 | 4/5 | 0 | 0 | −8,0 |
| 02.042020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 02.042020-21vsBC Kalev/CramoTartu Ülikool Maks & Moorits | 68–83 | 28:39 | 5 | 4 | 1 | 1/8 | 1/6 | 2/2 | 0 | 3 | −7,0 |
| 27.032020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 27.032020-21vsPärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 77–89 | 37:09 | 17 | 3 | 0 | 5/13 | 2/7 | 5/6 | 1 | 4 | −9,0 |
| 20.032020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 20.032020-21@AVIS UTILITAS RaplaTartu Ülikool Maks & Moorits | 65–81 | 31:19 | 9 | 1 | 4 | 3/11 | 2/7 | 1/1 | 3 | 1 | −18,0 |
| 17.032020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17.032020-21@Rakvere TarvasTartu Ülikool Maks & Moorits | 73–69 | 30:54 | 19 | 2 | 0 | 5/10 | 1/4 | 8/10 | 1 | 4 | +2,0 |
| 13.032020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 13.032020-21vsAVIS UTILITAS RaplaTartu Ülikool Maks & Moorits | 67–77 | 32:35 | 12 | 4 | 5 | 5/10 | 2/5 | 0/2 | 1 | 0 | −4,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.