Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2020-21: Tartu Ülikool Maks & Moorits
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 6 | 26,9 | 11,2 | 3,3 | 4,5 | 35,8 | 29,4 | 81,8 | 0,7 | 0,0 | 1,8 | +6,8 |
| Karjäär | 6 | 26,9 | 11,2 | 3,3 | 4,5 | 35,8 | 29,4 | 81,8 | 0,7 | 0,0 | 1,8 | +6,8 |
Karjäär: 67 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.112020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 08.112020-21vsPärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 88–80 | 23:38 | 15 | 4 | 5 | 5/10 | 3/6 | 2/2 | 2 | 2 | +10,0 |
| 04.112020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 04.112020-21vsTaltechTartu Ülikool Maks & Moorits | 64–71 | 24:38 | 8 | 3 | 4 | 3/9 | 2/6 | 0/0 | 0 | 5 | −4,0 |
| 28.102020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 28.102020-21vsAVIS UTILITAS RaplaTartu Ülikool Maks & Moorits | 74–76 | 31:32 | 6 | 2 | 2 | 2/11 | 0/6 | 2/2 | 0 | 2 | −10,0 |
| 24.102020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.102020-21@TaltechTartu Ülikool Maks & Moorits | 79–67 | 26:33 | 13 | 4 | 2 | 5/9 | 1/4 | 2/2 | 1 | 0 | +18,0 |
| 14.102020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 14.102020-21@Pärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 62–76 | 27:32 | 7 | 1 | 6 | 2/14 | 1/5 | 2/2 | 0 | 2 | ±0,0 |
| 11.102020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 11.102020-21@Tallinna Kalev/TLÜTartu Ülikool Maks & Moorits | 100–73 | 27:42 | 18 | 6 | 8 | 7/14 | 3/7 | 1/3 | 1 | 0 | +27,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.112020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 08.112020-21vsPärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 88–80 | 23:38 | 15 | 4 | 5 | 5/10 | 3/6 | 2/2 | 2 | 2 | +10,0 |
| 04.112020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 04.112020-21vsTaltechTartu Ülikool Maks & Moorits | 64–71 | 24:38 | 8 | 3 | 4 | 3/9 | 2/6 | 0/0 | 0 | 5 | −4,0 |
| 28.102020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 28.102020-21vsAVIS UTILITAS RaplaTartu Ülikool Maks & Moorits | 74–76 | 31:32 | 6 | 2 | 2 | 2/11 | 0/6 | 2/2 | 0 | 2 | −10,0 |
| 24.102020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.102020-21@TaltechTartu Ülikool Maks & Moorits | 79–67 | 26:33 | 13 | 4 | 2 | 5/9 | 1/4 | 2/2 | 1 | 0 | +18,0 |
| 14.102020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 14.102020-21@Pärnu SadamTartu Ülikool Maks & Moorits | 62–76 | 27:32 | 7 | 1 | 6 | 2/14 | 1/5 | 2/2 | 0 | 2 | ±0,0 |
| 11.102020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 11.102020-21@Tallinna Kalev/TLÜTartu Ülikool Maks & Moorits | 100–73 | 27:42 | 18 | 6 | 8 | 7/14 | 3/7 | 1/3 | 1 | 0 | +27,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.