Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2019-20: BC Valga-Valka/Maks&Moorits
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 10 | 24,5 | 10,3 | 3,1 | 4,7 | 37,0 | 34,4 | 75,9 | 1,3 | 0,0 | 3,3 | −13,6 |
| Karjäär | 10 | 24,5 | 10,3 | 3,1 | 4,7 | 37,0 | 34,4 | 75,9 | 1,3 | 0,0 | 3,3 | −13,6 |
Karjäär: 103 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 30.112019-20@Valmiera Glass VIABC Valga-Valka/Maks&Moorits | 86–100 | 15:17 | 7 | 1 | 7 | 1/1 | 0/0 | 5/6 | 1 | 2 | −11,0 |
| 27.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 27.112019-20vsJurmala BetsafeBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 65–87 | 18:11 | 3 | 1 | 4 | 1/6 | 1/6 | 0/0 | 1 | 5 | −15,0 |
| 23.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 23.112019-20@BK OgreBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 66–100 | 27:34 | 11 | 3 | 2 | 4/11 | 2/7 | 1/1 | 2 | 5 | −13,0 |
| 15.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 15.112019-20@Rakvere TarvasBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 101–108 | 27:47 | 14 | 2 | 7 | 4/12 | 3/10 | 3/3 | 3 | 0 | ±0,0 |
| 08.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 08.112019-20vsTaltechBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 83–90 | 16:56 | 12 | 1 | 3 | 4/8 | 3/6 | 1/2 | 0 | 0 | −14,0 |
| 27.102019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 27.102019-20vsAVIS UTILITAS RaplaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 75–86 | 24:41 | 5 | 4 | 5 | 2/5 | 1/4 | 0/0 | 3 | 6 | −16,0 |
| 13.102019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 13.102019-20@BK LiepājaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 77–90 | 27:11 | 8 | 6 | 5 | 1/5 | 0/4 | 6/7 | 0 | 4 | −14,0 |
| 06.102019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 06.102019-20vsVEF RīgaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 57–97 | 19:42 | 8 | 4 | 4 | 2/4 | 2/4 | 2/5 | 1 | 1 | −20,0 |
| 02.102019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 02.102019-20@BC Kalev/CramoBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 67–93 | 33:00 | 20 | 5 | 5 | 6/13 | 5/9 | 3/4 | 1 | 4 | −23,0 |
| 28.092019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 28.092019-20vsTartu ÜlikoolBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 84–90 | 34:30 | 15 | 4 | 5 | 5/16 | 4/11 | 1/1 | 1 | 6 | −10,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 30.112019-20@Valmiera Glass VIABC Valga-Valka/Maks&Moorits | 86–100 | 15:17 | 7 | 1 | 7 | 1/1 | 0/0 | 5/6 | 1 | 2 | −11,0 |
| 27.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 27.112019-20vsJurmala BetsafeBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 65–87 | 18:11 | 3 | 1 | 4 | 1/6 | 1/6 | 0/0 | 1 | 5 | −15,0 |
| 23.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 23.112019-20@BK OgreBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 66–100 | 27:34 | 11 | 3 | 2 | 4/11 | 2/7 | 1/1 | 2 | 5 | −13,0 |
| 15.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 15.112019-20@Rakvere TarvasBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 101–108 | 27:47 | 14 | 2 | 7 | 4/12 | 3/10 | 3/3 | 3 | 0 | ±0,0 |
| 08.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 08.112019-20vsTaltechBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 83–90 | 16:56 | 12 | 1 | 3 | 4/8 | 3/6 | 1/2 | 0 | 0 | −14,0 |
| 27.102019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 27.102019-20vsAVIS UTILITAS RaplaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 75–86 | 24:41 | 5 | 4 | 5 | 2/5 | 1/4 | 0/0 | 3 | 6 | −16,0 |
| 13.102019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 13.102019-20@BK LiepājaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 77–90 | 27:11 | 8 | 6 | 5 | 1/5 | 0/4 | 6/7 | 0 | 4 | −14,0 |
| 06.102019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 06.102019-20vsVEF RīgaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 57–97 | 19:42 | 8 | 4 | 4 | 2/4 | 2/4 | 2/5 | 1 | 1 | −20,0 |
| 02.102019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 02.102019-20@BC Kalev/CramoBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 67–93 | 33:00 | 20 | 5 | 5 | 6/13 | 5/9 | 3/4 | 1 | 4 | −23,0 |
| 28.092019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 28.092019-20vsTartu ÜlikoolBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 84–90 | 34:30 | 15 | 4 | 5 | 5/16 | 4/11 | 1/1 | 1 | 6 | −10,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.