Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2020-21: Rakvere Tarvas
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | Rakvere Tarvas | 5 | 6,0 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 28,6 | 25,0 | – | 0,0 | 0,2 | 0,2 | −2,6 |
| Karjäär | 5 | 6,0 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 28,6 | 25,0 | – | 0,0 | 0,2 | 0,2 | −2,6 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | Rakvere Tarvas | 14 | 10,2 | 2,4 | 1,0 | 0,2 | 37,9 | 33,3 | 87,5 | 0,7 | 0,1 | 0,6 | +1,2 |
| Karjäär | 14 | 10,2 | 2,4 | 1,0 | 0,2 | 37,9 | 33,3 | 87,5 | 0,7 | 0,1 | 0,6 | +1,2 |
Karjäär: 5 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.052020-21 | Rakvere Tarvas | 09.052020-21vsAVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 73–90 | 2:03 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −3,0 |
| 07.052020-21 | Rakvere Tarvas | 07.052020-21@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 77–73 | 0:18 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +2,0 |
| 03.052020-21 | Rakvere Tarvas | 03.052020-21@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 78–91 | 11:40 | 3 | 2 | 1 | 1/1 | 1/1 | 0/0 | 0 | 2 | −3,0 |
| 02.052020-21 | Rakvere Tarvas | 02.052020-21vsBC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 83–98 | 11:49 | 4 | 0 | 1 | 1/3 | 0/1 | 2/2 | 1 | 0 | +2,0 |
| 30.042020-21 | Rakvere Tarvas | 30.042020-21@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 100–108 | 2:25 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −6,0 |
| 24.042020-21 | Rakvere Tarvas | 24.042020-21@TaltechRakvere Tarvas | 71–69 | 12:31 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +2,0 |
| 20.042020-21 | Rakvere Tarvas | 20.042020-21vsTaltechRakvere Tarvas | 86–75 | 16:14 | 7 | 1 | 0 | 1/4 | 1/3 | 4/4 | 1 | 1 | +10,0 |
| 17.042020-21 | Rakvere Tarvas | 17.042020-21@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 81–83 | 17:27 | 8 | 1 | 0 | 3/3 | 2/2 | 0/0 | 1 | 0 | +12,0 |
| 09.042020-21 | Rakvere Tarvas | 09.042020-21vsTallinna Kalev/TLÜRakvere Tarvas | 86–89 | 7:54 | 0 | 4 | 0 | 0/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | +4,0 |
| 07.042020-21 | Rakvere Tarvas | 07.042020-21vsTartu Ülikool Maks & MooritsRakvere Tarvas | 80–76 | 13:20 | 3 | 2 | 0 | 1/3 | 1/2 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.052020-21 | Rakvere Tarvas | 09.052020-21vsAVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 73–90 | 2:03 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −3,0 |
| 07.052020-21 | Rakvere Tarvas | 07.052020-21@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 77–73 | 0:18 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +2,0 |
| 03.052020-21 | Rakvere Tarvas | 03.052020-21@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 78–91 | 11:40 | 3 | 2 | 1 | 1/1 | 1/1 | 0/0 | 0 | 2 | −3,0 |
| 02.052020-21 | Rakvere Tarvas | 02.052020-21vsBC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 83–98 | 11:49 | 4 | 0 | 1 | 1/3 | 0/1 | 2/2 | 1 | 0 | +2,0 |
| 30.042020-21 | Rakvere Tarvas | 30.042020-21@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 100–108 | 2:25 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −6,0 |
| 24.042020-21 | Rakvere Tarvas | 24.042020-21@TaltechRakvere Tarvas | 71–69 | 12:31 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +2,0 |
| 20.042020-21 | Rakvere Tarvas | 20.042020-21vsTaltechRakvere Tarvas | 86–75 | 16:14 | 7 | 1 | 0 | 1/4 | 1/3 | 4/4 | 1 | 1 | +10,0 |
| 17.042020-21 | Rakvere Tarvas | 17.042020-21@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 81–83 | 17:27 | 8 | 1 | 0 | 3/3 | 2/2 | 0/0 | 1 | 0 | +12,0 |
| 09.042020-21 | Rakvere Tarvas | 09.042020-21vsTallinna Kalev/TLÜRakvere Tarvas | 86–89 | 7:54 | 0 | 4 | 0 | 0/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | +4,0 |
| 07.042020-21 | Rakvere Tarvas | 07.042020-21vsTartu Ülikool Maks & MooritsRakvere Tarvas | 80–76 | 13:20 | 3 | 2 | 0 | 1/3 | 1/2 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.