Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

Valmiera Glass VIA · Small forward · 195 cm · s. 1989
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valmiera Glass VIA | 1 | 15,6 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | – | 0,0 | 0,0 | 1,0 | −5,0 |
| 2025-26 | Valmiera Glass VIA | 32 | 27,2 | 9,7 | 4,5 | 1,7 | 45,7 | 41,3 | 81,7 | 0,9 | 0,0 | 0,7 | +7,8 |
| 2024-25 | Valmiera Glass VIA | 25 | 25,8 | 8,1 | 4,7 | 1,4 | 42,4 | 37,3 | 84,8 | 1,0 | 0,0 | 0,8 | +1,9 |
| 2023-24 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2022-23 | VEF Rīga | 34 | 24,3 | 8,7 | 5,1 | 1,6 | 48,5 | 45,3 | 73,8 | 1,0 | 0,1 | 0,8 | +7,1 |
| 2021-22 | VEF Rīga | 30 | 23,5 | 8,9 | 4,4 | 1,6 | 42,4 | 38,6 | 86,8 | 0,9 | 0,0 | 0,7 | +16,0 |
| 2020-21 | VEF Rīga | 26 | 22,6 | 8,7 | 3,3 | 1,4 | 45,6 | 36,7 | 82,9 | 1,3 | 0,0 | 0,8 | +10,6 |
| 2019-20 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2018-19 | VEF Rīga | 24 | 23,3 | 11,1 | 3,6 | 1,3 | 52,8 | 49,5 | 83,8 | 0,9 | 0,0 | 0,7 | +14,3 |
| Karjäär | 172 | 24,5 | 9,1 | 4,3 | 1,5 | 46,2 | 41,5 | 81,8 | 1,0 | 0,0 | 0,8 | +9,5 | |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.112026-27 | Valmiera Glass VIA | 01.112026-27@BC PärnuValmiera Glass VIA | 74–76 | 15:34 | 0 | 2 | 2 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 1 | −5,0 |
| 08.042025-26 | Valmiera Glass VIA | 08.042025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsValmiera Glass VIA | 100–95 | 32:22 | 10 | 10 | 2 | 4/8 | 2/5 | 0/0 | 0 | 0 | +12,0 |
| 03.042025-26 | Valmiera Glass VIA | 03.042025-26@VEF RīgaValmiera Glass VIA | 89–87 | 35:20 | 10 | 6 | 0 | 3/11 | 3/8 | 1/3 | 1 | 0 | +4,0 |
| 01.042025-26 | Valmiera Glass VIA | 01.042025-26vsVEF RīgaValmiera Glass VIA | 97–83 | 35:04 | 14 | 6 | 0 | 6/11 | 2/5 | 0/0 | 0 | 3 | +21,0 |
| 29.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 29.032025-26@VEF RīgaValmiera Glass VIA | 67–79 | 24:36 | 3 | 1 | 1 | 0/3 | 0/3 | 3/5 | 0 | 1 | −17,0 |
| 23.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 23.032025-26@TalTech/ALEXELAValmiera Glass VIA | 83–74 | 33:59 | 15 | 7 | 3 | 4/8 | 3/5 | 4/4 | 0 | 2 | +16,0 |
| 18.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 18.032025-26vsTalTech/ALEXELAValmiera Glass VIA | 105–80 | 25:44 | 11 | 4 | 0 | 3/6 | 3/5 | 2/4 | 1 | 0 | +15,0 |
| 14.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 14.032025-26@Keila KKValmiera Glass VIA | 96–74 | 21:23 | 12 | 5 | 1 | 4/7 | 2/4 | 2/2 | 1 | 0 | +14,0 |
| 12.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 12.032025-26vsLatvijas UniversitāteValmiera Glass VIA | 114–94 | 17:44 | 14 | 3 | 3 | 5/7 | 3/5 | 1/1 | 1 | 0 | +23,0 |
| 10.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 10.032025-26@BK VentspilsValmiera Glass VIA | 99–85 | 26:04 | 12 | 5 | 1 | 4/8 | 3/7 | 1/1 | 2 | 1 | +9,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.112026-27 | Valmiera Glass VIA | 01.112026-27@BC PärnuValmiera Glass VIA | 74–76 | 15:34 | 0 | 2 | 2 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 1 | −5,0 |
| 08.042025-26 | Valmiera Glass VIA | 08.042025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsValmiera Glass VIA | 100–95 | 32:22 | 10 | 10 | 2 | 4/8 | 2/5 | 0/0 | 0 | 0 | +12,0 |
| 03.042025-26 | Valmiera Glass VIA | 03.042025-26@VEF RīgaValmiera Glass VIA | 89–87 | 35:20 | 10 | 6 | 0 | 3/11 | 3/8 | 1/3 | 1 | 0 | +4,0 |
| 01.042025-26 | Valmiera Glass VIA | 01.042025-26vsVEF RīgaValmiera Glass VIA | 97–83 | 35:04 | 14 | 6 | 0 | 6/11 | 2/5 | 0/0 | 0 | 3 | +21,0 |
| 29.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 29.032025-26@VEF RīgaValmiera Glass VIA | 67–79 | 24:36 | 3 | 1 | 1 | 0/3 | 0/3 | 3/5 | 0 | 1 | −17,0 |
| 23.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 23.032025-26@TalTech/ALEXELAValmiera Glass VIA | 83–74 | 33:59 | 15 | 7 | 3 | 4/8 | 3/5 | 4/4 | 0 | 2 | +16,0 |
| 18.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 18.032025-26vsTalTech/ALEXELAValmiera Glass VIA | 105–80 | 25:44 | 11 | 4 | 0 | 3/6 | 3/5 | 2/4 | 1 | 0 | +15,0 |
| 14.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 14.032025-26@Keila KKValmiera Glass VIA | 96–74 | 21:23 | 12 | 5 | 1 | 4/7 | 2/4 | 2/2 | 1 | 0 | +14,0 |
| 12.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 12.032025-26vsLatvijas UniversitāteValmiera Glass VIA | 114–94 | 17:44 | 14 | 3 | 3 | 5/7 | 3/5 | 1/1 | 1 | 0 | +23,0 |
| 10.032025-26 | Valmiera Glass VIA | 10.032025-26@BK VentspilsValmiera Glass VIA | 99–85 | 26:04 | 12 | 5 | 1 | 4/8 | 3/7 | 1/1 | 2 | 1 | +9,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.