Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2018-19: Tartu Ülikool
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | Tartu Ülikool | 29 | 32,9 | 19,0 | 4,3 | 5,6 | 35,7 | 29,5 | 70,7 | 1,8 | 0,2 | 2,9 | −3,0 |
| Karjäär | 29 | 32,9 | 19,0 | 4,3 | 5,6 | 35,7 | 29,5 | 70,7 | 1,8 | 0,2 | 2,9 | −3,0 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | Tartu Ülikool | 4 | 36,2 | 21,0 | 4,3 | 8,3 | 33,8 | 31,9 | 79,3 | 1,3 | 0,5 | 3,0 | −4,0 |
| Karjäär | 4 | 36,2 | 21,0 | 4,3 | 8,3 | 33,8 | 31,9 | 79,3 | 1,3 | 0,5 | 3,0 | −4,0 |
Karjäär: 551 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.042018-19 | Tartu Ülikool | 19.042018-19@Tallinna Kalev/TLÜTartu Ülikool | 96–97 | 38:32 | 29 | 4 | 7 | 7/15 | 4/10 | 11/12 | 1 | 3 | +3,0 |
| 17.042018-19 | Tartu Ülikool | 17.042018-19vsTallinna Kalev/TLÜTartu Ülikool | 77–83 | 38:39 | 9 | 7 | 13 | 2/16 | 2/12 | 3/5 | 1 | 2 | −3,0 |
| 13.042018-19 | Tartu Ülikool | 13.042018-19@Tallinna Kalev/TLÜTartu Ülikool | 70–87 | 30:11 | 14 | 0 | 7 | 5/17 | 3/11 | 1/4 | 0 | 4 | −20,0 |
| 09.042018-19 | Tartu Ülikool | 09.042018-19vsTallinna Kalev/TLÜTartu Ülikool | 78–73 | 37:19 | 32 | 6 | 6 | 9/20 | 6/14 | 8/8 | 3 | 3 | +4,0 |
| 31.032018-19 | Tartu Ülikool | 31.032018-19vsBC Kalev/CramoTartu Ülikool | 59–84 | 29:41 | 14 | 4 | 6 | 3/8 | 3/6 | 5/6 | 0 | 2 | −13,0 |
| 23.032018-19 | Tartu Ülikool | 23.032018-19@Jurmala BetsafeTartu Ülikool | 95–89 | 40:00 | 33 | 5 | 6 | 11/17 | 7/11 | 4/5 | 5 | 5 | +6,0 |
| 22.032018-19 | Tartu Ülikool | 22.032018-19@VEF RīgaTartu Ülikool | 41–99 | 22:09 | 6 | 2 | 3 | 1/10 | 0/7 | 4/6 | 2 | 3 | −31,0 |
| 16.032018-19 | Tartu Ülikool | 16.032018-19vsBC Valga-Valka/Maks&MooritsTartu Ülikool | 71–72 | 37:51 | 22 | 6 | 7 | 6/14 | 4/9 | 6/8 | 2 | 3 | −2,0 |
| 13.032018-19 | Tartu Ülikool | 13.032018-19vsLatvijas UniversitāteTartu Ülikool | 82–64 | 30:42 | 16 | 9 | 9 | 5/18 | 2/12 | 4/6 | 0 | 3 | +18,0 |
| 09.032018-19 | Tartu Ülikool | 09.032018-19vsPärnu SadamTartu Ülikool | 52–68 | 34:40 | 13 | 7 | 7 | 4/12 | 3/8 | 2/5 | 3 | 4 | −5,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.042018-19 | Tartu Ülikool | 19.042018-19@Tallinna Kalev/TLÜTartu Ülikool | 96–97 | 38:32 | 29 | 4 | 7 | 7/15 | 4/10 | 11/12 | 1 | 3 | +3,0 |
| 17.042018-19 | Tartu Ülikool | 17.042018-19vsTallinna Kalev/TLÜTartu Ülikool | 77–83 | 38:39 | 9 | 7 | 13 | 2/16 | 2/12 | 3/5 | 1 | 2 | −3,0 |
| 13.042018-19 | Tartu Ülikool | 13.042018-19@Tallinna Kalev/TLÜTartu Ülikool | 70–87 | 30:11 | 14 | 0 | 7 | 5/17 | 3/11 | 1/4 | 0 | 4 | −20,0 |
| 09.042018-19 | Tartu Ülikool | 09.042018-19vsTallinna Kalev/TLÜTartu Ülikool | 78–73 | 37:19 | 32 | 6 | 6 | 9/20 | 6/14 | 8/8 | 3 | 3 | +4,0 |
| 31.032018-19 | Tartu Ülikool | 31.032018-19vsBC Kalev/CramoTartu Ülikool | 59–84 | 29:41 | 14 | 4 | 6 | 3/8 | 3/6 | 5/6 | 0 | 2 | −13,0 |
| 23.032018-19 | Tartu Ülikool | 23.032018-19@Jurmala BetsafeTartu Ülikool | 95–89 | 40:00 | 33 | 5 | 6 | 11/17 | 7/11 | 4/5 | 5 | 5 | +6,0 |
| 22.032018-19 | Tartu Ülikool | 22.032018-19@VEF RīgaTartu Ülikool | 41–99 | 22:09 | 6 | 2 | 3 | 1/10 | 0/7 | 4/6 | 2 | 3 | −31,0 |
| 16.032018-19 | Tartu Ülikool | 16.032018-19vsBC Valga-Valka/Maks&MooritsTartu Ülikool | 71–72 | 37:51 | 22 | 6 | 7 | 6/14 | 4/9 | 6/8 | 2 | 3 | −2,0 |
| 13.032018-19 | Tartu Ülikool | 13.032018-19vsLatvijas UniversitāteTartu Ülikool | 82–64 | 30:42 | 16 | 9 | 9 | 5/18 | 2/12 | 4/6 | 0 | 3 | +18,0 |
| 09.032018-19 | Tartu Ülikool | 09.032018-19vsPärnu SadamTartu Ülikool | 52–68 | 34:40 | 13 | 7 | 7 | 4/12 | 3/8 | 2/5 | 3 | 4 | −5,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.