Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2019-20: Valmiera Glass VIA
Karjäär: 32 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 31.012019-20@VEF RīgaValmiera Glass VIA | 84–102 | 9:35 | 4 | 2 | 0 | 1/1 | 1/1 | 1/2 | 1 | 0 | −17,0 |
| 22.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 22.012019-20vsJurmala BetsafeValmiera Glass VIA | 74–87 | 14:31 | 5 | 2 | 2 | 2/4 | 1/3 | 0/0 | 1 | 0 | −5,0 |
| 15.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 15.012019-20@BK OgreValmiera Glass VIA | 67–102 | 13:08 | 0 | 0 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −17,0 |
| 12.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 12.012019-20vsRakvere TarvasValmiera Glass VIA | 74–87 | 11:54 | 3 | 1 | 1 | 1/3 | 1/1 | 0/0 | 0 | 0 | −11,0 |
| 07.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 07.012019-20@BC Kalev/CramoValmiera Glass VIA | 61–96 | 4:51 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −10,0 |
| 28.122019-20 | Valmiera Glass VIA | 28.122019-20vsTaltechValmiera Glass VIA | 104–106 | 10:51 | 3 | 0 | 1 | 1/1 | 1/1 | 0/0 | 0 | 0 | −10,0 |
| 18.122019-20 | Valmiera Glass VIA | 18.122019-20vsBC Kalev/CramoValmiera Glass VIA | 80–87 | 15:23 | 0 | 1 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | +1,0 |
| 14.122019-20 | Valmiera Glass VIA | 14.122019-20@Jurmala BetsafeValmiera Glass VIA | 100–92 | 9:19 | 2 | 1 | 2 | 0/2 | 0/1 | 2/3 | 0 | 0 | +10,0 |
| 08.122019-20 | Valmiera Glass VIA | 08.122019-20@BK LiepājaValmiera Glass VIA | 101–93 | 15:50 | 1 | 2 | 1 | 0/1 | 0/1 | 1/2 | 0 | 0 | +4,0 |
| 30.112019-20 | Valmiera Glass VIA | 30.112019-20vsBC Valga-Valka/Maks&MooritsValmiera Glass VIA | 100–86 | 10:55 | 2 | 0 | 1 | 1/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | +3,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 31.012019-20@VEF RīgaValmiera Glass VIA | 84–102 | 9:35 | 4 | 2 | 0 | 1/1 | 1/1 | 1/2 | 1 | 0 | −17,0 |
| 22.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 22.012019-20vsJurmala BetsafeValmiera Glass VIA | 74–87 | 14:31 | 5 | 2 | 2 | 2/4 | 1/3 | 0/0 | 1 | 0 | −5,0 |
| 15.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 15.012019-20@BK OgreValmiera Glass VIA | 67–102 | 13:08 | 0 | 0 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −17,0 |
| 12.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 12.012019-20vsRakvere TarvasValmiera Glass VIA | 74–87 | 11:54 | 3 | 1 | 1 | 1/3 | 1/1 | 0/0 | 0 | 0 | −11,0 |
| 07.012019-20 | Valmiera Glass VIA | 07.012019-20@BC Kalev/CramoValmiera Glass VIA | 61–96 | 4:51 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −10,0 |
| 28.122019-20 | Valmiera Glass VIA | 28.122019-20vsTaltechValmiera Glass VIA | 104–106 | 10:51 | 3 | 0 | 1 | 1/1 | 1/1 | 0/0 | 0 | 0 | −10,0 |
| 18.122019-20 | Valmiera Glass VIA | 18.122019-20vsBC Kalev/CramoValmiera Glass VIA | 80–87 | 15:23 | 0 | 1 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | +1,0 |
| 14.122019-20 | Valmiera Glass VIA | 14.122019-20@Jurmala BetsafeValmiera Glass VIA | 100–92 | 9:19 | 2 | 1 | 2 | 0/2 | 0/1 | 2/3 | 0 | 0 | +10,0 |
| 08.122019-20 | Valmiera Glass VIA | 08.122019-20@BK LiepājaValmiera Glass VIA | 101–93 | 15:50 | 1 | 2 | 1 | 0/1 | 0/1 | 1/2 | 0 | 0 | +4,0 |
| 30.112019-20 | Valmiera Glass VIA | 30.112019-20vsBC Valga-Valka/Maks&MooritsValmiera Glass VIA | 100–86 | 10:55 | 2 | 0 | 1 | 1/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | +3,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.