Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

Tartu Ülikool Maks & Moorits · Small forward · 199 cm · s. 2000
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 7 | 11,3 | 0,9 | 1,6 | 0,7 | 22,2 | 28,6 | – | 0,6 | 0,0 | 0,7 | −1,0 |
| 2025-26 | Transcom Pärnu | 27 | 21,7 | 6,8 | 4,6 | 1,3 | 43,7 | 24,1 | 61,9 | 1,1 | 0,3 | 0,9 | +1,6 |
| 2024-25 | Viimsi | 28 | 28,7 | 8,8 | 4,9 | 3,1 | 44,1 | 26,5 | 60,9 | 1,5 | 0,5 | 2,4 | −8,8 |
| 2023-24 | Viimsi | 5 | 19,0 | 6,0 | 4,2 | 0,6 | 33,3 | 15,8 | 62,5 | 0,6 | 0,4 | 1,6 | −8,4 |
| 2022-23 | Viimsi/Sportland | 31 | 20,1 | 5,1 | 3,7 | 0,9 | 45,8 | 24,6 | 71,0 | 1,0 | 0,2 | 0,7 | −1,0 |
| 2021-22 | Tallinna Kalev | 20 | 20,8 | 5,7 | 4,1 | 1,5 | 50,6 | 35,6 | 64,7 | 1,4 | 0,3 | 1,3 | −12,1 |
| Karjäär | 118 | 22,1 | 6,2 | 4,2 | 1,6 | 44,3 | 26,2 | 63,5 | 1,2 | 0,3 | 1,3 | −4,4 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Transcom Pärnu | 9 | 24,5 | 10,2 | 6,8 | 1,6 | 54,5 | 38,2 | 63,6 | 1,3 | 0,2 | 0,8 | +6,7 |
| 2024-25 | Viimsi | 4 | 28,1 | 7,0 | 5,8 | 3,3 | 29,2 | 25,0 | 61,1 | 2,0 | 1,0 | 2,3 | −12,0 |
| 2023-24 | Viimsi | 3 | 25,5 | 13,3 | 5,7 | 2,0 | 51,7 | 50,0 | 71,4 | 1,0 | 0,0 | 1,7 | −3,3 |
| 2021-22 | Tallinna Kalev | 11 | 23,0 | 5,4 | 4,8 | 2,2 | 40,4 | 28,6 | 64,3 | 0,8 | 0,5 | 1,3 | −3,3 |
| 2018-19 | Taltech | 1 | 0,4 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0 | 100,0 | – | 0,0 | 0,0 | 0,0 | ±0,0 |
| Karjäär | 28 | 23,7 | 7,9 | 5,5 | 2,0 | 46,5 | 35,3 | 64,0 | 1,1 | 0,4 | 1,3 | −1,2 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 31.102026-27@VEF RīgaTartu Ülikool Maks & Moorits | 86–74 | 12:08 | 3 | 3 | 1 | 1/2 | 1/2 | 0/0 | 1 | 1 | −6,0 |
| 24.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.102026-27vsTalTech/ALEXELATartu Ülikool Maks & Moorits | 65–41 | 20:28 | 3 | 1 | 0 | 1/2 | 1/2 | 0/0 | 1 | 2 | +7,0 |
| 17.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17.102026-27@Keila KKTartu Ülikool Maks & Moorits | 89–71 | 15:04 | 0 | 0 | 4 | 0/3 | 0/3 | 0/0 | 2 | 0 | +11,0 |
| 09.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 09.102026-27vsRīgas ZeļļiTartu Ülikool Maks & Moorits | 74–94 | 15:16 | 0 | 3 | 0 | 0/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −10,0 |
| 02.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 02.102026-27@BK VentspilsTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–92 | 5:58 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −8,0 |
| 30.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 30.092026-27@BK LiepājaTartu Ülikool Maks & Moorits | 87–83 | 7:04 | 0 | 2 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −1,0 |
| 24.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.092026-27vsBigbank/KalevTartu Ülikool Maks & Moorits | 90–63 | 3:11 | 0 | 2 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | ±0,0 |
| 13.052025-26 | Transcom Pärnu | 13.052025-26@TalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 85–88 | 27:39 | 7 | 7 | 2 | 3/5 | 1/3 | 0/0 | 4 | 0 | +5,0 |
| 09.052025-26 | Transcom Pärnu | 09.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 72–76 | 17:26 | 0 | 4 | 1 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 1 | 0 | −13,0 |
| 07.052025-26 | Transcom Pärnu | 07.052025-26vsTartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 63–70 | 17:10 | 0 | 6 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | +3,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 31.102026-27@VEF RīgaTartu Ülikool Maks & Moorits | 86–74 | 12:08 | 3 | 3 | 1 | 1/2 | 1/2 | 0/0 | 1 | 1 | −6,0 |
| 24.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.102026-27vsTalTech/ALEXELATartu Ülikool Maks & Moorits | 65–41 | 20:28 | 3 | 1 | 0 | 1/2 | 1/2 | 0/0 | 1 | 2 | +7,0 |
| 17.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 17.102026-27@Keila KKTartu Ülikool Maks & Moorits | 89–71 | 15:04 | 0 | 0 | 4 | 0/3 | 0/3 | 0/0 | 2 | 0 | +11,0 |
| 09.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 09.102026-27vsRīgas ZeļļiTartu Ülikool Maks & Moorits | 74–94 | 15:16 | 0 | 3 | 0 | 0/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −10,0 |
| 02.102026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 02.102026-27@BK VentspilsTartu Ülikool Maks & Moorits | 85–92 | 5:58 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −8,0 |
| 30.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 30.092026-27@BK LiepājaTartu Ülikool Maks & Moorits | 87–83 | 7:04 | 0 | 2 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −1,0 |
| 24.092026-27 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 24.092026-27vsBigbank/KalevTartu Ülikool Maks & Moorits | 90–63 | 3:11 | 0 | 2 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | ±0,0 |
| 13.052025-26 | Transcom Pärnu | 13.052025-26@TalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 85–88 | 27:39 | 7 | 7 | 2 | 3/5 | 1/3 | 0/0 | 4 | 0 | +5,0 |
| 09.052025-26 | Transcom Pärnu | 09.052025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 72–76 | 17:26 | 0 | 4 | 1 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 1 | 0 | −13,0 |
| 07.052025-26 | Transcom Pärnu | 07.052025-26vsTartu Ülikool Maks & MooritsTranscom Pärnu | 63–70 | 17:10 | 0 | 6 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | +3,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.