Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2021-22: Rakvere Tarvas
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | Rakvere Tarvas | 26 | 30,0 | 11,5 | 6,2 | 6,2 | 42,6 | 34,1 | 64,9 | 2,2 | 0,3 | 3,2 | −10,8 |
| Karjäär | 26 | 30,0 | 11,5 | 6,2 | 6,2 | 42,6 | 34,1 | 64,9 | 2,2 | 0,3 | 3,2 | −10,8 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | Rakvere Tarvas | 7 | 28,4 | 11,6 | 5,1 | 4,9 | 44,3 | 22,7 | 84,6 | 1,4 | 0,4 | 2,6 | −12,9 |
| Karjäär | 7 | 28,4 | 11,6 | 5,1 | 4,9 | 44,3 | 22,7 | 84,6 | 1,4 | 0,4 | 2,6 | −12,9 |
Karjäär: 298 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.042021-22 | Rakvere Tarvas | 16.042021-22vsKK Viimsi/SportlandRakvere Tarvas | 82–93 | 28:57 | 11 | 4 | 6 | 3/9 | 1/4 | 4/4 | 1 | 3 | −4,0 |
| 13.042021-22 | Rakvere Tarvas | 13.042021-22vsTartu Ülikool Maks & MooritsRakvere Tarvas | 89–98 | 30:08 | 22 | 5 | 8 | 9/15 | 2/5 | 2/2 | 4 | 3 | +5,0 |
| 06.042021-22 | Rakvere Tarvas | 06.042021-22vsPärnu SadamRakvere Tarvas | 62–109 | 26:45 | 11 | 4 | 4 | 4/10 | 0/3 | 3/4 | 0 | 1 | −37,0 |
| 03.042021-22 | Rakvere Tarvas | 03.042021-22@Tallinna KalevRakvere Tarvas | 69–88 | 27:31 | 3 | 8 | 7 | 0/6 | 0/2 | 3/4 | 1 | 2 | −15,0 |
| 26.032021-22 | Rakvere Tarvas | 26.032021-22@BK OgreRakvere Tarvas | 75–95 | 34:03 | 5 | 9 | 5 | 2/5 | 0/1 | 1/2 | 3 | 4 | −26,0 |
| 23.032021-22 | Rakvere Tarvas | 23.032021-22vsLatvijas UniversitāteRakvere Tarvas | 91–79 | 26:20 | 6 | 8 | 8 | 3/5 | 0/0 | 0/0 | 1 | 3 | +1,0 |
| 19.032021-22 | Rakvere Tarvas | 19.032021-22@TalTech/OPTIBETRakvere Tarvas | 72–93 | 31:23 | 17 | 8 | 2 | 5/8 | 0/1 | 7/8 | 1 | 3 | −5,0 |
| 16.032021-22 | Rakvere Tarvas | 16.032021-22@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 60–95 | 22:49 | 7 | 3 | 3 | 3/6 | 1/3 | 0/0 | 1 | 3 | −22,0 |
| 11.032021-22 | Rakvere Tarvas | 11.032021-22vsPärnu SadamRakvere Tarvas | 61–95 | 29:08 | 9 | 7 | 4 | 4/9 | 1/2 | 0/0 | 4 | 5 | −27,0 |
| 08.032021-22 | Rakvere Tarvas | 08.032021-22@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 69–79 | 31:18 | 10 | 4 | 4 | 3/7 | 1/4 | 3/4 | 2 | 3 | −12,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.042021-22 | Rakvere Tarvas | 16.042021-22vsKK Viimsi/SportlandRakvere Tarvas | 82–93 | 28:57 | 11 | 4 | 6 | 3/9 | 1/4 | 4/4 | 1 | 3 | −4,0 |
| 13.042021-22 | Rakvere Tarvas | 13.042021-22vsTartu Ülikool Maks & MooritsRakvere Tarvas | 89–98 | 30:08 | 22 | 5 | 8 | 9/15 | 2/5 | 2/2 | 4 | 3 | +5,0 |
| 06.042021-22 | Rakvere Tarvas | 06.042021-22vsPärnu SadamRakvere Tarvas | 62–109 | 26:45 | 11 | 4 | 4 | 4/10 | 0/3 | 3/4 | 0 | 1 | −37,0 |
| 03.042021-22 | Rakvere Tarvas | 03.042021-22@Tallinna KalevRakvere Tarvas | 69–88 | 27:31 | 3 | 8 | 7 | 0/6 | 0/2 | 3/4 | 1 | 2 | −15,0 |
| 26.032021-22 | Rakvere Tarvas | 26.032021-22@BK OgreRakvere Tarvas | 75–95 | 34:03 | 5 | 9 | 5 | 2/5 | 0/1 | 1/2 | 3 | 4 | −26,0 |
| 23.032021-22 | Rakvere Tarvas | 23.032021-22vsLatvijas UniversitāteRakvere Tarvas | 91–79 | 26:20 | 6 | 8 | 8 | 3/5 | 0/0 | 0/0 | 1 | 3 | +1,0 |
| 19.032021-22 | Rakvere Tarvas | 19.032021-22@TalTech/OPTIBETRakvere Tarvas | 72–93 | 31:23 | 17 | 8 | 2 | 5/8 | 0/1 | 7/8 | 1 | 3 | −5,0 |
| 16.032021-22 | Rakvere Tarvas | 16.032021-22@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 60–95 | 22:49 | 7 | 3 | 3 | 3/6 | 1/3 | 0/0 | 1 | 3 | −22,0 |
| 11.032021-22 | Rakvere Tarvas | 11.032021-22vsPärnu SadamRakvere Tarvas | 61–95 | 29:08 | 9 | 7 | 4 | 4/9 | 1/2 | 0/0 | 4 | 5 | −27,0 |
| 08.032021-22 | Rakvere Tarvas | 08.032021-22@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 69–79 | 31:18 | 10 | 4 | 4 | 3/7 | 1/4 | 3/4 | 2 | 3 | −12,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.