Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2019-20: BC Valga-Valka/Maks&Moorits
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 21 | 35,2 | 10,7 | 7,0 | 3,3 | 47,6 | 32,4 | 68,4 | 1,1 | 0,5 | 1,9 | −13,8 |
| Karjäär | 21 | 35,2 | 10,7 | 7,0 | 3,3 | 47,6 | 32,4 | 68,4 | 1,1 | 0,5 | 1,9 | −13,8 |
Karjäär: 225 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.022019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 09.022019-20vsValmiera Glass VIABC Valga-Valka/Maks&Moorits | 88–98 | 37:11 | 22 | 5 | 6 | 9/16 | 1/4 | 3/5 | 3 | 3 | −7,0 |
| 02.022019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 02.022019-20@Latvijas UniversitāteBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 74–83 | 36:10 | 10 | 4 | 4 | 3/8 | 0/1 | 4/6 | 0 | 0 | −14,0 |
| 29.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 29.012019-20vsRakvere TarvasBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 74–87 | 36:29 | 8 | 10 | 3 | 4/9 | 0/3 | 0/0 | 1 | 0 | −16,0 |
| 18.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 18.012019-20@Jurmala BetsafeBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 75–93 | 36:15 | 14 | 6 | 4 | 6/9 | 2/4 | 0/0 | 1 | 4 | −18,0 |
| 15.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 15.012019-20vsBK LiepājaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 84–76 | 36:45 | 13 | 9 | 3 | 5/11 | 1/4 | 2/2 | 0 | 0 | +15,0 |
| 10.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 10.012019-20vsBK VentspilsBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 73–112 | 34:25 | 16 | 9 | 2 | 6/9 | 2/4 | 2/2 | 0 | 0 | −33,0 |
| 06.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 06.012019-20vsLatvijas UniversitāteBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 66–81 | 36:14 | 12 | 10 | 2 | 4/10 | 2/4 | 2/2 | 0 | 6 | −9,0 |
| 18.122019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 18.122019-20@Tallinna Kalev/TLÜBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 75–86 | 36:17 | 8 | 11 | 6 | 3/10 | 1/4 | 1/1 | 2 | 3 | −14,0 |
| 15.122019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 15.122019-20@Pärnu SadamBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 71–73 | 38:00 | 11 | 7 | 2 | 4/9 | 3/5 | 0/0 | 2 | 1 | −1,0 |
| 10.122019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 10.122019-20vsBC Kalev/CramoBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 60–112 | 32:16 | 11 | 7 | 3 | 5/8 | 1/3 | 0/0 | 0 | 1 | −32,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.022019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 09.022019-20vsValmiera Glass VIABC Valga-Valka/Maks&Moorits | 88–98 | 37:11 | 22 | 5 | 6 | 9/16 | 1/4 | 3/5 | 3 | 3 | −7,0 |
| 02.022019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 02.022019-20@Latvijas UniversitāteBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 74–83 | 36:10 | 10 | 4 | 4 | 3/8 | 0/1 | 4/6 | 0 | 0 | −14,0 |
| 29.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 29.012019-20vsRakvere TarvasBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 74–87 | 36:29 | 8 | 10 | 3 | 4/9 | 0/3 | 0/0 | 1 | 0 | −16,0 |
| 18.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 18.012019-20@Jurmala BetsafeBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 75–93 | 36:15 | 14 | 6 | 4 | 6/9 | 2/4 | 0/0 | 1 | 4 | −18,0 |
| 15.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 15.012019-20vsBK LiepājaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 84–76 | 36:45 | 13 | 9 | 3 | 5/11 | 1/4 | 2/2 | 0 | 0 | +15,0 |
| 10.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 10.012019-20vsBK VentspilsBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 73–112 | 34:25 | 16 | 9 | 2 | 6/9 | 2/4 | 2/2 | 0 | 0 | −33,0 |
| 06.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 06.012019-20vsLatvijas UniversitāteBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 66–81 | 36:14 | 12 | 10 | 2 | 4/10 | 2/4 | 2/2 | 0 | 6 | −9,0 |
| 18.122019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 18.122019-20@Tallinna Kalev/TLÜBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 75–86 | 36:17 | 8 | 11 | 6 | 3/10 | 1/4 | 1/1 | 2 | 3 | −14,0 |
| 15.122019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 15.122019-20@Pärnu SadamBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 71–73 | 38:00 | 11 | 7 | 2 | 4/9 | 3/5 | 0/0 | 2 | 1 | −1,0 |
| 10.122019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 10.122019-20vsBC Kalev/CramoBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 60–112 | 32:16 | 11 | 7 | 3 | 5/8 | 1/3 | 0/0 | 0 | 1 | −32,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.