Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2023-24: Tallinn Kalev/SNABB
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 29 | 21,6 | 8,1 | 3,5 | 1,1 | 42,9 | 25,0 | 93,8 | 0,5 | 0,3 | 1,1 | −8,6 |
| 2022-23 | TalTech/OPTIBET | 28 | 21,9 | 10,0 | 4,1 | 0,9 | 49,3 | 40,6 | 83,7 | 0,6 | 0,6 | 1,0 | +2,8 |
| 2021-22 | TalTech/OPTIBET | 28 | 21,7 | 8,4 | 4,5 | 1,3 | 48,8 | 34,7 | 84,0 | 0,6 | 0,5 | 0,9 | +2,1 |
| 2020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits, Taltech | 12 | 19,0 | 9,3 | 3,8 | 1,7 | 50,7 | 45,7 | 84,6 | 0,6 | 0,1 | 1,3 | −2,9 |
| 2019-20 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2018-19 | Taltech | 30 | 28,9 | 17,7 | 5,6 | 1,2 | 57,7 | 54,7 | 90,8 | 0,6 | 0,7 | 1,2 | +0,1 |
| Karjäär | 127 | 23,2 | 11,0 | 4,4 | 1,2 | 51,0 | 39,8 | 88,8 | 0,6 | 0,5 | 1,1 | −1,1 | |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 3 | 30,4 | 7,3 | 4,0 | 1,0 | 35,0 | 12,5 | 58,3 | 1,3 | 1,3 | 1,3 | −15,7 |
| 2022-23 | TalTech/OPTIBET | 3 | 25,8 | 12,3 | 4,3 | 1,0 | 66,7 | 50,0 | 75,0 | 0,0 | 0,3 | 1,7 | +6,3 |
| 2021-22 | TalTech/OPTIBET | 17 | 20,3 | 7,8 | 4,4 | 0,9 | 46,5 | 33,3 | 91,7 | 0,8 | 0,4 | 1,2 | +1,4 |
| 2020-21 | Taltech | 5 | 21,8 | 10,4 | 3,2 | 0,8 | 60,6 | 50,0 | 100,0 | 0,2 | 0,4 | 1,4 | −13,2 |
| 2018-19 | Taltech | 6 | 26,0 | 8,8 | 5,2 | 0,7 | 38,5 | 41,7 | 80,0 | 0,2 | 0,5 | 1,2 | −3,3 |
| Karjäär | 34 | 22,9 | 8,7 | 4,3 | 0,9 | 47,6 | 36,4 | 81,4 | 0,6 | 0,5 | 1,3 | −2,6 |
Karjäär: 1392 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.042023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 29.042023-24@BC Kalev/CramoTallinn Kalev/SNABB | 59–86 | 31:43 | 2 | 4 | 1 | 0/5 | 0/2 | 2/3 | 0 | 1 | −21,0 |
| 26.042023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 26.042023-24vsBC Kalev/CramoTallinn Kalev/SNABB | 70–75 | 32:32 | 11 | 4 | 2 | 3/5 | 1/3 | 4/7 | 0 | 1 | −3,0 |
| 23.042023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 23.042023-24@BC Kalev/CramoTallinn Kalev/SNABB | 49–97 | 27:05 | 9 | 4 | 0 | 4/10 | 0/3 | 1/2 | 4 | 2 | −23,0 |
| 24.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 24.032023-24vsBC Kalev/CramoTallinn Kalev/SNABB | 66–84 | 27:42 | 9 | 4 | 3 | 3/11 | 1/5 | 2/2 | 0 | 0 | −13,0 |
| 20.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 20.032023-24@Keila CoolbetTallinn Kalev/SNABB | 74–83 | 13:54 | 2 | 1 | 0 | 0/2 | 0/0 | 2/2 | 0 | 2 | −9,0 |
| 17.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 17.032023-24vsPärnu SadamTallinn Kalev/SNABB | 75–82 | 25:37 | 10 | 3 | 1 | 2/13 | 0/4 | 6/6 | 0 | 2 | −12,0 |
| 13.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 13.032023-24@Latvijas UniversitāteTallinn Kalev/SNABB | 60–87 | 26:16 | 7 | 2 | 0 | 2/5 | 0/1 | 3/3 | 0 | 0 | −14,0 |
| 09.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 09.032023-24vsBK LiepājaTallinn Kalev/SNABB | 85–77 | 31:12 | 12 | 3 | 6 | 5/6 | 1/2 | 1/1 | 0 | 1 | +4,0 |
| 06.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 06.032023-24vsBK VentspilsTallinn Kalev/SNABB | 80–94 | 29:06 | 17 | 6 | 0 | 7/9 | 0/0 | 3/3 | 4 | 1 | −6,0 |
| 01.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 01.032023-24@Valmiera Glass VIATallinn Kalev/SNABB | 62–96 | 20:52 | 3 | 3 | 2 | 1/1 | 1/1 | 0/0 | 0 | 3 | −2,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.042023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 29.042023-24@BC Kalev/CramoTallinn Kalev/SNABB | 59–86 | 31:43 | 2 | 4 | 1 | 0/5 | 0/2 | 2/3 | 0 | 1 | −21,0 |
| 26.042023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 26.042023-24vsBC Kalev/CramoTallinn Kalev/SNABB | 70–75 | 32:32 | 11 | 4 | 2 | 3/5 | 1/3 | 4/7 | 0 | 1 | −3,0 |
| 23.042023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 23.042023-24@BC Kalev/CramoTallinn Kalev/SNABB | 49–97 | 27:05 | 9 | 4 | 0 | 4/10 | 0/3 | 1/2 | 4 | 2 | −23,0 |
| 24.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 24.032023-24vsBC Kalev/CramoTallinn Kalev/SNABB | 66–84 | 27:42 | 9 | 4 | 3 | 3/11 | 1/5 | 2/2 | 0 | 0 | −13,0 |
| 20.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 20.032023-24@Keila CoolbetTallinn Kalev/SNABB | 74–83 | 13:54 | 2 | 1 | 0 | 0/2 | 0/0 | 2/2 | 0 | 2 | −9,0 |
| 17.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 17.032023-24vsPärnu SadamTallinn Kalev/SNABB | 75–82 | 25:37 | 10 | 3 | 1 | 2/13 | 0/4 | 6/6 | 0 | 2 | −12,0 |
| 13.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 13.032023-24@Latvijas UniversitāteTallinn Kalev/SNABB | 60–87 | 26:16 | 7 | 2 | 0 | 2/5 | 0/1 | 3/3 | 0 | 0 | −14,0 |
| 09.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 09.032023-24vsBK LiepājaTallinn Kalev/SNABB | 85–77 | 31:12 | 12 | 3 | 6 | 5/6 | 1/2 | 1/1 | 0 | 1 | +4,0 |
| 06.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 06.032023-24vsBK VentspilsTallinn Kalev/SNABB | 80–94 | 29:06 | 17 | 6 | 0 | 7/9 | 0/0 | 3/3 | 4 | 1 | −6,0 |
| 01.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 01.032023-24@Valmiera Glass VIATallinn Kalev/SNABB | 62–96 | 20:52 | 3 | 3 | 2 | 1/1 | 1/1 | 0/0 | 0 | 3 | −2,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.