Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2019-20: Rakvere Tarvas
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | Rakvere Tarvas | 15 | 24,6 | 15,0 | 6,3 | 0,7 | 51,5 | 31,0 | 76,9 | 0,6 | 0,2 | 1,5 | −3,9 |
| Karjäär | 15 | 24,6 | 15,0 | 6,3 | 0,7 | 51,5 | 31,0 | 76,9 | 0,6 | 0,2 | 1,5 | −3,9 |
Karjäär: 225 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.122019-20 | Rakvere Tarvas | 27.122019-20vsVEF RīgaRakvere Tarvas | 65–100 | 23:35 | 9 | 9 | 1 | 2/9 | 1/3 | 4/6 | 0 | 0 | −28,0 |
| 20.122019-20 | Rakvere Tarvas | 20.122019-20vsTartu ÜlikoolRakvere Tarvas | 84–88 | 31:59 | 15 | 5 | 2 | 6/18 | 2/7 | 1/1 | 0 | 2 | −7,0 |
| 13.122019-20 | Rakvere Tarvas | 13.122019-20vsBK VentspilsRakvere Tarvas | 87–78 | 37:25 | 24 | 8 | 1 | 7/17 | 3/7 | 7/7 | 1 | 1 | +8,0 |
| 06.122019-20 | Rakvere Tarvas | 06.122019-20vsBK OgreRakvere Tarvas | 79–102 | 28:33 | 18 | 6 | 0 | 8/15 | 0/0 | 2/2 | 0 | 0 | −14,0 |
| 30.112019-20 | Rakvere Tarvas | 30.112019-20@Latvijas UniversitāteRakvere Tarvas | 86–78 | 12:59 | 8 | 5 | 0 | 3/4 | 1/1 | 1/2 | 0 | 2 | +4,0 |
| 23.112019-20 | Rakvere Tarvas | 23.112019-20@Jurmala BetsafeRakvere Tarvas | 75–76 | 30:01 | 17 | 5 | 0 | 7/13 | 0/2 | 3/3 | 1 | 4 | +8,0 |
| 15.112019-20 | Rakvere Tarvas | 15.112019-20vsBC Valga-Valka/Maks&MooritsRakvere Tarvas | 108–101 | 27:21 | 21 | 4 | 2 | 9/12 | 0/1 | 3/5 | 2 | 2 | −7,0 |
| 10.112019-20 | Rakvere Tarvas | 10.112019-20@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 89–81 | 31:24 | 22 | 10 | 0 | 9/13 | 0/3 | 4/5 | 0 | 1 | +11,0 |
| 06.112019-20 | Rakvere Tarvas | 06.112019-20vsBC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 72–95 | 28:17 | 15 | 2 | 0 | 6/13 | 2/6 | 1/3 | 2 | 3 | −10,0 |
| 03.112019-20 | Rakvere Tarvas | 03.112019-20@TaltechRakvere Tarvas | 78–79 | 26:32 | 18 | 10 | 0 | 8/15 | 0/3 | 2/2 | 0 | 1 | −5,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.122019-20 | Rakvere Tarvas | 27.122019-20vsVEF RīgaRakvere Tarvas | 65–100 | 23:35 | 9 | 9 | 1 | 2/9 | 1/3 | 4/6 | 0 | 0 | −28,0 |
| 20.122019-20 | Rakvere Tarvas | 20.122019-20vsTartu ÜlikoolRakvere Tarvas | 84–88 | 31:59 | 15 | 5 | 2 | 6/18 | 2/7 | 1/1 | 0 | 2 | −7,0 |
| 13.122019-20 | Rakvere Tarvas | 13.122019-20vsBK VentspilsRakvere Tarvas | 87–78 | 37:25 | 24 | 8 | 1 | 7/17 | 3/7 | 7/7 | 1 | 1 | +8,0 |
| 06.122019-20 | Rakvere Tarvas | 06.122019-20vsBK OgreRakvere Tarvas | 79–102 | 28:33 | 18 | 6 | 0 | 8/15 | 0/0 | 2/2 | 0 | 0 | −14,0 |
| 30.112019-20 | Rakvere Tarvas | 30.112019-20@Latvijas UniversitāteRakvere Tarvas | 86–78 | 12:59 | 8 | 5 | 0 | 3/4 | 1/1 | 1/2 | 0 | 2 | +4,0 |
| 23.112019-20 | Rakvere Tarvas | 23.112019-20@Jurmala BetsafeRakvere Tarvas | 75–76 | 30:01 | 17 | 5 | 0 | 7/13 | 0/2 | 3/3 | 1 | 4 | +8,0 |
| 15.112019-20 | Rakvere Tarvas | 15.112019-20vsBC Valga-Valka/Maks&MooritsRakvere Tarvas | 108–101 | 27:21 | 21 | 4 | 2 | 9/12 | 0/1 | 3/5 | 2 | 2 | −7,0 |
| 10.112019-20 | Rakvere Tarvas | 10.112019-20@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 89–81 | 31:24 | 22 | 10 | 0 | 9/13 | 0/3 | 4/5 | 0 | 1 | +11,0 |
| 06.112019-20 | Rakvere Tarvas | 06.112019-20vsBC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 72–95 | 28:17 | 15 | 2 | 0 | 6/13 | 2/6 | 1/3 | 2 | 3 | −10,0 |
| 03.112019-20 | Rakvere Tarvas | 03.112019-20@TaltechRakvere Tarvas | 78–79 | 26:32 | 18 | 10 | 0 | 8/15 | 0/3 | 2/2 | 0 | 1 | −5,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.