Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

Keila KK · Shooting guard · 193 cm · s. 2002
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Keila KK | 7 | 27,0 | 8,9 | 2,3 | 1,7 | 34,8 | 31,4 | 50,0 | 0,9 | 0,0 | 3,1 | −10,6 |
| 2025-26 | Transcom Pärnu | 25 | 18,3 | 5,7 | 1,2 | 0,9 | 37,0 | 31,3 | 69,6 | 0,3 | 0,0 | 0,7 | +0,5 |
| 2024-25 | Pärnu Sadam | 27 | 16,5 | 4,5 | 0,9 | 1,1 | 42,6 | 46,0 | 52,0 | 0,3 | 0,1 | 0,6 | −1,1 |
| 2023-24 | Pärnu Sadam | 26 | 19,2 | 4,1 | 2,2 | 1,3 | 34,3 | 21,8 | 60,5 | 0,4 | 0,1 | 1,0 | +1,3 |
| 2022-23 | Pärnu Sadam | 29 | 20,5 | 5,4 | 1,8 | 1,4 | 33,3 | 27,4 | 81,3 | 0,3 | 0,1 | 1,3 | −1,2 |
| 2021-22 | Pärnu Sadam | 26 | 12,6 | 2,5 | 1,1 | 0,4 | 30,2 | 29,3 | 69,6 | 0,6 | 0,0 | 0,7 | +0,3 |
| 2020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 21 | 19,4 | 4,2 | 1,0 | 1,2 | 29,0 | 24,1 | 91,3 | 0,4 | 0,1 | 0,9 | −4,9 |
| 2019-20 | Tartu Ülikool | 12 | 9,7 | 2,6 | 0,8 | 0,5 | 31,3 | 29,2 | 80,0 | 0,3 | 0,0 | 0,6 | −5,3 |
| 2018-19 | Tartu Ülikool | 16 | 8,0 | 1,1 | 0,7 | 0,1 | 21,7 | 29,4 | 40,0 | 0,4 | 0,0 | 0,5 | −2,2 |
| Karjäär | 189 | 16,8 | 4,2 | 1,3 | 1,0 | 34,2 | 29,7 | 68,5 | 0,4 | 0,1 | 0,9 | −1,5 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Transcom Pärnu | 11 | 20,1 | 6,5 | 1,2 | 1,0 | 40,3 | 38,1 | 60,0 | 0,4 | 0,0 | 0,9 | +2,2 |
| 2024-25 | Pärnu Sadam | 5 | 23,9 | 9,2 | 2,0 | 1,0 | 44,1 | 25,0 | 57,1 | 0,2 | 0,0 | 1,4 | −10,4 |
| 2023-24 | Pärnu Sadam | 13 | 13,1 | 3,2 | 1,2 | 0,7 | 33,3 | 26,1 | 58,8 | 0,2 | 0,1 | 0,8 | −4,8 |
| 2022-23 | Pärnu Sadam | 15 | 24,1 | 8,0 | 2,6 | 1,4 | 32,7 | 27,3 | 83,0 | 0,5 | 0,1 | 2,0 | −1,9 |
| 2021-22 | Pärnu Sadam | 16 | 10,7 | 3,2 | 0,9 | 0,3 | 40,5 | 37,1 | 66,7 | 0,2 | 0,0 | 0,2 | −0,3 |
| 2020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 8 | 15,6 | 3,4 | 1,4 | 1,1 | 31,3 | 25,0 | 66,7 | 0,4 | 0,1 | 0,6 | −4,5 |
| 2018-19 | Tartu Ülikool | 3 | 8,0 | 2,3 | 0,0 | 0,0 | 40,0 | 40,0 | 50,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | +2,7 |
| Karjäär | 71 | 16,8 | 5,1 | 1,4 | 0,8 | 36,5 | 31,1 | 69,8 | 0,3 | 0,0 | 0,9 | −2,1 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.102026-27 | Keila KK | 27.102026-27vsViimsiKeila KK | 78–72 | 1:27 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +2,0 |
| 24.102026-27 | Keila KK | 24.102026-27@Rīgas ZeļļiKeila KK | 70–103 | 25:20 | 7 | 1 | 1 | 2/9 | 2/5 | 1/2 | 0 | 4 | −31,0 |
| 20.102026-27 | Keila KK | 20.102026-27vsKeila BasketKeila KK | 81–60 | 34:31 | 7 | 2 | 6 | 3/8 | 1/6 | 0/0 | 2 | 1 | +19,0 |
| 17.102026-27 | Keila KK | 17.102026-27vsTartu Ülikool Maks & MooritsKeila KK | 71–89 | 31:14 | 11 | 2 | 0 | 4/13 | 1/7 | 2/3 | 1 | 3 | −18,0 |
| 10.102026-27 | Keila KK | 10.102026-27@BC PärnuKeila KK | 75–70 | 30:12 | 8 | 6 | 1 | 3/7 | 2/5 | 0/2 | 1 | 2 | −6,0 |
| 03.102026-27 | Keila KK | 03.102026-27vsValmiera Glass VIAKeila KK | 82–106 | 33:18 | 19 | 2 | 3 | 7/14 | 4/7 | 1/1 | 0 | 6 | −11,0 |
| 29.092026-27 | Keila KK | 29.092026-27@VEF RīgaKeila KK | 60–90 | 33:01 | 10 | 3 | 1 | 4/14 | 1/5 | 1/2 | 2 | 6 | −29,0 |
| 17.052025-26 | Transcom Pärnu | 17.052025-26@TalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 77–97 | 28:25 | 15 | 1 | 2 | 6/10 | 3/6 | 0/0 | 0 | 0 | −32,0 |
| 15.052025-26 | Transcom Pärnu | 15.052025-26vsTalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 72–79 | 20:07 | 1 | 2 | 0 | 0/2 | 0/0 | 1/2 | 1 | 2 | +5,0 |
| 13.052025-26 | Transcom Pärnu | 13.052025-26@TalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 85–88 | 14:22 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 0/2 | 0/0 | 0 | 1 | +13,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.102026-27 | Keila KK | 27.102026-27vsViimsiKeila KK | 78–72 | 1:27 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +2,0 |
| 24.102026-27 | Keila KK | 24.102026-27@Rīgas ZeļļiKeila KK | 70–103 | 25:20 | 7 | 1 | 1 | 2/9 | 2/5 | 1/2 | 0 | 4 | −31,0 |
| 20.102026-27 | Keila KK | 20.102026-27vsKeila BasketKeila KK | 81–60 | 34:31 | 7 | 2 | 6 | 3/8 | 1/6 | 0/0 | 2 | 1 | +19,0 |
| 17.102026-27 | Keila KK | 17.102026-27vsTartu Ülikool Maks & MooritsKeila KK | 71–89 | 31:14 | 11 | 2 | 0 | 4/13 | 1/7 | 2/3 | 1 | 3 | −18,0 |
| 10.102026-27 | Keila KK | 10.102026-27@BC PärnuKeila KK | 75–70 | 30:12 | 8 | 6 | 1 | 3/7 | 2/5 | 0/2 | 1 | 2 | −6,0 |
| 03.102026-27 | Keila KK | 03.102026-27vsValmiera Glass VIAKeila KK | 82–106 | 33:18 | 19 | 2 | 3 | 7/14 | 4/7 | 1/1 | 0 | 6 | −11,0 |
| 29.092026-27 | Keila KK | 29.092026-27@VEF RīgaKeila KK | 60–90 | 33:01 | 10 | 3 | 1 | 4/14 | 1/5 | 1/2 | 2 | 6 | −29,0 |
| 17.052025-26 | Transcom Pärnu | 17.052025-26@TalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 77–97 | 28:25 | 15 | 1 | 2 | 6/10 | 3/6 | 0/0 | 0 | 0 | −32,0 |
| 15.052025-26 | Transcom Pärnu | 15.052025-26vsTalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 72–79 | 20:07 | 1 | 2 | 0 | 0/2 | 0/0 | 1/2 | 1 | 2 | +5,0 |
| 13.052025-26 | Transcom Pärnu | 13.052025-26@TalTech/ALEXELATranscom Pärnu | 85–88 | 14:22 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 0/2 | 0/0 | 0 | 1 | +13,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.