Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2025-26: Keila KK
Karjäär: 15 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.122025-26 | Keila KK | 09.122025-26@Latvijas UniversitāteKeila KK | 103–75 | 0:57 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +3,0 |
| 06.122025-26 | Keila KK | 06.122025-26vsTranscom PärnuKeila KK | 70–97 | 5:40 | 4 | 0 | 0 | 2/4 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | −4,0 |
| 18.102025-26 | Keila KK | 18.102025-26@Rīgas ZeļļiKeila KK | 73–108 | 1:33 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −3,0 |
| 05.102025-26 | Keila KK | 05.102025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsKeila KK | 83–89 | 1:59 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −8,0 |
| 30.092025-26 | Keila KK | 30.092025-26@VEF RīgaKeila KK | 74–122 | 4:41 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | −16,0 |
| 22.032022-23 | BC Tarvas | 22.032022-23vsValmiera Glass VIABC Tarvas | 102–83 | 9:01 | 2 | 1 | 0 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | −8,0 |
| 19.032022-23 | BC Tarvas | 19.032022-23vsTallinna Kalev/AudentesBC Tarvas | 83–106 | 4:05 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −9,0 |
| 17.032022-23 | BC Tarvas | 17.032022-23@TalTech/OPTIBETBC Tarvas | 86–107 | 5:04 | 0 | 2 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −5,0 |
| 14.032022-23 | BC Tarvas | 14.032022-23vsVEF RīgaBC Tarvas | 71–97 | 1:33 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −7,0 |
| 11.032022-23 | BC Tarvas | 11.032022-23vsTartu Ülikool Maks & MooritsBC Tarvas | 87–99 | 11:07 | 2 | 0 | 1 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +10,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.122025-26 | Keila KK | 09.122025-26@Latvijas UniversitāteKeila KK | 103–75 | 0:57 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +3,0 |
| 06.122025-26 | Keila KK | 06.122025-26vsTranscom PärnuKeila KK | 70–97 | 5:40 | 4 | 0 | 0 | 2/4 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | −4,0 |
| 18.102025-26 | Keila KK | 18.102025-26@Rīgas ZeļļiKeila KK | 73–108 | 1:33 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −3,0 |
| 05.102025-26 | Keila KK | 05.102025-26@Tartu Ülikool Maks & MooritsKeila KK | 83–89 | 1:59 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −8,0 |
| 30.092025-26 | Keila KK | 30.092025-26@VEF RīgaKeila KK | 74–122 | 4:41 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | −16,0 |
| 22.032022-23 | BC Tarvas | 22.032022-23vsValmiera Glass VIABC Tarvas | 102–83 | 9:01 | 2 | 1 | 0 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | −8,0 |
| 19.032022-23 | BC Tarvas | 19.032022-23vsTallinna Kalev/AudentesBC Tarvas | 83–106 | 4:05 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −9,0 |
| 17.032022-23 | BC Tarvas | 17.032022-23@TalTech/OPTIBETBC Tarvas | 86–107 | 5:04 | 0 | 2 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −5,0 |
| 14.032022-23 | BC Tarvas | 14.032022-23vsVEF RīgaBC Tarvas | 71–97 | 1:33 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 2 | −7,0 |
| 11.032022-23 | BC Tarvas | 11.032022-23vsTartu Ülikool Maks & MooritsBC Tarvas | 87–99 | 11:07 | 2 | 0 | 1 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +10,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.