Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2020-21: Rakvere Tarvas
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | Rakvere Tarvas | 22 | 23,0 | 9,1 | 7,3 | 0,9 | 52,6 | 0,0 | 65,1 | 0,6 | 0,1 | 2,0 | +1,3 |
| Karjäär | 22 | 23,0 | 9,1 | 7,3 | 0,9 | 52,6 | 0,0 | 65,1 | 0,6 | 0,1 | 2,0 | +1,3 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | Rakvere Tarvas | 16 | 19,5 | 6,9 | 6,4 | 0,8 | 44,0 | 0,0 | 76,7 | 0,4 | 0,3 | 1,4 | −7,6 |
| Karjäär | 16 | 19,5 | 6,9 | 6,4 | 0,8 | 44,0 | 0,0 | 76,7 | 0,4 | 0,3 | 1,4 | −7,6 |
Karjäär: 201 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.052020-21 | Rakvere Tarvas | 14.052020-21@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 81–84 | 19:11 | 5 | 4 | 0 | 2/3 | 0/0 | 1/1 | 0 | 2 | −10,0 |
| 13.052020-21 | Rakvere Tarvas | 13.052020-21vsAVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 71–74 | 15:24 | 2 | 4 | 1 | 1/4 | 0/0 | 0/0 | 1 | 2 | −7,0 |
| 11.052020-21 | Rakvere Tarvas | 11.052020-21@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 82–79 | 11:40 | 7 | 7 | 0 | 3/5 | 0/0 | 1/2 | 0 | 3 | −10,0 |
| 09.052020-21 | Rakvere Tarvas | 09.052020-21vsAVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 73–90 | 21:58 | 10 | 4 | 1 | 3/6 | 0/0 | 4/4 | 0 | 0 | −15,0 |
| 07.052020-21 | Rakvere Tarvas | 07.052020-21@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 77–73 | 25:14 | 5 | 10 | 2 | 2/6 | 0/0 | 1/1 | 3 | 1 | −6,0 |
| 03.052020-21 | Rakvere Tarvas | 03.052020-21@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 78–91 | 20:55 | 7 | 4 | 0 | 3/6 | 0/0 | 1/2 | 0 | 1 | −20,0 |
| 02.052020-21 | Rakvere Tarvas | 02.052020-21vsBC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 83–98 | 25:20 | 8 | 5 | 1 | 4/6 | 0/1 | 0/0 | 0 | 4 | −12,0 |
| 30.042020-21 | Rakvere Tarvas | 30.042020-21@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 100–108 | 23:43 | 11 | 11 | 1 | 5/10 | 0/0 | 1/1 | 0 | 1 | +1,0 |
| 24.042020-21 | Rakvere Tarvas | 24.042020-21@TaltechRakvere Tarvas | 71–69 | 14:28 | 4 | 2 | 1 | 2/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +6,0 |
| 20.042020-21 | Rakvere Tarvas | 20.042020-21vsTaltechRakvere Tarvas | 86–75 | 18:39 | 8 | 8 | 2 | 3/5 | 0/0 | 2/4 | 0 | 1 | +3,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.052020-21 | Rakvere Tarvas | 14.052020-21@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 81–84 | 19:11 | 5 | 4 | 0 | 2/3 | 0/0 | 1/1 | 0 | 2 | −10,0 |
| 13.052020-21 | Rakvere Tarvas | 13.052020-21vsAVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 71–74 | 15:24 | 2 | 4 | 1 | 1/4 | 0/0 | 0/0 | 1 | 2 | −7,0 |
| 11.052020-21 | Rakvere Tarvas | 11.052020-21@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 82–79 | 11:40 | 7 | 7 | 0 | 3/5 | 0/0 | 1/2 | 0 | 3 | −10,0 |
| 09.052020-21 | Rakvere Tarvas | 09.052020-21vsAVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 73–90 | 21:58 | 10 | 4 | 1 | 3/6 | 0/0 | 4/4 | 0 | 0 | −15,0 |
| 07.052020-21 | Rakvere Tarvas | 07.052020-21@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 77–73 | 25:14 | 5 | 10 | 2 | 2/6 | 0/0 | 1/1 | 3 | 1 | −6,0 |
| 03.052020-21 | Rakvere Tarvas | 03.052020-21@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 78–91 | 20:55 | 7 | 4 | 0 | 3/6 | 0/0 | 1/2 | 0 | 1 | −20,0 |
| 02.052020-21 | Rakvere Tarvas | 02.052020-21vsBC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 83–98 | 25:20 | 8 | 5 | 1 | 4/6 | 0/1 | 0/0 | 0 | 4 | −12,0 |
| 30.042020-21 | Rakvere Tarvas | 30.042020-21@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 100–108 | 23:43 | 11 | 11 | 1 | 5/10 | 0/0 | 1/1 | 0 | 1 | +1,0 |
| 24.042020-21 | Rakvere Tarvas | 24.042020-21@TaltechRakvere Tarvas | 71–69 | 14:28 | 4 | 2 | 1 | 2/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +6,0 |
| 20.042020-21 | Rakvere Tarvas | 20.042020-21vsTaltechRakvere Tarvas | 86–75 | 18:39 | 8 | 8 | 2 | 3/5 | 0/0 | 2/4 | 0 | 1 | +3,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.