Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2025-26: Keila KK
Karjäär: 516 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.042025-26 | Keila KK | 17.042025-26@TalTech/ALEXELAKeila KK | 81–110 | 31:05 | 3 | 1 | 5 | 1/3 | 1/3 | 0/0 | 0 | 4 | −21,0 |
| 14.042025-26 | Keila KK | 14.042025-26vsTalTech/ALEXELAKeila KK | 65–73 | 31:22 | 0 | 4 | 1 | 0/4 | 0/4 | 0/0 | 1 | 2 | −13,0 |
| 11.042025-26 | Keila KK | 11.042025-26@TalTech/ALEXELAKeila KK | 58–83 | 30:49 | 14 | 8 | 1 | 5/14 | 1/7 | 3/3 | 1 | 2 | −15,0 |
| 14.032025-26 | Keila KK | 14.032025-26vsValmiera Glass VIAKeila KK | 74–96 | 27:09 | 6 | 3 | 2 | 3/13 | 0/5 | 0/0 | 2 | 2 | −31,0 |
| 11.032025-26 | Keila KK | 11.032025-26@Keila CoolbetKeila KK | 83–93 | 32:19 | 9 | 1 | 3 | 3/7 | 3/4 | 0/0 | 2 | 2 | −8,0 |
| 07.032025-26 | Keila KK | 07.032025-26vsLatvijas UniversitāteKeila KK | 119–115 | 31:47 | 15 | 4 | 2 | 4/9 | 3/7 | 4/5 | 0 | 3 | −5,0 |
| 03.032025-26 | Keila KK | 03.032025-26vsKalev/CramoKeila KK | 73–98 | 29:39 | 6 | 1 | 2 | 3/10 | 0/4 | 0/1 | 1 | 0 | −9,0 |
| 22.022025-26 | Keila KK | 22.022025-26@ViimsiKeila KK | 73–95 | 30:06 | 6 | 2 | 1 | 2/11 | 2/9 | 0/0 | 3 | 2 | −17,0 |
| 07.022025-26 | Keila KK | 07.022025-26vsBK VentspilsKeila KK | 80–84 | 35:34 | 18 | 5 | 2 | 7/9 | 1/2 | 3/4 | 2 | 5 | −1,0 |
| 04.022025-26 | Keila KK | 04.022025-26@BK OgreKeila KK | 99–112 | 38:54 | 17 | 7 | 3 | 6/14 | 3/9 | 2/2 | 2 | 0 | −8,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.042025-26 | Keila KK | 17.042025-26@TalTech/ALEXELAKeila KK | 81–110 | 31:05 | 3 | 1 | 5 | 1/3 | 1/3 | 0/0 | 0 | 4 | −21,0 |
| 14.042025-26 | Keila KK | 14.042025-26vsTalTech/ALEXELAKeila KK | 65–73 | 31:22 | 0 | 4 | 1 | 0/4 | 0/4 | 0/0 | 1 | 2 | −13,0 |
| 11.042025-26 | Keila KK | 11.042025-26@TalTech/ALEXELAKeila KK | 58–83 | 30:49 | 14 | 8 | 1 | 5/14 | 1/7 | 3/3 | 1 | 2 | −15,0 |
| 14.032025-26 | Keila KK | 14.032025-26vsValmiera Glass VIAKeila KK | 74–96 | 27:09 | 6 | 3 | 2 | 3/13 | 0/5 | 0/0 | 2 | 2 | −31,0 |
| 11.032025-26 | Keila KK | 11.032025-26@Keila CoolbetKeila KK | 83–93 | 32:19 | 9 | 1 | 3 | 3/7 | 3/4 | 0/0 | 2 | 2 | −8,0 |
| 07.032025-26 | Keila KK | 07.032025-26vsLatvijas UniversitāteKeila KK | 119–115 | 31:47 | 15 | 4 | 2 | 4/9 | 3/7 | 4/5 | 0 | 3 | −5,0 |
| 03.032025-26 | Keila KK | 03.032025-26vsKalev/CramoKeila KK | 73–98 | 29:39 | 6 | 1 | 2 | 3/10 | 0/4 | 0/1 | 1 | 0 | −9,0 |
| 22.022025-26 | Keila KK | 22.022025-26@ViimsiKeila KK | 73–95 | 30:06 | 6 | 2 | 1 | 2/11 | 2/9 | 0/0 | 3 | 2 | −17,0 |
| 07.022025-26 | Keila KK | 07.022025-26vsBK VentspilsKeila KK | 80–84 | 35:34 | 18 | 5 | 2 | 7/9 | 1/2 | 3/4 | 2 | 5 | −1,0 |
| 04.022025-26 | Keila KK | 04.022025-26@BK OgreKeila KK | 99–112 | 38:54 | 17 | 7 | 3 | 6/14 | 3/9 | 2/2 | 2 | 0 | −8,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.