Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2019-20: BC Valga-Valka/Maks&Moorits
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | Tartu Ülikool | 4 | 10,2 | 1,5 | 2,8 | 0,0 | 33,3 | – | – | 0,3 | 0,3 | 0,5 | −9,0 |
| Karjäär | 4 | 10,2 | 1,5 | 2,8 | 0,0 | 33,3 | – | – | 0,3 | 0,3 | 0,5 | −9,0 |
Karjäär: 153 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.022019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 09.022019-20vsValmiera Glass VIABC Valga-Valka/Maks&Moorits | 88–98 | 29:31 | 9 | 7 | 4 | 4/7 | 1/1 | 0/0 | 1 | 1 | −11,0 |
| 02.022019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 02.022019-20@Latvijas UniversitāteBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 74–83 | 30:48 | 12 | 7 | 2 | 4/6 | 0/1 | 4/8 | 0 | 2 | −5,0 |
| 29.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 29.012019-20vsRakvere TarvasBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 74–87 | 7:32 | 0 | 5 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −1,0 |
| 15.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 15.012019-20vsBK LiepājaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 84–76 | 13:11 | 6 | 0 | 0 | 3/5 | 0/2 | 0/2 | 0 | 1 | +4,0 |
| 18.122019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 18.122019-20@Tallinna Kalev/TLÜBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 75–86 | 31:22 | 13 | 7 | 1 | 4/6 | 0/0 | 5/7 | 1 | 1 | −2,0 |
| 15.122019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 15.122019-20@Pärnu SadamBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 71–73 | 22:58 | 9 | 7 | 1 | 4/6 | 0/1 | 1/2 | 1 | 1 | +5,0 |
| 10.122019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 10.122019-20vsBC Kalev/CramoBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 60–112 | 27:36 | 5 | 6 | 0 | 2/5 | 0/1 | 1/1 | 0 | 2 | −45,0 |
| 06.122019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 06.122019-20@BK VentspilsBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 71–109 | 21:09 | 7 | 3 | 0 | 2/8 | 2/3 | 1/2 | 1 | 3 | −24,0 |
| 30.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 30.112019-20@Valmiera Glass VIABC Valga-Valka/Maks&Moorits | 86–100 | 27:22 | 11 | 14 | 2 | 5/9 | 0/0 | 1/2 | 0 | 1 | −2,0 |
| 27.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 27.112019-20vsJurmala BetsafeBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 65–87 | 21:57 | 9 | 9 | 2 | 3/7 | 0/0 | 3/7 | 1 | 1 | −17,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.022019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 09.022019-20vsValmiera Glass VIABC Valga-Valka/Maks&Moorits | 88–98 | 29:31 | 9 | 7 | 4 | 4/7 | 1/1 | 0/0 | 1 | 1 | −11,0 |
| 02.022019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 02.022019-20@Latvijas UniversitāteBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 74–83 | 30:48 | 12 | 7 | 2 | 4/6 | 0/1 | 4/8 | 0 | 2 | −5,0 |
| 29.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 29.012019-20vsRakvere TarvasBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 74–87 | 7:32 | 0 | 5 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −1,0 |
| 15.012019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 15.012019-20vsBK LiepājaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 84–76 | 13:11 | 6 | 0 | 0 | 3/5 | 0/2 | 0/2 | 0 | 1 | +4,0 |
| 18.122019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 18.122019-20@Tallinna Kalev/TLÜBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 75–86 | 31:22 | 13 | 7 | 1 | 4/6 | 0/0 | 5/7 | 1 | 1 | −2,0 |
| 15.122019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 15.122019-20@Pärnu SadamBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 71–73 | 22:58 | 9 | 7 | 1 | 4/6 | 0/1 | 1/2 | 1 | 1 | +5,0 |
| 10.122019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 10.122019-20vsBC Kalev/CramoBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 60–112 | 27:36 | 5 | 6 | 0 | 2/5 | 0/1 | 1/1 | 0 | 2 | −45,0 |
| 06.122019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 06.122019-20@BK VentspilsBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 71–109 | 21:09 | 7 | 3 | 0 | 2/8 | 2/3 | 1/2 | 1 | 3 | −24,0 |
| 30.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 30.112019-20@Valmiera Glass VIABC Valga-Valka/Maks&Moorits | 86–100 | 27:22 | 11 | 14 | 2 | 5/9 | 0/0 | 1/2 | 0 | 1 | −2,0 |
| 27.112019-20 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 27.112019-20vsJurmala BetsafeBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 65–87 | 21:57 | 9 | 9 | 2 | 3/7 | 0/0 | 3/7 | 1 | 1 | −17,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.