Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2019-20: Jurmala Betsafe
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | Jurmala Betsafe | 7 | 19,1 | 10,6 | 4,3 | 0,9 | 47,1 | 40,0 | 91,7 | 0,7 | 0,3 | 2,3 | −1,6 |
| Karjäär | 7 | 19,1 | 10,6 | 4,3 | 0,9 | 47,1 | 40,0 | 91,7 | 0,7 | 0,3 | 2,3 | −1,6 |
Karjäär: 74 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.112019-20 | Jurmala Betsafe | 09.112019-20@Pärnu SadamJurmala Betsafe | 61–68 | 18:25 | 14 | 4 | 0 | 4/7 | 2/3 | 4/4 | 0 | 3 | +3,0 |
| 02.112019-20 | Jurmala Betsafe | 02.112019-20@BK VentspilsJurmala Betsafe | 55–79 | 25:14 | 12 | 6 | 2 | 6/15 | 0/2 | 0/0 | 1 | 0 | −17,0 |
| 26.102019-20 | Jurmala Betsafe | 26.102019-20@VEF RīgaJurmala Betsafe | 71–99 | 21:21 | 10 | 3 | 0 | 4/6 | 0/0 | 2/2 | 0 | 4 | −22,0 |
| 19.102019-20 | Jurmala Betsafe | 19.102019-20vsLatvijas UniversitāteJurmala Betsafe | 91–53 | 23:26 | 13 | 11 | 3 | 2/8 | 0/2 | 9/10 | 1 | 4 | +21,0 |
| 12.102019-20 | Jurmala Betsafe | 12.102019-20vsTaltechJurmala Betsafe | 93–57 | 13:54 | 7 | 1 | 0 | 2/4 | 0/0 | 3/4 | 0 | 1 | +1,0 |
| 05.102019-20 | Jurmala Betsafe | 05.102019-20vsBC Kalev/CramoJurmala Betsafe | 68–56 | 12:21 | 6 | 3 | 0 | 2/6 | 1/2 | 1/1 | 1 | 2 | +5,0 |
| 27.092019-20 | Jurmala Betsafe | 27.092019-20@BK OgreJurmala Betsafe | 83–85 | 19:20 | 12 | 2 | 1 | 4/5 | 1/1 | 3/3 | 2 | 2 | −2,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.112019-20 | Jurmala Betsafe | 09.112019-20@Pärnu SadamJurmala Betsafe | 61–68 | 18:25 | 14 | 4 | 0 | 4/7 | 2/3 | 4/4 | 0 | 3 | +3,0 |
| 02.112019-20 | Jurmala Betsafe | 02.112019-20@BK VentspilsJurmala Betsafe | 55–79 | 25:14 | 12 | 6 | 2 | 6/15 | 0/2 | 0/0 | 1 | 0 | −17,0 |
| 26.102019-20 | Jurmala Betsafe | 26.102019-20@VEF RīgaJurmala Betsafe | 71–99 | 21:21 | 10 | 3 | 0 | 4/6 | 0/0 | 2/2 | 0 | 4 | −22,0 |
| 19.102019-20 | Jurmala Betsafe | 19.102019-20vsLatvijas UniversitāteJurmala Betsafe | 91–53 | 23:26 | 13 | 11 | 3 | 2/8 | 0/2 | 9/10 | 1 | 4 | +21,0 |
| 12.102019-20 | Jurmala Betsafe | 12.102019-20vsTaltechJurmala Betsafe | 93–57 | 13:54 | 7 | 1 | 0 | 2/4 | 0/0 | 3/4 | 0 | 1 | +1,0 |
| 05.102019-20 | Jurmala Betsafe | 05.102019-20vsBC Kalev/CramoJurmala Betsafe | 68–56 | 12:21 | 6 | 3 | 0 | 2/6 | 1/2 | 1/1 | 1 | 2 | +5,0 |
| 27.092019-20 | Jurmala Betsafe | 27.092019-20@BK OgreJurmala Betsafe | 83–85 | 19:20 | 12 | 2 | 1 | 4/5 | 1/1 | 3/3 | 2 | 2 | −2,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.