Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
Keila KK · Small forward · 189 cm · s. 2001
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Keila KK | 8 | 27,9 | 9,0 | 6,0 | 4,6 | 33,8 | 20,0 | 59,3 | 0,8 | 0,0 | 3,6 | −11,0 |
| 2025-26 | Keila KK | 24 | 29,3 | 10,1 | 3,8 | 2,7 | 44,9 | 30,9 | 53,5 | 1,3 | 0,0 | 1,9 | −9,0 |
| 2024-25 | Keila KK | 13 | 27,9 | 11,2 | 4,5 | 4,9 | 49,5 | 22,9 | 48,4 | 1,2 | 0,1 | 3,2 | −11,4 |
| 2023-24 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2022-23 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 3 | 2,8 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | – | 0,0 | 0,0 | 0,3 | −1,3 |
| 2021-22 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 3 | 1,9 | 0,0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | – | 0,0 | 0,0 | 0,0 | −1,7 |
| 2020-21 | Tartu Ülikool Maks & Moorits | 5 | 2,9 | 0,8 | 0,0 | 0,0 | 66,7 | 0,0 | – | 0,6 | 0,0 | 0,4 | +1,8 |
| 2019-20 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2018-19 | Tartu Ülikool | 5 | 3,5 | 0,4 | 0,4 | 0,4 | 33,3 | 0,0 | – | 0,0 | 0,0 | 0,4 | −2,8 |
| Karjäär | 61 | 21,9 | 7,7 | 3,3 | 2,8 | 43,5 | 26,0 | 52,6 | 0,9 | 0,0 | 2,0 | −7,7 | |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | Keila KK | 31.102026-27vsTalTech/ALEXELAKeila KK | 58–79 | 35:35 | 7 | 8 | 6 | 3/16 | 0/2 | 1/2 | 1 | 3 | −26,0 |
| 27.102026-27 | Keila KK | 27.102026-27vsViimsiKeila KK | 78–72 | 29:41 | 20 | 6 | 4 | 6/13 | 0/4 | 8/10 | 0 | 7 | −6,0 |
| 24.102026-27 | Keila KK | 24.102026-27@Rīgas ZeļļiKeila KK | 70–103 | 23:33 | 7 | 3 | 4 | 3/6 | 1/1 | 0/2 | 1 | 8 | −24,0 |
| 20.102026-27 | Keila KK | 20.102026-27vsKeila BasketKeila KK | 81–60 | 24:40 | 4 | 11 | 5 | 1/4 | 0/2 | 2/4 | 0 | 1 | +9,0 |
| 17.102026-27 | Keila KK | 17.102026-27vsTartu Ülikool Maks & MooritsKeila KK | 71–89 | 28:04 | 18 | 9 | 4 | 6/14 | 3/7 | 3/5 | 2 | 0 | −9,0 |
| 10.102026-27 | Keila KK | 10.102026-27@BC PärnuKeila KK | 75–70 | 28:46 | 4 | 4 | 3 | 2/8 | 0/1 | 0/2 | 0 | 5 | +4,0 |
| 03.102026-27 | Keila KK | 03.102026-27vsValmiera Glass VIAKeila KK | 82–106 | 24:45 | 10 | 3 | 7 | 4/7 | 0/1 | 2/2 | 1 | 4 | −12,0 |
| 29.092026-27 | Keila KK | 29.092026-27@VEF RīgaKeila KK | 60–90 | 27:51 | 2 | 4 | 4 | 1/9 | 0/2 | 0/0 | 1 | 1 | −24,0 |
| 07.032025-26 | Keila KK | 07.032025-26vsLatvijas UniversitāteKeila KK | 119–115 | 41:39 | 15 | 6 | 6 | 5/12 | 2/5 | 3/6 | 1 | 2 | +9,0 |
| 03.032025-26 | Keila KK | 03.032025-26vsKalev/CramoKeila KK | 73–98 | 25:56 | 14 | 3 | 0 | 5/6 | 2/3 | 2/4 | 1 | 4 | −23,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | Keila KK | 31.102026-27vsTalTech/ALEXELAKeila KK | 58–79 | 35:35 | 7 | 8 | 6 | 3/16 | 0/2 | 1/2 | 1 | 3 | −26,0 |
| 27.102026-27 | Keila KK | 27.102026-27vsViimsiKeila KK | 78–72 | 29:41 | 20 | 6 | 4 | 6/13 | 0/4 | 8/10 | 0 | 7 | −6,0 |
| 24.102026-27 | Keila KK | 24.102026-27@Rīgas ZeļļiKeila KK | 70–103 | 23:33 | 7 | 3 | 4 | 3/6 | 1/1 | 0/2 | 1 | 8 | −24,0 |
| 20.102026-27 | Keila KK | 20.102026-27vsKeila BasketKeila KK | 81–60 | 24:40 | 4 | 11 | 5 | 1/4 | 0/2 | 2/4 | 0 | 1 | +9,0 |
| 17.102026-27 | Keila KK | 17.102026-27vsTartu Ülikool Maks & MooritsKeila KK | 71–89 | 28:04 | 18 | 9 | 4 | 6/14 | 3/7 | 3/5 | 2 | 0 | −9,0 |
| 10.102026-27 | Keila KK | 10.102026-27@BC PärnuKeila KK | 75–70 | 28:46 | 4 | 4 | 3 | 2/8 | 0/1 | 0/2 | 0 | 5 | +4,0 |
| 03.102026-27 | Keila KK | 03.102026-27vsValmiera Glass VIAKeila KK | 82–106 | 24:45 | 10 | 3 | 7 | 4/7 | 0/1 | 2/2 | 1 | 4 | −12,0 |
| 29.092026-27 | Keila KK | 29.092026-27@VEF RīgaKeila KK | 60–90 | 27:51 | 2 | 4 | 4 | 1/9 | 0/2 | 0/0 | 1 | 1 | −24,0 |
| 07.032025-26 | Keila KK | 07.032025-26vsLatvijas UniversitāteKeila KK | 119–115 | 41:39 | 15 | 6 | 6 | 5/12 | 2/5 | 3/6 | 1 | 2 | +9,0 |
| 03.032025-26 | Keila KK | 03.032025-26vsKalev/CramoKeila KK | 73–98 | 25:56 | 14 | 3 | 0 | 5/6 | 2/3 | 2/4 | 1 | 4 | −23,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.