Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

Keila KK · Shooting guard · 193 cm · s. 2001
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Keila KK | 8 | 28,2 | 11,4 | 2,0 | 1,8 | 34,1 | 31,3 | 72,7 | 1,3 | 0,1 | 2,4 | −9,9 |
| Karjäär | 8 | 28,2 | 11,4 | 2,0 | 1,8 | 34,1 | 31,3 | 72,7 | 1,3 | 0,1 | 2,4 | −9,9 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | Keila KK | 31.102026-27vsTalTech/ALEXELAKeila KK | 58–79 | 26:41 | 9 | 2 | 2 | 3/10 | 1/6 | 2/2 | 0 | 2 | −10,0 |
| 27.102026-27 | Keila KK | 27.102026-27vsViimsiKeila KK | 78–72 | 36:35 | 22 | 4 | 2 | 8/17 | 4/9 | 2/4 | 3 | 1 | +6,0 |
| 24.102026-27 | Keila KK | 24.102026-27@Rīgas ZeļļiKeila KK | 70–103 | 29:53 | 9 | 3 | 3 | 1/10 | 1/5 | 6/8 | 3 | 4 | −27,0 |
| 20.102026-27 | Keila KK | 20.102026-27vsKeila BasketKeila KK | 81–60 | 26:59 | 18 | 3 | 0 | 6/12 | 4/8 | 2/2 | 0 | 1 | +7,0 |
| 17.102026-27 | Keila KK | 17.102026-27vsTartu Ülikool Maks & MooritsKeila KK | 71–89 | 19:34 | 2 | 1 | 1 | 1/5 | 0/2 | 0/0 | 0 | 3 | −13,0 |
| 10.102026-27 | Keila KK | 10.102026-27@BC PärnuKeila KK | 75–70 | 27:18 | 11 | 1 | 1 | 4/9 | 3/6 | 0/2 | 1 | 4 | +2,0 |
| 03.102026-27 | Keila KK | 03.102026-27vsValmiera Glass VIAKeila KK | 82–106 | 26:13 | 8 | 2 | 2 | 3/12 | 0/6 | 2/2 | 2 | 1 | −31,0 |
| 29.092026-27 | Keila KK | 29.092026-27@VEF RīgaKeila KK | 60–90 | 32:31 | 12 | 0 | 3 | 4/13 | 2/6 | 2/2 | 1 | 3 | −13,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.102026-27 | Keila KK | 31.102026-27vsTalTech/ALEXELAKeila KK | 58–79 | 26:41 | 9 | 2 | 2 | 3/10 | 1/6 | 2/2 | 0 | 2 | −10,0 |
| 27.102026-27 | Keila KK | 27.102026-27vsViimsiKeila KK | 78–72 | 36:35 | 22 | 4 | 2 | 8/17 | 4/9 | 2/4 | 3 | 1 | +6,0 |
| 24.102026-27 | Keila KK | 24.102026-27@Rīgas ZeļļiKeila KK | 70–103 | 29:53 | 9 | 3 | 3 | 1/10 | 1/5 | 6/8 | 3 | 4 | −27,0 |
| 20.102026-27 | Keila KK | 20.102026-27vsKeila BasketKeila KK | 81–60 | 26:59 | 18 | 3 | 0 | 6/12 | 4/8 | 2/2 | 0 | 1 | +7,0 |
| 17.102026-27 | Keila KK | 17.102026-27vsTartu Ülikool Maks & MooritsKeila KK | 71–89 | 19:34 | 2 | 1 | 1 | 1/5 | 0/2 | 0/0 | 0 | 3 | −13,0 |
| 10.102026-27 | Keila KK | 10.102026-27@BC PärnuKeila KK | 75–70 | 27:18 | 11 | 1 | 1 | 4/9 | 3/6 | 0/2 | 1 | 4 | +2,0 |
| 03.102026-27 | Keila KK | 03.102026-27vsValmiera Glass VIAKeila KK | 82–106 | 26:13 | 8 | 2 | 2 | 3/12 | 0/6 | 2/2 | 2 | 1 | −31,0 |
| 29.092026-27 | Keila KK | 29.092026-27@VEF RīgaKeila KK | 60–90 | 32:31 | 12 | 0 | 3 | 4/13 | 2/6 | 2/2 | 1 | 3 | −13,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.