Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2019-20: Tallinna Kalev/TLÜ
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | Tallinna Kalev/TLÜ | 7 | 28,2 | 12,6 | 1,6 | 2,3 | 35,6 | 36,1 | 36,4 | 1,1 | 0,0 | 1,4 | +6,4 |
| Karjäär | 7 | 28,2 | 12,6 | 1,6 | 2,3 | 35,6 | 36,1 | 36,4 | 1,1 | 0,0 | 1,4 | +6,4 |
Karjäär: 88 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.122019-20 | Tallinna Kalev/TLÜ | 28.122019-20@AVIS UTILITAS RaplaTallinna Kalev/TLÜ | 78–90 | 29:28 | 10 | 2 | 2 | 4/12 | 2/8 | 0/0 | 0 | 0 | −9,0 |
| 18.122019-20 | Tallinna Kalev/TLÜ | 18.122019-20vsBC Valga-Valka/Maks&MooritsTallinna Kalev/TLÜ | 86–75 | 23:05 | 10 | 0 | 2 | 3/8 | 3/6 | 1/3 | 1 | 0 | +8,0 |
| 15.122019-20 | Tallinna Kalev/TLÜ | 15.122019-20@Latvijas UniversitāteTallinna Kalev/TLÜ | 80–83 | 25:34 | 6 | 1 | 3 | 2/7 | 2/6 | 0/0 | 0 | 3 | −3,0 |
| 08.122019-20 | Tallinna Kalev/TLÜ | 08.122019-20vsPärnu SadamTallinna Kalev/TLÜ | 102–99 | 35:43 | 14 | 3 | 3 | 5/14 | 4/9 | 0/1 | 0 | 3 | +4,0 |
| 30.112019-20 | Tallinna Kalev/TLÜ | 30.112019-20vsTaltechTallinna Kalev/TLÜ | 98–77 | 26:36 | 12 | 1 | 1 | 4/13 | 4/10 | 0/1 | 3 | 1 | +22,0 |
| 23.112019-20 | Tallinna Kalev/TLÜ | 23.112019-20vsValmiera Glass VIATallinna Kalev/TLÜ | 98–79 | 25:53 | 17 | 3 | 4 | 7/14 | 2/6 | 1/3 | 2 | 1 | +21,0 |
| 20.112019-20 | Tallinna Kalev/TLÜ | 20.112019-20vsJurmala BetsafeTallinna Kalev/TLÜ | 74–81 | 30:56 | 19 | 1 | 1 | 6/19 | 5/16 | 2/3 | 2 | 2 | +2,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.122019-20 | Tallinna Kalev/TLÜ | 28.122019-20@AVIS UTILITAS RaplaTallinna Kalev/TLÜ | 78–90 | 29:28 | 10 | 2 | 2 | 4/12 | 2/8 | 0/0 | 0 | 0 | −9,0 |
| 18.122019-20 | Tallinna Kalev/TLÜ | 18.122019-20vsBC Valga-Valka/Maks&MooritsTallinna Kalev/TLÜ | 86–75 | 23:05 | 10 | 0 | 2 | 3/8 | 3/6 | 1/3 | 1 | 0 | +8,0 |
| 15.122019-20 | Tallinna Kalev/TLÜ | 15.122019-20@Latvijas UniversitāteTallinna Kalev/TLÜ | 80–83 | 25:34 | 6 | 1 | 3 | 2/7 | 2/6 | 0/0 | 0 | 3 | −3,0 |
| 08.122019-20 | Tallinna Kalev/TLÜ | 08.122019-20vsPärnu SadamTallinna Kalev/TLÜ | 102–99 | 35:43 | 14 | 3 | 3 | 5/14 | 4/9 | 0/1 | 0 | 3 | +4,0 |
| 30.112019-20 | Tallinna Kalev/TLÜ | 30.112019-20vsTaltechTallinna Kalev/TLÜ | 98–77 | 26:36 | 12 | 1 | 1 | 4/13 | 4/10 | 0/1 | 3 | 1 | +22,0 |
| 23.112019-20 | Tallinna Kalev/TLÜ | 23.112019-20vsValmiera Glass VIATallinna Kalev/TLÜ | 98–79 | 25:53 | 17 | 3 | 4 | 7/14 | 2/6 | 1/3 | 2 | 1 | +21,0 |
| 20.112019-20 | Tallinna Kalev/TLÜ | 20.112019-20vsJurmala BetsafeTallinna Kalev/TLÜ | 74–81 | 30:56 | 19 | 1 | 1 | 6/19 | 5/16 | 2/3 | 2 | 2 | +2,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.