Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2021-22: Rakvere Tarvas
Karjäär: 24 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.042021-22 | Rakvere Tarvas | 06.042021-22vsPärnu SadamRakvere Tarvas | 62–109 | 9:39 | 2 | 2 | 1 | 1/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −7,0 |
| 11.032021-22 | Rakvere Tarvas | 11.032021-22vsPärnu SadamRakvere Tarvas | 61–95 | 11:23 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −12,0 |
| 02.032021-22 | Rakvere Tarvas | 02.032021-22vsBK VentspilsRakvere Tarvas | 67–99 | 3:48 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −5,0 |
| 11.022021-22 | Rakvere Tarvas | 11.022021-22vsVEF RīgaRakvere Tarvas | 58–110 | 2:25 | 3 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 | 0/0 | 0 | 0 | −5,0 |
| 09.022021-22 | Rakvere Tarvas | 09.022021-22vsKK Viimsi/SportlandRakvere Tarvas | 69–89 | 3:02 | 0 | 2 | 1 | 0/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 01.022021-22 | Rakvere Tarvas | 01.022021-22vsBK LiepājaRakvere Tarvas | 79–86 | 5:30 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +4,0 |
| 29.012021-22 | Rakvere Tarvas | 29.012021-22@Tallinna KalevRakvere Tarvas | 81–80 | 4:25 | 3 | 1 | 0 | 1/3 | 1/3 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 21.012021-22 | Rakvere Tarvas | 21.012021-22vsAVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 88–91 | 5:26 | 0 | 0 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +6,0 |
| 22.122021-22 | Rakvere Tarvas | 22.122021-22@TalTech/OPTIBETRakvere Tarvas | 60–106 | 10:18 | 0 | 4 | 5 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 1 | 1 | +8,0 |
| 15.122021-22 | Rakvere Tarvas | 15.122021-22@Pärnu SadamRakvere Tarvas | 74–105 | 7:46 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −11,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.042021-22 | Rakvere Tarvas | 06.042021-22vsPärnu SadamRakvere Tarvas | 62–109 | 9:39 | 2 | 2 | 1 | 1/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −7,0 |
| 11.032021-22 | Rakvere Tarvas | 11.032021-22vsPärnu SadamRakvere Tarvas | 61–95 | 11:23 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −12,0 |
| 02.032021-22 | Rakvere Tarvas | 02.032021-22vsBK VentspilsRakvere Tarvas | 67–99 | 3:48 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −5,0 |
| 11.022021-22 | Rakvere Tarvas | 11.022021-22vsVEF RīgaRakvere Tarvas | 58–110 | 2:25 | 3 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 | 0/0 | 0 | 0 | −5,0 |
| 09.022021-22 | Rakvere Tarvas | 09.022021-22vsKK Viimsi/SportlandRakvere Tarvas | 69–89 | 3:02 | 0 | 2 | 1 | 0/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 01.022021-22 | Rakvere Tarvas | 01.022021-22vsBK LiepājaRakvere Tarvas | 79–86 | 5:30 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +4,0 |
| 29.012021-22 | Rakvere Tarvas | 29.012021-22@Tallinna KalevRakvere Tarvas | 81–80 | 4:25 | 3 | 1 | 0 | 1/3 | 1/3 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 21.012021-22 | Rakvere Tarvas | 21.012021-22vsAVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 88–91 | 5:26 | 0 | 0 | 1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +6,0 |
| 22.122021-22 | Rakvere Tarvas | 22.122021-22@TalTech/OPTIBETRakvere Tarvas | 60–106 | 10:18 | 0 | 4 | 5 | 0/2 | 0/1 | 0/0 | 1 | 1 | +8,0 |
| 15.122021-22 | Rakvere Tarvas | 15.122021-22@Pärnu SadamRakvere Tarvas | 74–105 | 7:46 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −11,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.