Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2021-22: Tallinna Kalev
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | Tallinna Kalev | 18 | 22,0 | 5,2 | 4,5 | 1,6 | 39,8 | 0,0 | 64,5 | 0,4 | 0,4 | 1,2 | −7,2 |
| 2020-21 | Valmiera Glass VIA | 23 | 22,0 | 8,2 | 5,2 | 1,7 | 48,2 | 40,7 | 63,8 | 0,3 | 0,6 | 0,9 | −7,2 |
| 2019-20 | Ei mänginud liigas | ||||||||||||
| 2018-19 | Valmiera Glass VIA, Jurmala Betsafe | 25 | 27,9 | 9,1 | 5,7 | 1,9 | 43,7 | 22,4 | 68,3 | 0,4 | 0,7 | 1,4 | −3,1 |
| Karjäär | 66 | 24,2 | 7,7 | 5,2 | 1,7 | 44,3 | 26,7 | 65,6 | 0,4 | 0,6 | 1,2 | −5,6 | |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-22 | Tallinna Kalev | 11 | 18,4 | 4,0 | 3,7 | 1,5 | 38,1 | 0,0 | 80,0 | 0,1 | 0,2 | 0,9 | −3,0 |
| Karjäär | 11 | 18,4 | 4,0 | 3,7 | 1,5 | 38,1 | 0,0 | 80,0 | 0,1 | 0,2 | 0,9 | −3,0 |
Karjäär: 511 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.052021-22 | Tallinna Kalev | 03.052021-22vsTalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 75–83 | 17:25 | 3 | 5 | 1 | 0/1 | 0/0 | 3/4 | 0 | 2 | +1,0 |
| 01.052021-22 | Tallinna Kalev | 01.052021-22vsTalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 71–76 | 16:46 | 0 | 2 | 1 | 0/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −8,0 |
| 29.042021-22 | Tallinna Kalev | 29.042021-22@TalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 63–110 | 22:20 | 1 | 3 | 0 | 0/4 | 0/0 | 1/2 | 0 | 3 | −33,0 |
| 26.042021-22 | Tallinna Kalev | 26.042021-22@TalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 108–104 | 3:15 | 2 | 1 | 1 | 1/3 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 24.042021-22 | Tallinna Kalev | 24.042021-22@Pärnu SadamTallinna Kalev | 76–107 | 19:42 | 9 | 3 | 2 | 3/5 | 0/0 | 3/3 | 0 | 0 | −4,0 |
| 16.042021-22 | Tallinna Kalev | 16.042021-22@BC Kalev/CramoTallinna Kalev | 77–108 | 20:43 | 8 | 2 | 2 | 3/6 | 0/1 | 2/2 | 0 | 1 | −6,0 |
| 13.042021-22 | Tallinna Kalev | 13.042021-22@TalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 68–74 | 28:02 | 2 | 5 | 3 | 1/4 | 0/0 | 0/0 | 1 | 2 | −5,0 |
| 08.042021-22 | Tallinna Kalev | 08.042021-22vsAVIS UTILITAS RaplaTallinna Kalev | 84–64 | 18:42 | 2 | 4 | 0 | 1/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | +7,0 |
| 03.042021-22 | Tallinna Kalev | 03.042021-22vsRakvere TarvasTallinna Kalev | 88–69 | 22:09 | 8 | 9 | 4 | 3/7 | 0/0 | 2/2 | 0 | 0 | +25,0 |
| 26.032021-22 | Tallinna Kalev | 26.032021-22vsAVIS UTILITAS RaplaTallinna Kalev | 64–78 | 17:02 | 2 | 5 | 1 | 0/2 | 0/0 | 2/4 | 0 | 0 | −5,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.052021-22 | Tallinna Kalev | 03.052021-22vsTalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 75–83 | 17:25 | 3 | 5 | 1 | 0/1 | 0/0 | 3/4 | 0 | 2 | +1,0 |
| 01.052021-22 | Tallinna Kalev | 01.052021-22vsTalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 71–76 | 16:46 | 0 | 2 | 1 | 0/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −8,0 |
| 29.042021-22 | Tallinna Kalev | 29.042021-22@TalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 63–110 | 22:20 | 1 | 3 | 0 | 0/4 | 0/0 | 1/2 | 0 | 3 | −33,0 |
| 26.042021-22 | Tallinna Kalev | 26.042021-22@TalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 108–104 | 3:15 | 2 | 1 | 1 | 1/3 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −4,0 |
| 24.042021-22 | Tallinna Kalev | 24.042021-22@Pärnu SadamTallinna Kalev | 76–107 | 19:42 | 9 | 3 | 2 | 3/5 | 0/0 | 3/3 | 0 | 0 | −4,0 |
| 16.042021-22 | Tallinna Kalev | 16.042021-22@BC Kalev/CramoTallinna Kalev | 77–108 | 20:43 | 8 | 2 | 2 | 3/6 | 0/1 | 2/2 | 0 | 1 | −6,0 |
| 13.042021-22 | Tallinna Kalev | 13.042021-22@TalTech/OPTIBETTallinna Kalev | 68–74 | 28:02 | 2 | 5 | 3 | 1/4 | 0/0 | 0/0 | 1 | 2 | −5,0 |
| 08.042021-22 | Tallinna Kalev | 08.042021-22vsAVIS UTILITAS RaplaTallinna Kalev | 84–64 | 18:42 | 2 | 4 | 0 | 1/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | +7,0 |
| 03.042021-22 | Tallinna Kalev | 03.042021-22vsRakvere TarvasTallinna Kalev | 88–69 | 22:09 | 8 | 9 | 4 | 3/7 | 0/0 | 2/2 | 0 | 0 | +25,0 |
| 26.032021-22 | Tallinna Kalev | 26.032021-22vsAVIS UTILITAS RaplaTallinna Kalev | 64–78 | 17:02 | 2 | 5 | 1 | 0/2 | 0/0 | 2/4 | 0 | 0 | −5,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.