Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2023-24: Tallinn Kalev/SNABB
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 23 | 24,4 | 7,4 | 2,7 | 1,9 | 39,6 | 29,2 | 70,8 | 1,2 | 0,1 | 1,7 | −11,0 |
| 2022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 28 | 18,4 | 4,4 | 2,3 | 1,4 | 38,5 | 27,6 | 75,9 | 0,5 | 0,0 | 0,9 | −1,8 |
| 2021-22 | Tallinna Kalev | 23 | 24,5 | 5,9 | 3,3 | 2,5 | 38,3 | 30,8 | 78,3 | 1,1 | 0,0 | 1,7 | −12,7 |
| 2020-21 | Tallinna Kalev/TLÜ | 17 | 20,8 | 5,9 | 2,5 | 1,9 | 36,5 | 22,9 | 67,9 | 0,6 | 0,1 | 1,4 | −6,2 |
| 2019-20 | Tallinna Kalev/TLÜ | 22 | 19,5 | 5,0 | 2,2 | 2,0 | 46,2 | 41,3 | 63,6 | 0,6 | 0,0 | 1,1 | −4,6 |
| 2018-19 | Tallinna Kalev/TLÜ | 25 | 19,7 | 6,0 | 2,4 | 1,6 | 41,0 | 38,0 | 74,3 | 0,7 | 0,0 | 1,0 | +0,3 |
| Karjäär | 138 | 21,1 | 5,7 | 2,6 | 1,8 | 39,9 | 31,7 | 72,4 | 0,8 | 0,0 | 1,3 | −5,9 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 3 | 24,4 | 7,7 | 2,3 | 1,7 | 34,8 | 31,3 | 100,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | −11,7 |
| 2022-23 | Tallinna Kalev/Audentes | 2 | 22,8 | 10,5 | 2,5 | 2,0 | 53,3 | 42,9 | 100,0 | 1,0 | 0,0 | 3,5 | −8,0 |
| 2021-22 | Tallinna Kalev | 7 | 27,8 | 5,3 | 2,9 | 4,0 | 33,3 | 26,7 | 50,0 | 0,6 | 0,0 | 1,6 | −7,0 |
| 2020-21 | Tallinna Kalev/TLÜ | 5 | 21,6 | 8,8 | 2,0 | 1,8 | 44,4 | 38,1 | 100,0 | 0,8 | 0,0 | 1,2 | −10,8 |
| 2018-19 | Tallinna Kalev/TLÜ | 10 | 14,2 | 4,0 | 2,1 | 0,9 | 46,7 | 35,3 | 60,0 | 0,3 | 0,0 | 1,3 | −0,5 |
| Karjäär | 27 | 20,9 | 6,1 | 2,3 | 2,0 | 41,1 | 33,0 | 75,0 | 0,6 | 0,0 | 1,5 | −5,9 |
Karjäär: 788 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.042023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 29.042023-24@BC Kalev/CramoTallinn Kalev/SNABB | 59–86 | 7:21 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/2 | 0/0 | 1 | 1 | −5,0 |
| 26.042023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 26.042023-24vsBC Kalev/CramoTallinn Kalev/SNABB | 70–75 | 37:28 | 11 | 4 | 4 | 4/12 | 3/9 | 0/0 | 1 | 0 | ±0,0 |
| 23.042023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 23.042023-24@BC Kalev/CramoTallinn Kalev/SNABB | 49–97 | 28:24 | 12 | 3 | 1 | 4/8 | 2/5 | 2/2 | 1 | 2 | −30,0 |
| 20.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 20.032023-24@Keila CoolbetTallinn Kalev/SNABB | 74–83 | 34:51 | 7 | 4 | 3 | 3/12 | 1/5 | 0/0 | 5 | 1 | −12,0 |
| 17.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 17.032023-24vsPärnu SadamTallinn Kalev/SNABB | 75–82 | 30:54 | 8 | 1 | 2 | 3/6 | 2/3 | 0/0 | 1 | 2 | −11,0 |
| 13.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 13.032023-24@Latvijas UniversitāteTallinn Kalev/SNABB | 60–87 | 26:05 | 13 | 1 | 0 | 5/10 | 2/6 | 1/2 | 2 | 2 | −18,0 |
| 09.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 09.032023-24vsBK LiepājaTallinn Kalev/SNABB | 85–77 | 29:25 | 14 | 9 | 3 | 5/8 | 2/2 | 2/4 | 0 | 2 | +13,0 |
| 06.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 06.032023-24vsBK VentspilsTallinn Kalev/SNABB | 80–94 | 31:15 | 13 | 2 | 2 | 5/11 | 2/5 | 1/1 | 1 | 1 | −3,0 |
| 01.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 01.032023-24@Valmiera Glass VIATallinn Kalev/SNABB | 62–96 | 23:33 | 3 | 2 | 1 | 1/1 | 1/1 | 0/0 | 0 | 1 | −28,0 |
| 07.022023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 07.022023-24@TalTech/OPTIBETTallinn Kalev/SNABB | 74–105 | 8:55 | 3 | 0 | 2 | 1/2 | 1/1 | 0/0 | 1 | 1 | −10,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.042023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 29.042023-24@BC Kalev/CramoTallinn Kalev/SNABB | 59–86 | 7:21 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/2 | 0/0 | 1 | 1 | −5,0 |
| 26.042023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 26.042023-24vsBC Kalev/CramoTallinn Kalev/SNABB | 70–75 | 37:28 | 11 | 4 | 4 | 4/12 | 3/9 | 0/0 | 1 | 0 | ±0,0 |
| 23.042023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 23.042023-24@BC Kalev/CramoTallinn Kalev/SNABB | 49–97 | 28:24 | 12 | 3 | 1 | 4/8 | 2/5 | 2/2 | 1 | 2 | −30,0 |
| 20.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 20.032023-24@Keila CoolbetTallinn Kalev/SNABB | 74–83 | 34:51 | 7 | 4 | 3 | 3/12 | 1/5 | 0/0 | 5 | 1 | −12,0 |
| 17.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 17.032023-24vsPärnu SadamTallinn Kalev/SNABB | 75–82 | 30:54 | 8 | 1 | 2 | 3/6 | 2/3 | 0/0 | 1 | 2 | −11,0 |
| 13.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 13.032023-24@Latvijas UniversitāteTallinn Kalev/SNABB | 60–87 | 26:05 | 13 | 1 | 0 | 5/10 | 2/6 | 1/2 | 2 | 2 | −18,0 |
| 09.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 09.032023-24vsBK LiepājaTallinn Kalev/SNABB | 85–77 | 29:25 | 14 | 9 | 3 | 5/8 | 2/2 | 2/4 | 0 | 2 | +13,0 |
| 06.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 06.032023-24vsBK VentspilsTallinn Kalev/SNABB | 80–94 | 31:15 | 13 | 2 | 2 | 5/11 | 2/5 | 1/1 | 1 | 1 | −3,0 |
| 01.032023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 01.032023-24@Valmiera Glass VIATallinn Kalev/SNABB | 62–96 | 23:33 | 3 | 2 | 1 | 1/1 | 1/1 | 0/0 | 0 | 1 | −28,0 |
| 07.022023-24 | Tallinn Kalev/SNABB | 07.022023-24@TalTech/OPTIBETTallinn Kalev/SNABB | 74–105 | 8:55 | 3 | 0 | 2 | 1/2 | 1/1 | 0/0 | 1 | 1 | −10,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.