Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2020-21: Rakvere Tarvas
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-21 | Rakvere Tarvas | 11 | 10,2 | 2,8 | 0,5 | 0,5 | 36,4 | 23,5 | 75,0 | 0,0 | 0,0 | 0,5 | +1,0 |
| Karjäär | 11 | 10,2 | 2,8 | 0,5 | 0,5 | 36,4 | 23,5 | 75,0 | 0,0 | 0,0 | 0,5 | +1,0 |
Karjäär: 43 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.052020-21 | Rakvere Tarvas | 09.052020-21vsAVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 73–90 | 1:47 | 2 | 0 | 0 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −1,0 |
| 02.052020-21 | Rakvere Tarvas | 02.052020-21vsBC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 83–98 | 6:05 | 0 | 2 | 1 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | +3,0 |
| 24.042020-21 | Rakvere Tarvas | 24.042020-21@TaltechRakvere Tarvas | 71–69 | 1:35 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −3,0 |
| 20.042020-21 | Rakvere Tarvas | 20.042020-21vsTaltechRakvere Tarvas | 86–75 | 1:04 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −5,0 |
| 17.042020-21 | Rakvere Tarvas | 17.042020-21@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 81–83 | 17:20 | 3 | 0 | 1 | 1/1 | 1/1 | 0/0 | 0 | 2 | +13,0 |
| 09.042020-21 | Rakvere Tarvas | 09.042020-21vsTallinna Kalev/TLÜRakvere Tarvas | 86–89 | 16:39 | 5 | 1 | 0 | 2/5 | 1/4 | 0/0 | 0 | 1 | +8,0 |
| 07.042020-21 | Rakvere Tarvas | 07.042020-21vsTartu Ülikool Maks & MooritsRakvere Tarvas | 80–76 | 27:37 | 10 | 2 | 1 | 4/10 | 1/3 | 1/2 | 0 | 1 | −3,0 |
| 26.032020-21 | Rakvere Tarvas | 26.032020-21vsBC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 70–102 | 13:49 | 4 | 0 | 1 | 2/6 | 0/2 | 0/0 | 1 | 1 | −11,0 |
| 24.032020-21 | Rakvere Tarvas | 24.032020-21vsPärnu SadamRakvere Tarvas | 58–87 | 14:46 | 5 | 0 | 0 | 2/6 | 1/3 | 0/0 | 0 | 0 | −8,0 |
| 19.032020-21 | Rakvere Tarvas | 19.032020-21vsBC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 67–81 | 4:54 | 0 | 1 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | ±0,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.052020-21 | Rakvere Tarvas | 09.052020-21vsAVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 73–90 | 1:47 | 2 | 0 | 0 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −1,0 |
| 02.052020-21 | Rakvere Tarvas | 02.052020-21vsBC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 83–98 | 6:05 | 0 | 2 | 1 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | +3,0 |
| 24.042020-21 | Rakvere Tarvas | 24.042020-21@TaltechRakvere Tarvas | 71–69 | 1:35 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −3,0 |
| 20.042020-21 | Rakvere Tarvas | 20.042020-21vsTaltechRakvere Tarvas | 86–75 | 1:04 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −5,0 |
| 17.042020-21 | Rakvere Tarvas | 17.042020-21@AVIS UTILITAS RaplaRakvere Tarvas | 81–83 | 17:20 | 3 | 0 | 1 | 1/1 | 1/1 | 0/0 | 0 | 2 | +13,0 |
| 09.042020-21 | Rakvere Tarvas | 09.042020-21vsTallinna Kalev/TLÜRakvere Tarvas | 86–89 | 16:39 | 5 | 1 | 0 | 2/5 | 1/4 | 0/0 | 0 | 1 | +8,0 |
| 07.042020-21 | Rakvere Tarvas | 07.042020-21vsTartu Ülikool Maks & MooritsRakvere Tarvas | 80–76 | 27:37 | 10 | 2 | 1 | 4/10 | 1/3 | 1/2 | 0 | 1 | −3,0 |
| 26.032020-21 | Rakvere Tarvas | 26.032020-21vsBC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 70–102 | 13:49 | 4 | 0 | 1 | 2/6 | 0/2 | 0/0 | 1 | 1 | −11,0 |
| 24.032020-21 | Rakvere Tarvas | 24.032020-21vsPärnu SadamRakvere Tarvas | 58–87 | 14:46 | 5 | 0 | 0 | 2/6 | 1/3 | 0/0 | 0 | 0 | −8,0 |
| 19.032020-21 | Rakvere Tarvas | 19.032020-21vsBC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 67–81 | 4:54 | 0 | 1 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | ±0,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.