Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2018-19: BC Valga-Valka/Maks&Moorits
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 7 | 31,0 | 13,3 | 7,0 | 4,3 | 40,7 | 36,4 | 68,8 | 1,4 | 0,0 | 3,3 | −8,7 |
| Karjäär | 7 | 31,0 | 13,3 | 7,0 | 4,3 | 40,7 | 36,4 | 68,8 | 1,4 | 0,0 | 3,3 | −8,7 |
Karjäär: 93 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 19.032018-19@BC Kalev/CramoBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 59–97 | 28:43 | 7 | 3 | 0 | 2/8 | 1/4 | 2/2 | 1 | 3 | −20,0 |
| 16.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 16.032018-19@Tartu ÜlikoolBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 72–71 | 31:53 | 14 | 7 | 2 | 6/15 | 2/6 | 0/0 | 2 | 2 | +2,0 |
| 09.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 09.032018-19vsTallinna Kalev/TLÜBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 78–90 | 31:04 | 15 | 4 | 4 | 7/14 | 1/4 | 0/2 | 1 | 2 | −8,0 |
| 06.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 06.032018-19vsBK LiepājaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 80–102 | 31:12 | 11 | 8 | 7 | 5/11 | 1/3 | 0/0 | 2 | 3 | −18,0 |
| 20.022018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 20.022018-19vsJekabpils/SMScredit.lvBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 59–70 | 25:08 | 11 | 4 | 5 | 4/12 | 2/5 | 1/2 | 2 | 3 | −24,0 |
| 13.022018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 13.022018-19@Pärnu SadamBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 79–91 | 37:47 | 15 | 15 | 5 | 5/15 | 2/6 | 3/4 | 1 | 4 | −7,0 |
| 10.022018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 10.022018-19@Latvijas UniversitāteBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 84–76 | 31:12 | 20 | 8 | 7 | 6/11 | 3/5 | 5/6 | 1 | 6 | +14,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 19.032018-19@BC Kalev/CramoBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 59–97 | 28:43 | 7 | 3 | 0 | 2/8 | 1/4 | 2/2 | 1 | 3 | −20,0 |
| 16.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 16.032018-19@Tartu ÜlikoolBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 72–71 | 31:53 | 14 | 7 | 2 | 6/15 | 2/6 | 0/0 | 2 | 2 | +2,0 |
| 09.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 09.032018-19vsTallinna Kalev/TLÜBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 78–90 | 31:04 | 15 | 4 | 4 | 7/14 | 1/4 | 0/2 | 1 | 2 | −8,0 |
| 06.032018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 06.032018-19vsBK LiepājaBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 80–102 | 31:12 | 11 | 8 | 7 | 5/11 | 1/3 | 0/0 | 2 | 3 | −18,0 |
| 20.022018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 20.022018-19vsJekabpils/SMScredit.lvBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 59–70 | 25:08 | 11 | 4 | 5 | 4/12 | 2/5 | 1/2 | 2 | 3 | −24,0 |
| 13.022018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 13.022018-19@Pärnu SadamBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 79–91 | 37:47 | 15 | 15 | 5 | 5/15 | 2/6 | 3/4 | 1 | 4 | −7,0 |
| 10.022018-19 | BC Valga-Valka/Maks&Moorits | 10.022018-19@Latvijas UniversitāteBC Valga-Valka/Maks&Moorits | 84–76 | 31:12 | 20 | 8 | 7 | 6/11 | 3/5 | 5/6 | 1 | 6 | +14,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.