Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2019-20: Rakvere Tarvas
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | Rakvere Tarvas | 26 | 31,3 | 13,4 | 3,3 | 3,0 | 37,6 | 36,2 | 83,2 | 1,9 | 0,2 | 1,7 | −3,0 |
| Karjäär | 26 | 31,3 | 13,4 | 3,3 | 3,0 | 37,6 | 36,2 | 83,2 | 1,9 | 0,2 | 1,7 | −3,0 |
Karjäär: 348 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.032019-20 | Rakvere Tarvas | 11.032019-20vsJurmala BetsafeRakvere Tarvas | 72–81 | 37:43 | 14 | 4 | 5 | 1/10 | 0/7 | 12/12 | 6 | 0 | −2,0 |
| 08.032019-20 | Rakvere Tarvas | 08.032019-20@Tallinna Kalev/TLÜRakvere Tarvas | 76–89 | 36:17 | 22 | 5 | 4 | 6/11 | 5/9 | 5/7 | 2 | 1 | −12,0 |
| 04.032019-20 | Rakvere Tarvas | 04.032019-20@Tartu ÜlikoolRakvere Tarvas | 66–84 | 31:07 | 13 | 3 | 3 | 2/8 | 2/5 | 7/7 | 3 | 2 | −13,0 |
| 26.022019-20 | Rakvere Tarvas | 26.022019-20@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 77–104 | 34:29 | 15 | 3 | 0 | 5/12 | 5/10 | 0/0 | 0 | 3 | −17,0 |
| 14.022019-20 | Rakvere Tarvas | 14.022019-20vsBK LiepājaRakvere Tarvas | 89–80 | 33:09 | 15 | 10 | 6 | 4/13 | 3/9 | 4/7 | 2 | 1 | +2,0 |
| 08.022019-20 | Rakvere Tarvas | 08.022019-20@BK OgreRakvere Tarvas | 85–112 | 32:43 | 16 | 3 | 5 | 4/14 | 4/11 | 4/6 | 0 | 4 | −30,0 |
| 05.022019-20 | Rakvere Tarvas | 05.022019-20vsLatvijas UniversitāteRakvere Tarvas | 76–67 | 37:56 | 22 | 2 | 2 | 5/14 | 4/11 | 8/8 | 1 | 2 | +9,0 |
| 03.022019-20 | Rakvere Tarvas | 03.022019-20@Pärnu SadamRakvere Tarvas | 75–94 | 31:31 | 17 | 2 | 4 | 4/8 | 4/8 | 5/6 | 5 | 4 | −23,0 |
| 29.012019-20 | Rakvere Tarvas | 29.012019-20@BC Valga-Valka/Maks&MooritsRakvere Tarvas | 87–74 | 35:00 | 20 | 1 | 3 | 6/16 | 4/13 | 4/5 | 0 | 0 | +14,0 |
| 24.012019-20 | Rakvere Tarvas | 24.012019-20vsTaltechRakvere Tarvas | 95–86 | 28:16 | 19 | 1 | 0 | 5/10 | 4/8 | 5/6 | 0 | 1 | +4,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.032019-20 | Rakvere Tarvas | 11.032019-20vsJurmala BetsafeRakvere Tarvas | 72–81 | 37:43 | 14 | 4 | 5 | 1/10 | 0/7 | 12/12 | 6 | 0 | −2,0 |
| 08.032019-20 | Rakvere Tarvas | 08.032019-20@Tallinna Kalev/TLÜRakvere Tarvas | 76–89 | 36:17 | 22 | 5 | 4 | 6/11 | 5/9 | 5/7 | 2 | 1 | −12,0 |
| 04.032019-20 | Rakvere Tarvas | 04.032019-20@Tartu ÜlikoolRakvere Tarvas | 66–84 | 31:07 | 13 | 3 | 3 | 2/8 | 2/5 | 7/7 | 3 | 2 | −13,0 |
| 26.022019-20 | Rakvere Tarvas | 26.022019-20@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 77–104 | 34:29 | 15 | 3 | 0 | 5/12 | 5/10 | 0/0 | 0 | 3 | −17,0 |
| 14.022019-20 | Rakvere Tarvas | 14.022019-20vsBK LiepājaRakvere Tarvas | 89–80 | 33:09 | 15 | 10 | 6 | 4/13 | 3/9 | 4/7 | 2 | 1 | +2,0 |
| 08.022019-20 | Rakvere Tarvas | 08.022019-20@BK OgreRakvere Tarvas | 85–112 | 32:43 | 16 | 3 | 5 | 4/14 | 4/11 | 4/6 | 0 | 4 | −30,0 |
| 05.022019-20 | Rakvere Tarvas | 05.022019-20vsLatvijas UniversitāteRakvere Tarvas | 76–67 | 37:56 | 22 | 2 | 2 | 5/14 | 4/11 | 8/8 | 1 | 2 | +9,0 |
| 03.022019-20 | Rakvere Tarvas | 03.022019-20@Pärnu SadamRakvere Tarvas | 75–94 | 31:31 | 17 | 2 | 4 | 4/8 | 4/8 | 5/6 | 5 | 4 | −23,0 |
| 29.012019-20 | Rakvere Tarvas | 29.012019-20@BC Valga-Valka/Maks&MooritsRakvere Tarvas | 87–74 | 35:00 | 20 | 1 | 3 | 6/16 | 4/13 | 4/5 | 0 | 0 | +14,0 |
| 24.012019-20 | Rakvere Tarvas | 24.012019-20vsTaltechRakvere Tarvas | 95–86 | 28:16 | 19 | 1 | 0 | 5/10 | 4/8 | 5/6 | 0 | 1 | +4,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.