Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2019-20: Rakvere Tarvas
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | Rakvere Tarvas | 4 | 5,9 | 1,0 | 0,3 | 1,0 | 33,3 | – | 50,0 | 0,0 | 0,0 | 0,5 | −10,3 |
| Karjäär | 4 | 5,9 | 1,0 | 0,3 | 1,0 | 33,3 | – | 50,0 | 0,0 | 0,0 | 0,5 | −10,3 |
Karjäär: 4 punkti
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.022019-20 | Rakvere Tarvas | 26.022019-20@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 77–104 | 5:48 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −22,0 |
| 06.122019-20 | Rakvere Tarvas | 06.122019-20vsBK OgreRakvere Tarvas | 79–102 | 5:03 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −4,0 |
| 15.112019-20 | Rakvere Tarvas | 15.112019-20vsBC Valga-Valka/Maks&MooritsRakvere Tarvas | 108–101 | 3:51 | 2 | 0 | 1 | 0/0 | 0/0 | 2/4 | 0 | 0 | −8,0 |
| 06.112019-20 | Rakvere Tarvas | 06.112019-20vsBC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 72–95 | 8:54 | 2 | 1 | 2 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −7,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.022019-20 | Rakvere Tarvas | 26.022019-20@BC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 77–104 | 5:48 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −22,0 |
| 06.122019-20 | Rakvere Tarvas | 06.122019-20vsBK OgreRakvere Tarvas | 79–102 | 5:03 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | −4,0 |
| 15.112019-20 | Rakvere Tarvas | 15.112019-20vsBC Valga-Valka/Maks&MooritsRakvere Tarvas | 108–101 | 3:51 | 2 | 0 | 1 | 0/0 | 0/0 | 2/4 | 0 | 0 | −8,0 |
| 06.112019-20 | Rakvere Tarvas | 06.112019-20vsBC Kalev/CramoRakvere Tarvas | 72–95 | 8:54 | 2 | 1 | 2 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | −7,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.