Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2019-20: VEF Rīga
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | VEF Rīga | 20 | 24,4 | 13,9 | 6,5 | 2,3 | 66,1 | 0,0 | 69,5 | 0,4 | 0,6 | 1,5 | +4,8 |
| Karjäär | 20 | 24,4 | 13,9 | 6,5 | 2,3 | 66,1 | 0,0 | 69,5 | 0,4 | 0,6 | 1,5 | +4,8 |
Karjäär: 279 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.022019-20 | VEF Rīga | 08.022019-20@Pärnu SadamVEF Rīga | 76–79 | 21:11 | 6 | 9 | 1 | 3/8 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | ±0,0 |
| 31.012019-20 | VEF Rīga | 31.012019-20vsValmiera Glass VIAVEF Rīga | 102–84 | 20:57 | 20 | 6 | 3 | 9/11 | 0/0 | 2/4 | 0 | 2 | +1,0 |
| 25.012019-20 | VEF Rīga | 25.012019-20@Jurmala BetsafeVEF Rīga | 72–62 | 24:12 | 17 | 6 | 1 | 8/10 | 0/0 | 1/2 | 0 | 1 | +8,0 |
| 18.012019-20 | VEF Rīga | 18.012019-20vsTallinna Kalev/TLÜVEF Rīga | 76–70 | 26:13 | 12 | 9 | 2 | 6/11 | 0/1 | 0/0 | 2 | 2 | −6,0 |
| 11.012019-20 | VEF Rīga | 11.012019-20vsBC Kalev/CramoVEF Rīga | 69–70 | 28:53 | 5 | 5 | 3 | 1/3 | 0/0 | 3/4 | 1 | 2 | −8,0 |
| 29.122019-20 | VEF Rīga | 29.122019-20@BK OgreVEF Rīga | 88–70 | 22:19 | 17 | 7 | 2 | 8/15 | 0/0 | 1/2 | 1 | 1 | +11,0 |
| 27.122019-20 | VEF Rīga | 27.122019-20@Rakvere TarvasVEF Rīga | 100–65 | 24:46 | 7 | 9 | 2 | 3/6 | 0/0 | 1/2 | 0 | 1 | +13,0 |
| 22.122019-20 | VEF Rīga | 22.122019-20@Latvijas UniversitāteVEF Rīga | 70–64 | 33:28 | 20 | 9 | 3 | 8/13 | 0/0 | 4/4 | 0 | 1 | +7,0 |
| 14.122019-20 | VEF Rīga | 14.122019-20vsAVIS UTILITAS RaplaVEF Rīga | 91–85 | 27:54 | 19 | 8 | 4 | 7/8 | 0/0 | 5/8 | 0 | 4 | −14,0 |
| 07.122019-20 | VEF Rīga | 07.122019-20vsTaltechVEF Rīga | 74–69 | 5:44 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +1,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.022019-20 | VEF Rīga | 08.022019-20@Pärnu SadamVEF Rīga | 76–79 | 21:11 | 6 | 9 | 1 | 3/8 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | ±0,0 |
| 31.012019-20 | VEF Rīga | 31.012019-20vsValmiera Glass VIAVEF Rīga | 102–84 | 20:57 | 20 | 6 | 3 | 9/11 | 0/0 | 2/4 | 0 | 2 | +1,0 |
| 25.012019-20 | VEF Rīga | 25.012019-20@Jurmala BetsafeVEF Rīga | 72–62 | 24:12 | 17 | 6 | 1 | 8/10 | 0/0 | 1/2 | 0 | 1 | +8,0 |
| 18.012019-20 | VEF Rīga | 18.012019-20vsTallinna Kalev/TLÜVEF Rīga | 76–70 | 26:13 | 12 | 9 | 2 | 6/11 | 0/1 | 0/0 | 2 | 2 | −6,0 |
| 11.012019-20 | VEF Rīga | 11.012019-20vsBC Kalev/CramoVEF Rīga | 69–70 | 28:53 | 5 | 5 | 3 | 1/3 | 0/0 | 3/4 | 1 | 2 | −8,0 |
| 29.122019-20 | VEF Rīga | 29.122019-20@BK OgreVEF Rīga | 88–70 | 22:19 | 17 | 7 | 2 | 8/15 | 0/0 | 1/2 | 1 | 1 | +11,0 |
| 27.122019-20 | VEF Rīga | 27.122019-20@Rakvere TarvasVEF Rīga | 100–65 | 24:46 | 7 | 9 | 2 | 3/6 | 0/0 | 1/2 | 0 | 1 | +13,0 |
| 22.122019-20 | VEF Rīga | 22.122019-20@Latvijas UniversitāteVEF Rīga | 70–64 | 33:28 | 20 | 9 | 3 | 8/13 | 0/0 | 4/4 | 0 | 1 | +7,0 |
| 14.122019-20 | VEF Rīga | 14.122019-20vsAVIS UTILITAS RaplaVEF Rīga | 91–85 | 27:54 | 19 | 8 | 4 | 7/8 | 0/0 | 5/8 | 0 | 4 | −14,0 |
| 07.122019-20 | VEF Rīga | 07.122019-20vsTaltechVEF Rīga | 74–69 | 5:44 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | +1,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.