Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga

BK Ventspils · Shooting guard · 191 cm · s. 2002
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | BK Ventspils | 8 | 24,5 | 10,4 | 3,5 | 1,8 | 37,5 | 32,5 | 80,0 | 1,3 | 0,1 | 1,8 | +1,9 |
| 2025-26 | Kalev/Cramo | 18 | 9,9 | 3,6 | 0,9 | 0,7 | 47,9 | 34,6 | 69,2 | 0,4 | 0,0 | 0,6 | +4,8 |
| 2024-25 | Keila Coolbet | 12 | 30,0 | 12,7 | 4,3 | 4,9 | 38,1 | 33,3 | 74,5 | 1,4 | 0,3 | 2,8 | −0,8 |
| 2023-24 | Keila Coolbet | 29 | 29,6 | 14,4 | 4,9 | 3,9 | 40,7 | 29,0 | 86,0 | 1,4 | 0,3 | 2,4 | −4,4 |
| 2022-23 | Keila KK | 30 | 25,5 | 10,6 | 4,5 | 1,9 | 39,3 | 35,8 | 68,2 | 1,2 | 0,2 | 2,2 | −4,1 |
| 2021-22 | Rakvere Tarvas | 14 | 12,3 | 4,4 | 1,1 | 0,8 | 45,8 | 44,0 | 87,5 | 0,6 | 0,0 | 0,4 | −5,7 |
| 2020-21 | Tallinna Kalev/TLÜ | 20 | 18,1 | 3,6 | 1,4 | 0,8 | 32,9 | 26,5 | 70,6 | 0,4 | 0,1 | 0,5 | −3,5 |
| 2019-20 | Tallinna Kalev/TLÜ | 9 | 11,7 | 1,6 | 0,2 | 0,2 | 55,6 | 50,0 | – | 0,4 | 0,1 | 0,0 | −1,2 |
| Karjäär | 140 | 21,4 | 8,5 | 3,0 | 2,0 | 39,9 | 32,8 | 77,7 | 0,9 | 0,1 | 1,5 | −2,3 |
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Kalev/Cramo | 3 | 9,3 | 2,7 | 0,3 | 0,7 | 25,0 | 20,0 | 100,0 | 0,0 | 0,3 | 0,3 | −2,7 |
| 2023-24 | Keila Coolbet | 5 | 35,0 | 16,8 | 5,8 | 3,0 | 44,3 | 44,4 | 100,0 | 2,2 | 0,2 | 3,0 | −2,0 |
| 2022-23 | Keila KK | 3 | 29,9 | 9,0 | 5,0 | 1,7 | 30,2 | 9,1 | – | 2,0 | 0,7 | 1,7 | −8,0 |
| 2020-21 | Tallinna Kalev/TLÜ | 6 | 20,2 | 5,5 | 1,2 | 1,3 | 42,3 | 40,0 | 83,3 | 0,3 | 0,5 | 0,8 | −5,3 |
| Karjäär | 17 | 24,3 | 8,9 | 3,1 | 1,8 | 38,4 | 34,5 | 96,3 | 1,1 | 0,4 | 1,5 | −4,4 |
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.102026-27 | BK Ventspils | 30.102026-27vsViimsiBK Ventspils | 75–60 | 20:52 | 7 | 7 | 1 | 3/9 | 0/4 | 1/2 | 0 | 3 | +3,0 |
| 24.102026-27 | BK Ventspils | 24.102026-27@BK OgreBK Ventspils | 92–88 | 20:55 | 9 | 4 | 2 | 2/8 | 2/5 | 3/4 | 0 | 1 | +6,0 |
| 16.102026-27 | BK Ventspils | 16.102026-27vsTalTech/ALEXELABK Ventspils | 82–85 | 23:22 | 5 | 1 | 1 | 1/7 | 0/2 | 3/3 | 2 | 2 | −3,0 |
| 11.102026-27 | BK Ventspils | 11.102026-27@Keila BasketBK Ventspils | 85–68 | 25:58 | 7 | 3 | 4 | 2/7 | 1/5 | 2/2 | 1 | 0 | +15,0 |
| 10.102026-27 | BK Ventspils | 10.102026-27@Bigbank/KalevBK Ventspils | 86–73 | 27:28 | 23 | 2 | 2 | 8/12 | 5/8 | 2/2 | 1 | 3 | +7,0 |
| 02.102026-27 | BK Ventspils | 02.102026-27vsTartu Ülikool Maks & MooritsBK Ventspils | 92–85 | 30:14 | 15 | 6 | 3 | 5/11 | 3/6 | 2/4 | 2 | 1 | +1,0 |
| 28.092026-27 | BK Ventspils | 28.092026-27@Latvijas UniversitāteBK Ventspils | 108–92 | 24:37 | 9 | 3 | 0 | 3/10 | 0/3 | 3/3 | 1 | 1 | +2,0 |
| 25.092026-27 | BK Ventspils | 25.092026-27@Valmiera Glass VIABK Ventspils | 76–98 | 22:25 | 8 | 2 | 1 | 3/8 | 2/7 | 0/0 | 3 | 3 | −16,0 |
| 28.042025-26 | Kalev/Cramo | 28.042025-26vsTalTech/ALEXELAKalev/Cramo | 79–72 | 3:39 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −6,0 |
| 18.042025-26 | Kalev/Cramo | 18.042025-26vsKeila CoolbetKalev/Cramo | 105–76 | 10:03 | 2 | 0 | 1 | 1/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 1 | ±0,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.102026-27 | BK Ventspils | 30.102026-27vsViimsiBK Ventspils | 75–60 | 20:52 | 7 | 7 | 1 | 3/9 | 0/4 | 1/2 | 0 | 3 | +3,0 |
| 24.102026-27 | BK Ventspils | 24.102026-27@BK OgreBK Ventspils | 92–88 | 20:55 | 9 | 4 | 2 | 2/8 | 2/5 | 3/4 | 0 | 1 | +6,0 |
| 16.102026-27 | BK Ventspils | 16.102026-27vsTalTech/ALEXELABK Ventspils | 82–85 | 23:22 | 5 | 1 | 1 | 1/7 | 0/2 | 3/3 | 2 | 2 | −3,0 |
| 11.102026-27 | BK Ventspils | 11.102026-27@Keila BasketBK Ventspils | 85–68 | 25:58 | 7 | 3 | 4 | 2/7 | 1/5 | 2/2 | 1 | 0 | +15,0 |
| 10.102026-27 | BK Ventspils | 10.102026-27@Bigbank/KalevBK Ventspils | 86–73 | 27:28 | 23 | 2 | 2 | 8/12 | 5/8 | 2/2 | 1 | 3 | +7,0 |
| 02.102026-27 | BK Ventspils | 02.102026-27vsTartu Ülikool Maks & MooritsBK Ventspils | 92–85 | 30:14 | 15 | 6 | 3 | 5/11 | 3/6 | 2/4 | 2 | 1 | +1,0 |
| 28.092026-27 | BK Ventspils | 28.092026-27@Latvijas UniversitāteBK Ventspils | 108–92 | 24:37 | 9 | 3 | 0 | 3/10 | 0/3 | 3/3 | 1 | 1 | +2,0 |
| 25.092026-27 | BK Ventspils | 25.092026-27@Valmiera Glass VIABK Ventspils | 76–98 | 22:25 | 8 | 2 | 1 | 3/8 | 2/7 | 0/0 | 3 | 3 | −16,0 |
| 28.042025-26 | Kalev/Cramo | 28.042025-26vsTalTech/ALEXELAKalev/Cramo | 79–72 | 3:39 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0 | 0 | −6,0 |
| 18.042025-26 | Kalev/Cramo | 18.042025-26vsKeila CoolbetKalev/Cramo | 105–76 | 10:03 | 2 | 0 | 1 | 1/2 | 0/1 | 0/0 | 0 | 1 | ±0,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.