Eesti klubihooaeg — Eesti-Läti korvpalliliiga ja KML, Premium liiga ja Balti võrkpalliliiga
2022-23: BC Tarvas
| Hooaeg | Klubi | GP | MIN | PTS | REB | AST | FG% | 3P% | FT% | STL | BLK | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | BC Tarvas | 5 | 28,6 | 6,0 | 3,0 | 3,0 | 32,3 | 33,3 | 66,7 | 0,2 | 0,0 | 4,4 | −15,0 |
| Karjäär | 5 | 28,6 | 6,0 | 3,0 | 3,0 | 32,3 | 33,3 | 66,7 | 0,2 | 0,0 | 4,4 | −15,0 |
Karjäär: 30 punkti
Riba pikkus on viskekatsete osakaal, protsent tabavus. Vabaviskeid siin ei arvestata. Allikas: FIBA LiveStats.
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.122022-23 | BC Tarvas | 23.122022-23@Keila KKBC Tarvas | 71–96 | 33:12 | 6 | 3 | 2 | 2/6 | 2/6 | 0/0 | 0 | 5 | −19,0 |
| 14.122022-23 | BC Tarvas | 14.122022-23vsPärnu SadamBC Tarvas | 84–114 | 28:39 | 10 | 4 | 3 | 4/9 | 1/2 | 1/2 | 1 | 4 | −24,0 |
| 10.122022-23 | BC Tarvas | 10.122022-23vsKeila KKBC Tarvas | 85–102 | 31:31 | 4 | 2 | 4 | 1/5 | 1/5 | 1/2 | 0 | 7 | – |
| 30.112022-23 | BC Tarvas | 30.112022-23@VEF RīgaBC Tarvas | 47–104 | 20:09 | 3 | 2 | 2 | 1/2 | 1/2 | 0/0 | 0 | 3 | −19,0 |
| 27.112022-23 | BC Tarvas | 27.112022-23vsViimsi/SportlandBC Tarvas | 77–80 | 29:38 | 7 | 4 | 4 | 2/9 | 1/3 | 2/2 | 0 | 3 | +2,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.
Kõik liigade liidrid: Eesti-Läti liiga ja KML-i statistika
| Kuupäev | Klubi | Vastane | Tulemus | MIN | PTS | REB | AST | FG | 3P | FT | STL | TO | +/− |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.122022-23 | BC Tarvas | 23.122022-23@Keila KKBC Tarvas | 71–96 | 33:12 | 6 | 3 | 2 | 2/6 | 2/6 | 0/0 | 0 | 5 | −19,0 |
| 14.122022-23 | BC Tarvas | 14.122022-23vsPärnu SadamBC Tarvas | 84–114 | 28:39 | 10 | 4 | 3 | 4/9 | 1/2 | 1/2 | 1 | 4 | −24,0 |
| 10.122022-23 | BC Tarvas | 10.122022-23vsKeila KKBC Tarvas | 85–102 | 31:31 | 4 | 2 | 4 | 1/5 | 1/5 | 1/2 | 0 | 7 | – |
| 30.112022-23 | BC Tarvas | 30.112022-23@VEF RīgaBC Tarvas | 47–104 | 20:09 | 3 | 2 | 2 | 1/2 | 1/2 | 0/0 | 0 | 3 | −19,0 |
| 27.112022-23 | BC Tarvas | 27.112022-23vsViimsi/SportlandBC Tarvas | 77–80 | 29:38 | 7 | 4 | 4 | 2/9 | 1/3 | 2/2 | 0 | 3 | +2,0 |
MIN — mänguaeg · PTS — punktid · REB — lauapallid · AST — korvisöödud · FG — visked väljakult (koos kaugvisetega) · 3P — kaugvisked · FT — vabavisked, kõik kujul tabatud/kokku · STL — vaheltlõiked · TO — pallikaotused · +/− — punktivahe väljakul olles. Kolm viimast on olemas ainult FIBA LiveStats protokolliga mängude kohta.